Koniec meczu. Wisła po dwóch rzutach karnych i golu samobójczym, wygrywa 3:0

GOL! Zdenek Ondrasek pewnie wykorzystał jedenastkę.

Kolejny rzut karny. Tym razem sprokurował go Prusak. Faulował Bałaszowa

A Wilde-Donald Guerriera Witalij Bałaszow

92'

Zmiana w Wiśle. Rafała Boguskiego zastąpił Tomasz Cywka

92'

Z superszybką kontrą wybiegł Brlek. Pod polem karnym podał do Guerriera, lecz ten nie wykorzystał idealnej sytuacji

91'

Danielewicz dośrodkował w pole karne, lecz nikt tego nie wykorzystał

91'

Rzut wolny dla łęcznian okazał się kompletnie nieudanym. Aczkolwiek wywalczyli rzut rozny

90'

Denis Popović ukarany żółtą kartką.

89'

Danielewicz z rogu dośrodkował w pole karne. Na posterunku Głowacki

88'

Po faulu Guzmicsa na Pitrym rzut wolny ze środka dla łęcznian. Gospodarze popędzili z akcją, ale piłkę spod bramki wybił Głowacki. Będzie korner

86'

Sadlok pewnie uderzył ze stałego fragmentu gry. Spokojnie Prusak

86'

W gospodarzach narasta frustracja. Niepotrzebny faul Pitrego na Małeckim. Będzie rzut wolne

86'

A tym czasem Wisła miała rzut rożny. Nie przyniósł jednak większego zagrożenia

85'

Paweł Sasin ukarany żółtą kartką za dyskusje

84'

A Krzysztof Danielewicz zastąpił Jana Bednarka

84'

Zmiana także w Górniku. Przemysław Pitry za Grzegorza Piesio.

83'

Premierowa roszada Dariusza Wdowczyka. Petar Brlek za Rafała Wolskiego.

82'

Wisła próbowała wyjść z kontrą, lecz na środku boiska przewrócony Ondrasek.

82'

Łęcznianie w natarciu. Długo przebywali na połowie rywali, lecz skuteczna defensywa Wisły nie pozwoliła im na wdarcie się w pole karne

81'

Będzie pierwsza zmiana w tym meczu. Na boisku pojawił się Jakub Świerczok, a opuścił je Veljko Nikitović.

80'

Bonin znalazł się pod polem karnym Wisły, lecz nic z tego nie wyszło

78'

Świetne zagranie Sadloka do Ondraska. Ten ruszył za piłką i uderzył w światło bramki. Skuteczna interwencja Prusaka

76'

Po podaniu Małeckiego, Wolski znalazł sobie naprawdę dużo miejsca. Popędził prawą stroną boiska i wbiegł w pole karne. Tam zderzył się z Prusakiem, lecz piłka, odbiła się od Bogusławskiego i spoczęła w siatce,

75'

GOL! Łukasz Bogusławski trafia do własnej bramki

73'

Jurij Szatałow został odesłany na trybuny.

72'

Żółta kartka dla Veljko Nikitovicia.

71'

Z przodu na dośrodkowanie czekał Ondrasek. Łatwo dał się jednak złapać na pozycji spalonej.

70'

Śpiączka usiłował szybko wyrównać, lecz uderzył niecelnie

69'

Żółtą kartkę otrzymał siedzący na ławce Tomasz Nowak. Ukarany za dyskusję z sędzią.

67'

GOL! Wykonawcą rzutu karnego Denis Popović. Spokojnie umieścił piłkę w siatce.

66'

Arbiter wskazał na jedenasty metr po faulu Pruchnika na Wolskim przy linii pola karnego!

66'

Po dośrodkowaniu Nikitovicia, piłka zatoczyła łuk i spoczęła w rękach Miśkiewicza

65'

Bonin chciał strzelić lewą nogą, lecz piłka odbiła sie od jednego z rywali. Będzie róg

61'

Guzmics z dystansu. Niecelnie

60'

Faul Bogusławskiego w ofensywie. Grę wznowi Wisła

57'

Sasin zagrał w pole karne do Piesio. Ten jednak przegrał piłkę w starciu z Guzmicsem.

56'

Bonin popędził prawą stroną i wyprzedził Guzmicsa. Zgrał piłkę w pole karne, lecz tam czekali już na nią rywale

55'

Boni wyruszył z kontratakiem. Dobrze zgrał długie podanie spod bramki, wprost pod nogi Śpiączki. Ten jednak tego nie wykorzystał

54'

Po dośrodkowaniu Wolskiego, piłkę z własnego pola karnego wybili gospodarze

53'

Po odbiorze Wolskiego, lewą stroną do piłki doszedł Sadlok. Próbował dośrodkować, lecz prosto w Sasina. Będzie korner

52'

Sadlok z wolnego, jednak piłkę spokojnie wybili gospodarze

51'

W starciu z Pruchnikiem ucierpiał Ondrasek. Arbiter nie sięgnął po kartonik.

51'

Leandro przeszkodził Małeckiemu, przez co ten oddał niecelny strzał

48'

Nikitović wybił piłkę z rogu, lecz nie przyniosło to strzału

47'

Głowacki uratował Wisłę przed strata gola! Bardzo groźnie pod bramką Miśkiewicza. Małecki nie nadążył za Boziciem, który uderzył na bramkę. W ostatniej chwili piłkę na róg wybił kapitan Białej Gwiazdy

47'

Piesio zagrał do Bonina, lecz nieco za mocno.

