94'

94'

Jeszcze żółta kartka Jędrzejczyka

93'

To powinien być gol dla Legii. Dwójkowa sytuacja Nikolić - Prijović zaowocowała setką dla tego drugiego. Znowu nie poradził sobie jednak z Buriciem

92'

Po faulu na Hamalainenie, jeszcze rzut wolny dla Legii

91'

Arbiter doliczył 4 minuty

91'

świetny powrót Tetteha. Zahamował kontratak Kucharczyka

91'

Linetty wykonał rzut wolny dla Lecha. Posłał piłkę w pole karne, lecz stamtąd wypiąstkował ją Malarz

90'

I jeszcze żółta kartka dla Lewczuka. Za faul na Linettym

89'

Kamil Jóźwiak złapał żółta kartkę za faul na Hlousku

88'

Po uderzeniu Hamalainena, pewnie broni Burić

87'

Wydawało się, że Legia stanie przed fajną sytuacja. Guilherme szybko stracił piłkę.

86'

Zablokowane uderzenie Linettego zaowocowało samotną kontrą Nikolicia. Węgier w sytuacji sam na sam przegrał z Buriciem

85'

Tempo gry nieco zwolniło w ostatnich minutach a piłka gości głównie w środku boiska

83'

I ostatnia zmiana tego meczu. Dawid Kownacki za Nicki Bille Nielsena

81'

Na murawie pojawil sie młody Kamil Jóźwiak. Zastąpił Macieja Gajosa

78'

Za faul na Gajosie ukarany Guilherme. Żółta kartka

77'

Nikolić próbował wyminąć Arajuuriego po lewej stronie pola karnego. Nie tym razem.

75'

Linetty faulował w ofensywie Jędrzejczyka. Od bramki rozpocznie Malarz

75'

Hlousek wrzucił piłkę w pole karne, lecz głową wybił ja stamtąd Kadar

74'

Tetteh sfaulował Guilherme. Będzie rzut wolny

73'

[b]Szymon Pawłowski wraca do gry! Zmienił Darko Jevticia. [b]

73'

Na spalonym Arajuuri. Fin posłał jednak piłkę wysoko ponad bramką

72'

Jevtić i Linetty kolejno dośrodkowywali w pole karne, ale piłke wybijali Prijović i Hlousek

72'

Nielsen trafił w słupek! Poradził sobie z Rzeźniczakiem, zmylił resztę linii defensywy Legii, ale nie pokonał słupka

70'

Z murawy schodzi kontuzjowany Michał Pazdan. Za niego Kasper Hamalainen

69'

Kędziora zagrał do Jevticia, lecz ten nie poradził sobie z Hlouskiem

66'

Żółtą kartką ukarany Ariel Borysiuk. W ofensywie wszedł w Gajosa.

65'

Guilherme dośrodkował w pole karne, lecz dobrze tam ustawiony był Kamiński

63'

Wszystko zaczęło się od straty Tetteha środku boiska. Piłkę odebrał mu Pazdan i bez zwłoki podał do Nikolicia. Węgier sprytnie dojrzał Prijovicia, a Szwajcar świetnie wykorzystał tę sytuację

62'

GOL! Aleksandar Prijović umieszcza piłkę w siatce

62'

Guilherme posłał podanie w kierunku Nikolicia, lecz Węgier dał się złapać na pozycji spalonej

61'

Michał Kucharczyk obejrzał żółta kartkę za faul na Gajosie.

60'

Linetty fajnie odegrał na prawo, gdzie do piłki próbował dojść Kędziora. Niespełna 22-latek został jednak uprzedzony przez Kucharczyka

59'

Druga roszada w zespole gospodarzy. Guilherme zmienił Michaiła Aleksandrowa

57'

Pazdan powstrzymał lechitów przed wyjściem z kontratakiem

57'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Kucharczyk. Piłka poszybowała w pole karne, gdzie wypiąstkował ją Burić

56'

Łukasz Trałka ukarany żółta kartką za faul na Hlousku

55'

Jevtić z narożnika. Bezpańską piłkę próbował odebrać Nikolić. Szybko jednak zatrzymany

55'

Tetteh odebrał piłkę w środku pola i podał do Nielsena. Ten wywalczył rzut rozny

53'

Borysiuk z dystansu. Dobijał jeszcze Prijović, ale to wyraźnie nie jest dzień napastnika Legii

52'

Aleksandrow zgrał piłkę w pole karne, skąd w ostatniej chwili wybił ją Kamiński.

51'

Po rzucie rożnym Lecha, piłkę z własnego pola karnego wybił Rzeźniczak

51'

Linetty rozegrał piłkę z Gajosem w polu karnym po czym oddał ją Nielsenowi. Ten uderzył na bramkę, a Malarz wybił futbolówkę na korner.

50'

Szybkiej zmiany dokonał Stanisław Czerczesow. Ściągnął Ondreja Dudę, a zamiast niego do boju puścił Michała Kucharczyka

48'

Linetty pociągnał środkiem boiska, wbiegł w pole karne i oddał piłkę do Gajosa. Ten uderzył niecelnie

47'

Druga połowa rozpoczęła się niepozornie. Od wymiany podań przez obie strony w środku boiska.

46'

Goście rozpoczeli drugie 45-minut.

