Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
1 : 2
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
94'

Zagłębie odnosi pierwsze zwycięstwo w tym sezonie! Jest to niespodzianka, ale nie wzięła się ona z niczego, bo lubinianie rozegrali w Białymstoku naprawdę dobry mecz. To już wszystko z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

94'

Koniec meczu!

91'

Do strzału głową doszedł... Drągowski, ale uderzył ponad bramką!

91'

Sędzia doliczył do tego meczu trzy minuty. Świderski z kolei wywalczył korner.

90'

Rzut wolny dla Jagiellonii. Gajos uderza prosto w mur.

89'

Kartka dla Jacha za faul taktyczny na Grzelczaku.

88'

Forenc łatwo łapie centrę z rzutu wolnego Tomasika.

87'

Zbozień zmienia Rakowskiego.

84'

Nie ma gola! Gajos uderza wysoko nad bramką!

83'

Po podaniu Grzelczaka Gajos został przewrócony przez Forenca! Rzut karny!

81'

Świderski zagrał piłkę przed pole karne, gdzie Grzelczak zostawił piłkę Grzybowi, ale ten uderzył prosto w ręce Forenca!

80'

Roszada w Zagłębiu. Schodzi Janoszka, wchodzi Woźniak.

77'

Świetna kontra Góralskiego z Grzelczakiem! Strzał zza pola karnego tego pierwszego nieznacznie mija bramkę rywala!

75'

Ostatnia zmiana wśród gospodarzy. Świderski za Frankowskiego.

75'

Płaski strzał z dystansu Jana Vlaski minął bramkę Jagiellonii!

75'

Żółta kartka dla Drągowskiego za protesty.

74'

I znowu było blisko gola po rzucie rożnym! Po strzale jednego z lubinian piłkę z linii bramkowej wybił Tarasovs!

74'

Zakręcił rywalem na prawym skrzydle Vlasko! Jego odbite dośrodkowanie zmierzało w światło bramki, ale świetną interwencją popisał się Drągowski!

72'

Daleki wrzut piłki z autu Tomasika ląduje na głowie Grzelczaka, ale ten uderza niecelnie!

71'

Złe wyjście z bramki kończy się szczęśliwie dla Forenca, bo piłka ostatecznie wpada w ręce bramkarza Zagłębia.

70'

Żółta kartka dla Papadopulosa.

68'

Reakcja Michała Probierza, dość zaskakująca! Góralski zmienia... Sekulskiego!

67'

Kartka dla Rakowskiego za faul na Gajosie.

66'

Fatalne krycie po rzucie rożnym w wykonaniu Jagiellonii! Strzał głową Rakowskiego odbił Drągowski, ale zdaniem sędziego zrobił to już w bramce! 1:2!

66'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Adrian Rakowski!

64'

Drągowski! Janus z łatwością wpadł z piłką w pole karne, ale jego strzał z ostrego kąta broni bramkarz Jagiellonii!

63'

Bramka dla Zagłębia! Papadopulos dostał bardzo dobre prostopadłe podanie w pole karne i wygrał pojedynek z Drągowskim! Remis!

63'

GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Michal Papadopulos!

61'

Vlasko zmienia Piątka w ekipie gości.

61'

Żółta kartka dla Tomasika za faul taktyczny na Janusie.

61'

Rzut rożny dla gospodarzy przyniósł strzał głową Romańczuka, ale to uderzenie było niecelne.

60'

Forenc?! Odbity strzał z dystansu Grzelczaka przeleciał między rękoma bramkarza Zagłębia, ale na szczęście poszybował ponad poprzeczką!

58'

Rzut wolny dla gospodarzy. Centra Tomasika była zbyt krótka, a poprawka Frankowskiego zbyt długa. Piłka w rękach Forenca.

56'

Kolejne niezłe dośrodkowanie z rzutu wolnego Janusa i Papadopulos głową posłał piłkę ponad poprzeczką!

55'

Zmiana w Jagiellonii. Schodzi Vassiljev, wchodzi Grzelczak.

54'

Ładna akcja Zagłębia. Uderzenie Piątka z kilkunastu metrów zostało zablokowane.

54'

Minimalnie zbyt długą piłkę w kierunku Sekulskiego zagrał teraz Vassiljev. To mogło być kapitalne podanie.

52'

Drągowski spokojnie łapie wrzutkę z rzutu wolnego Cotry.