45'

Czas na drugą część gry! Od środka gospodarze

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 0:0

45'

Małecki podał do Sadloka, lecz ten blokowany przez rywali, nie zdołał nic zrobić

43'

Prusak skutecznie interweniował po strzale Głowackiego. Kapitan Wisły uderzyl głową po dośrodkowaniu z korneru

42'

Guerrier wywalczył rzut wolny dla swego zespołu. Wykonawcą okazał się Wolski. Piłka poleciała prosto w pole karne, lecz futbolówka minęła się z Guzmicsem

41'

Ondrasek wyruszył pod pole karne Łęcznej, lecz tam dobrze poradził sobie z nim Pruchnik

41'

Piesio wykonywał rzut wolny. Uderzał bezpośrednio, lecz piłkę idealnie wybił Ondrasek

39'

Leandro sprytnie zahamował dwójkową akcję Wolski - Małecki.

38'

Wisła stanęła przed rzutem rożnym. Wykonywał go Sadlok. Piłkę w powietrzu odebrał Guzmics, lecz uderzył niecelnie

35'

Dobrze ustawiony Prusak skutecznie wybronił strzał Ondraska.

34'

Sadlok próbował rozpędzić sie lewa stroną. Minął dwóch rywali, lecz na nic się to nie zdało. Niedokładnie zagrał do Boguskiego

32'

Wolski popędził do przodu, by przed polem karnym zagrać do Ondraska. Ten próbował podać do Małeckiego, lecz piłkę odebrali rywale

30'

Ze stałego fragmentu uderzał Sadlok. Bez zagrożenia.

30'

Małecki świetnie opanował piłkę po prawej stronie pola karnego Górnika. Przerzucił ją na drugi bok, gdzie Guerrier wywalczył rzut wolny

28'

Fajna akcja Małeckiego. Sam rozpoczął, sam zakończył. Nie udało mu sie jednak zaskoczyć Prusaka.

27'

Faul Popovicia na Bednarku przyniósł większe dyskusje między zawodnikami obu zespołów. Piłkarz Wisły odepchnął młodego piłkarza Górnika. Arbiter nie zdecydował się jednak na wyciągnięcie kartonika.

26'

Piesio podał do Śpiączki lecz ten nie zabrał się za piłką. Do przodu ruszył Bonin, ale dał się złapac na pozycji spalonej

24'

Bonin zagrał na lewo do Leandro. Ten wbiegł pod pole karne, lecz fatalnie dośrodkował

19'

Wolski wyminął rywali i podał do Ondraska. Ten doskonale wbiegł w pole karne, wygrał w powietrzu z Bogusławskim i idealnie uderzył na bramkę. Prusak bez zarzutu

18'

Leandro zbiegł na lewą stronę i dośrodkował pod bramkę Wisły. Śpiączka nie zdołał jednak do niej dojść

17'

Jović podeptany przez Śpiączkę. Chwila przerwy w grze. Zawodnik z łęcznej został jedynie upomniany. Bez kartki.

16'

Małecki dobrze poradził sobie ze Śpiączką i zagrał w kierunku Guerrier. Haitańczyka uprzedziło świetne przejęcie Bogusławskiego

13'

Faul Śpiączki na Guzmicsie. Rzut wolny dla Wisły

12'

Wisła bardzo fajnie radzi sobie w defensywie. Wysoki pressing gości sprawia, że łecznianie nie zagłębiają się zbytnio na ich połowę

8'

Jović próbował prostopadłym podaniem wypuścić pod bramkę Ondraska. Zbyt mocno zagrał jednak piłkę i napastnik nie zdołał do niej dobiec

8'

Guerrier zgrał na lewo do Sadloka, lecz ten nieco zaskoczony decyzją Haitańczyka, nie zdołał nic zrobić

6'

Sadlok popędził lewą strona i dośrodkował w pole karne. Tam na piłkę czekał już jednak Nikitović

5'

Stratę jednego z kolegów na własnej połowie, naprawił Bednarek, zatrzymując Małeckiego

4'

Śpiączka dzielnie wdarł się w pole karne Wisły. Zrobił jeden zwód, drugi lecz w końcu zatrzymał go Guzmics.

2'

Po rzucie rożnym w wykonaniu Wolskiego, piłka doszła do Guerriera. Ten chciał oddać ją z powrotem Wolskiemu, lecz były legionista źle sobie ją przyjął

1'

Wiślacy od początku utrzymywali się przy piłce i spokojnie doszli pod pole karne Górnika, gdzie wywalczyli sobie rzut rożny

00'

Zaczynamy! Od środka Wisła Kraków.

17:59

Kapitanowie: Arkadiusz Głowacki oraz Veljko Nikitović przywitali się z sędziami. Strony już wylosowane

17:57

Arbiter wyprowadził już obie jedenastki na murawę.

17:53

Już za nieco mniej niż dziesięć minut zabrzmi premierowy gwizdek w Łęcznej. Lokalny Górnik podejmie krakowską Wisłę. Spotkanie to zapowiada się wyjątkowo ciekawie, zwłaszcza, że gospodarze powoli mają już nóż na gardle. Jeżeli chcą się utrzymać w Ekstraklasie, nie mogą sobie pozwolić na zbyt pochopną utratę punktów.