21:33

Piłkarze obu zespołów powrócili już na murawę. Zaraz wracamy do gry

45'

Koniec pierwszej połowy

44'

Po dośrodkowaniu Jevticia z koneru, piłkę do spółki z własnego pola karnego wybili Malarz i Nikolić

45'

Jevtić popędził lewą stroną i wdarł się w pole karne. Na drodze stanął mu jednak Borysiuk

43'

Prijović podał do Nikolicia, a ten fantastycznie oddał mu piłkę w polu karnym. Szwajcar znalazł się w fantastycznej sytuacji, lecz nie zdołał trafić

41'

Rzut wolny wykonywał Aleksandrow. Piłka poszybowała prosto w ręce Buricia

41'

Faul Tetteha na Jędrzejczyku sprokurował rzut wolny dla Legii

40'

Po podaniu Trałki, z daleka szczęścia szukał Jevtić. Nieco niecelnie

38'

Strzał Tetteha z okolic linii pola karnego. Prosto w Rzeźniczaka

38'

Jevtić z narożnika wycofał piłkę do Kadara. Ten posłał ją Linettemu. Strzał reprezentanta Polski zablokowany

37'

Nielsen popisał się szybkim rajdem w pole karne Legii. Wyminął Lewczuka i Rzeźniczaka, a w końcu w starciu z Lewczukiem wywalczył korner

35'

Malarz swietnie odbił strzał Nielsena z dystansu

35'

Nieudane dośrodkowanie Borysiuka w pole karne. Od bramki wznowi Burić

35'

Arajuuri wygrał pojedynek powietrzny pod własną bramką

32'

Fajne dosrodkowanie Jevticia w pole karne z wolnego. Nikt jej jednak nie odebrał. Spokojnie Malarz

32'

Po faulu na Gajosie, arbiter odgwizdał rzut wolny dla Lecha

30'

Jevtić fajnie wyminąl kilku przeciwników. W końcu jednak uległ Pazdanowi

29'

Jevtić za mocno dośrodkował piłkę z wolnego. Od bramki wznowi Malarz

29'

Duda sfaulował Gajosa pod własnym polem karnym. Będzie rzut wolny dla lechitów

28'

Rzeźniczak dobrze poradził sobie z Nielsenem.

27'

Widowiskowy strzał Jevticia z lewej strony. Ostry kąt sprawił jednak, ze pomocnik trafił w boczną siatkę

27'

Tym razem Nielsena faulował Rzeźniczak. Rzut wolny Trałki ze środka boiska nie nalezał do udanych

26'

Dobre rozegranie Tetteha i Trałki zakończyło się podaniem do Nielsena. W skutek dobrej defensywy, lechici nie dostali się jednak nawet w pole karne

24'

Faul Lewczuka na Nielsenie. Grę wznowią lechici

22'

Linetty próbował wypuścić Tetteha prostopadłym podaniem, ale ten nie dał sie namówić

21'

Prijović nie wykorzystał okrutnego błędu Arajuuriego. Fin podał napastnikowi Legii piłkę, a ten nie trafił do praktycznie pustej bramki!

19'

Dobre rozegranie Kędziory i Gajosa nie przełożyły się na akcję bramkową, gdyż Jevtić nie odebrał podania w środku boiska

18'

Po podaniu Kędziory, z dystansu uderzył Tetteh. Strzał został jednak zablokowany

17'

Podania Aleksandrowa nie zdołał odebrać asekurowany przez Kamińskiego, Nikolić. Piłkę spokojnie złapał Burić

15'

Z rzutu rożnego dośrodkował Duda. Piłkę odebrał Hlousek, lecz w skutek skutecznej gry Arajuuriego nic z tego nie wyszło

14'

Po wrzutce Aleksandrowa, Nikolić uderzał głową. Ponad poprzeczka

14'

Burić obronił strzał Prijovicia. Wydaje się, że napastnik znajdował się na pozycji spalonej

12'

Po kornerze uderzać próbował Duda. Na posterunku jednak Arajuuri

12'

Po strzale Nikolicia, Legia stanie przed rzutem rożnym

11'

Jędrzejczyk fajnie współpracuje dzisiaj z Aleksandrowem. Na razie nie przynosi to jednak efektu. Tym razem ich podania nie odebrał Duda

10'

Prijović zagrał piłkę w pole karne, prosto w Trałkę.

9'

Kędziora, nadbiegając prawą stroną dośrodkował w pole karne. Do piłki nie zdołał dojść Jevtić

8'

Po podaniu Nielsena, Jevtić próbował przedrzeć się w pole karne. Od razu rzuciło się do niego trzech obrońców Legii i pozbawiło nadziei na sukces

7'

Po podaniu Kędziory w stronę Linettego, piłkę przejął Lewczuk

6'

Jędrzejczyk prawą stroną rozegrał piłkę z Aleksandrowem. Na drodze w stronę pola karnego stanął im jednak Kamiński

4'

Pazdan niedokładnie do Hlouska i piłkę przejeli defensorzy Lecha

4'

Świetna reakcja Kędziory powstrzymała Nikolicia przed wyjsciem na dogodną sytuację

4'

Zbyt mocne podanie Dudy do Aleksandrowa sprawiło, że z akcji Legii nic nie wyszło

3'

Nielsen przepychał się z Rzeźniczakiem, lecz szybko przerwał to sędzia

2'

Daleko wybił piłkę Burić. Dotarła ona do Jevticia, lecz ten ją stracił

1'

Nikoliś ruszył lewą stroną do przodu, lecz szybko zatrzymał go duet Gajos - Kędziora

00'

Gospodarze rozpoczęli od środka!

20:30

Przed premierowym gwizdkiem kibice dostali jeszcze szansę podziękowania Lucjanowi Brychczemu. Legenda Legii wyszła na środek boiska i pozdrowiła fanów

20:27

Daniel Stefański przywitał się z kapitanami: Jakubem Rzeźniczakiem oraz Łukaszem Trałką. Rozpoczną legioniści

20:27

Arbiter wyprowadził już obie jedenastki na murawę.