50'

Fatalnie zepsuł kontrę gospodarzy Frankowski. Próbował dograć do rozpędzonego Sekulskiego, ale zagrał bardzo niecelnie.

50'

Od pierwszych minut po przerwie przewagę ma Zagłębie. To lubinianie dążą do wyrównania wyniku tego meczu.

49'

Po centrze Janusa piłkę zgrał za siebie głową Janoszka, ale Rakowski z ostrego kąta uderzył w boczną siatkę!

47'

Kolejna akcja Zagłębia. Po dośrodkowaniu Janusa piłkę na rzut rożny wybił Modelski.

46'

Tarasovs po własnym błędzie czujnie zablokował dośrodkowanie Łukasza Piątka.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę tego meczu!

16:30

Piłkarze obu drużyn wrócili na plac gry.

16:22

16:18

Jagiellonia prowadzi z Zagłębiem po bramce Gajosa, ale beniaminek nie jest w cale słabszy od białostoczan. To zapowiada bardzo ciekawą drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy! Jagiellonia prowadzi z Zagłębiem 1:0.

45'

Drągowski! Błąd w obronie Jagiellonii i bezpańską piłkę w polu karnym przejmuje Cotra! Jego bardzo mocny strzał z bliska jakimś cudem łapie Dragowski!

44'

Katastrofalnie wykonany rzut wolny przez lubinian. Centra Cotry bardzo niecelna i piłka poza boiskiem.

42'

Janoszka w akcji indywidualnej starał się wbiec z piłką w pole karne, ale został znakomicie zatrzymany przez Tarasovsa.

41'

Frankowski zabrał piłkę Cotrze, ale został powstrzymany w kontrataku przez Jacha. Po chwili strzał z dystansu Romańczuka trafia w Sekulskiego, który w dodatku był na spalonym.

37'

W akcji lewym skrzydłem poślizgnął się Cotra i stracił piłkę. Kontra Jagiellonii przyniosła z kolei niedokładne dośrodkowanie Modelskiego.

36'

Forenc łapie wrzutkę z rzutu wolnego Vassiljeva.

35'

Niezłe uderzenie z dystansu Janusa! Drągowski z niewielkimi kłopotami łapie piłkę!

34'

Poradzili sobie lubinianie na prawym skrzydle z defensywą Zagłębia. Po centrze i zgraniu piłki głową przez Janusa, Madera bezpiecznie oddał piłkę Drągowskiemu.

33'

Tosik! Pomocnik Zagłębia założył siatkę Maderze i w dobrej sytuacji uderzył z 16 metrów ponad bramką Drągowskiego!

32'

Zepsuł kontrę Jagiellonii Sekulski! Wychodzili 2 na 2 białostoczanie, ale napastnik gospodarzy został zablokowany!

31'

Odpowiedź Zagłębia. Tarasovs raz jeszcze wybija piłkę na korner.

31'

Po ładnej koronkowej akcji Zagłębia przerwanej w polu karnym, poszła kontra Jagiellonii. Zakończyła się ona strzałem z dystansu Vassiljeva, które nieznacznie minęło bramkę Forenca!

30'

Od zdobytego gola przez Jagiellonię jest to bardzo wyrównane spotkanie. Zagłębie stara się dotrzymywać kroku gospodarzom.

27'

Dośrodkowanie z lewego skrzydła Cotry pewnie łapie Drągowski.

26'

Po kornerze dla Miedziowych ponownie zakotłowało się przed bramką Drągowskiego, ale tym razem piłka minęła słupek bramki Jagiellonii.

25'

Szansa dla Zagłębia! Ostre dośrodkowanie przed bramkę Jagiellonii, gdzie w ostatniej chwili zablokowany został Papadopulos!

24'

Uderzenie z dystansu Rakowskiego poleciało wysoko ponad bramką gospodarzy. Niemniej jednak, dobra próba pomocnika beniaminka.

23'

Rakowski przebijał się odważnie środkiem pola, ale został twardo powstrzymany przed polem karnym Jagiellonii.

21'

20 minut gry za nami. Jagiellonia prowadzi 1:0 po bardzo ładnej akcji zespołowej zakończonej bramką Gajosa.

18'

Niezłe dośrodkowanie z rzutu wolnego Vassiljeva, ale tym razem dobrze we własnym polu karnym zachował się Papadopulos.

16'

Korner dla lubinian nie przyniósł zagrożenia pod bramką Drągowskiego, ale chwilę później Rakowski dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie w dobrej sytuacji nie trafił czysto głową w piłkę Papadopulos!

15'

Po centrze Todorovskiego Tarasovs wybił piłkę na rzut rożny.

15'

Zagłębie w ataku. Prostopadłe podanie Piątka w kierunku Papadopulosa przeciął Madera.

13'

1:0 dla Jagiellonii! Po miękkiej centrze Vassiljeva świetnie w polu karnym zachował się Sekulski, który mógł uderzać, ale jeszcze zgrał piłkę głową do lepiej ustawionego Gajosa, który głową z bliska pokonał Forenca!

12'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Maciej Gajos!

9'

Piłka w siatce Jagiellonii. Ale po rzucie wolnym dla gości sędzia dość szybko odgwizdał faul jednego z lubinian. Janoszka uderzał już długo po gwizdku.

8'

Fatalne dośrodkowanie z rzutu wolnego Vassiljeva poszybowało poza boisko.

4'

Uderzenie głową Tarasovsa poszybowało teraz ponad poprzeczką bramki Forenca!

3'

Krótkie rozegranie, strzał z dystansu Frankowskiego zostaje zablokowany i jest rzut rożny.

3'

Gospodarze zdołali wywalczyć rzut rożny.

1'

1'

Kibice Jagiellonii śpiewają hymn z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy! Zagłębie przy piłce!

15:28

Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry.

15:22

Około 11 tysięcy kibiców obejrzy dzisiaj z trybun to spotkanie. Mamy też skromną grupkę kibiców z Lubina.

15:00

14:59

Dzisiejszy mecz jest również powrotem do Białegostoku Jakuba Tosika oraz całego sztabu szkoleniowego z Piotrem Stokowcem na czele. Wszyscy w sezonie 2013/14 reprezentowali Jagiellonię.

14:57

Sędzią dzisiejszego meczu będzie pan Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.

14:56

Rezerwowi Zagłębie: Martin Polacek, Adrian Błąd, Jarosław Kubicki, Eryk Sobków, Jan Vlasko, Arkadiusz Woźniak, Damian Zbozień.

14:56

Rezerwowi Jagiellonia: Krzysztof Baran, Michał Pawlik, Jacek Góralski, Rafał Augustyniak, Piotr Grzelczak, Przemysław Mystkowski, Karol Świderski.

14:56

Obok już prezentujemy składy wyjściowe obu druzyn. W Jagiellonii następcami Tuszyńskiego i Dzalamidze okazują się być Vassiljev oraz Sekulski.

14:55

Tym bardziej, że ten beniaminek, czyli Zagłębie Lubin, w nowy sezon wszedł bardzo przeciętnie. Trudno bowiem dobrze ocenić zdobycie zaledwie jednego oczka w meczach na własnym stadionie z Podbeskidziem Bielsko-Biała oraz Koroną Kielce. Lubinianie mają dziś bardzo wiele do udowodnienia.

14:53

W Białymstoku wszyscy zastanawiają się, jak Jagiellonia poradzi sobie bez sprzedanych do Turcji Niki Dzalamidze i Patryka Tuszyńskiego. Żółto-czerwoni w dwóch pierwszych kolejkach zdobyli trzy punkty i z pewnością nikt nie zakłada sobie innego scenariusza, jak pokonanie drugiego z beniaminków w niedzielne popołudnie.

14:49

Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu 3. kolejki Ekstraklasy, w którym Jagiellonia Białystok zmierzy się z Zagłębiem Lubin.

08:00

jagiellonia białystok, zagłębie lubin

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - ZAGŁĘBIE LUBIN

Białostoczanie niedzielnej potyczki z Zagłębiem Lubin nie rozpoczną w najlepszych nastrojach. W minionym tygodniu przegrali bowiem dwumecz z Omonią Nikozja i ostatecznie pożegnali się z europejskimi pucharami. Teraz piłkarze Jagiellonii w pełni mogą skupić się na rywalizacji Ekstraklasie i powtórzeniu sukcesu z poprzedniego sezonu.

W 3. kolejce Jaga zagra z beniaminkiem rozgrywek, Zagłębiem Lubin. W dwóch poprzednich spotkaniach „Miedziowi” zdobyli tylko jedno "oczko", więc jeśli chcą myśleć o tym, aby ich przygoda w z Ekstraklasą nie zakończyła się szybko, muszą zacząć zdobywać cenne punkty.