Górnik ŁęcznaGórnik Łęczna
93'

KONIEC MECZU!

92'

Rzut rożny dla Cracovii, Budziński zagrywał piłkę, ale Prusak pewnie ją wyłapał.

90'

Sędzia doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

86'

Mocny strzał Kapustki zza pola karnego, ale nad poprzeczką.

80'

Śpiączka strzela sam na sam z bramkarzem z ostrego kąta, ale odbija piłkę Sandomierski.

79'

Żółta kartka dla Tymińskiego.

76'

Zmiana w Cracovii. Wdowiak wchodzi na murawę za Cetnarskiego.

72'

Festiwal zmarnowanych sytuacji ze strony gości. Łęczna była bardzo blisko strzelenia pierwszej bramki. Śpiączka wpadł w pole karne i zamiast strzelać podał i tym samym zmarnował prawie 100 procentową akcję.

69'

Przez ostatnie minuty trochę zastoju w grze obu drużyn.

66'

Zejdler marnuje sytuację do rozegrania akcji. Oddaje strzał z przed pola karnego i blokują to uderzenie zawodnicy gości.

60'

Florian Bejan otrzymuje żółtą kartkę za nieprzepisowe zagranie.

58'

Zmiana w Cracovii. Wejdzie na boisko Zejdler za Wójcickiego.

56'

Ale teraz zmarnowana sytuacja przez piłkarza Górnika Łęcznej. Świerczok kilka metrów od bramki nie trafia czysto w piłkę. Jak tego można było nie strzelić. Ostrzeżenie dla gospodarzy.

55'

Posiadanie piłki na obecną chwilę po 50%

51'

Żółta kartka dla Bozicia za faul na zawodniku Cracovii.

48'

Ładna akcja skrzydłem Łęcznej, ale udaremnione zagrożenie przez obrońcę gospodarzy.

46'

Drugą połowę rozpoczęli piłkarze gości.

48'

Koniec pierwszej połowy na stadionie Cracovii. Za kilkanaście minut druga część gry.

45'

Sędzia przedłuża pierwszą połowę o 2 minuty.

44'

Vestenicky otrzymał świetne podanie w polu karnym, ale wybita piłka przez bramkarza.

43'

Wybijają obrońcy dośrodkowanie.

43'

Jest szansa przed gospodarzami. Rzut wolny z bocznej strefy na wysokości pola karnego.

40'

Ładnie z głowy uderzył Bozić, ale pewnie łapie Sandomierski.

38'

Szansy zza pola karnego szukał Tymiński, ale nieczysto trafia w piłkę.

35'

Bonin posłał piłkę w kierunku bramki zza pola karnego i poprzeczka ratuje gospodarzy przed stratą gola!

33'

Jendrisek otrzymuje dobre podanie w polu karnym, ale stracił kontrolę nad piłką i stracił futbolówkę.

32'

Cetnarski posyła długą piłkę z rzutu wolnego, odbija ją jeden z zawodników gości i będzie rzut rożny.

30'

Tymiński dośrodkowuje na pole karne z rzutu rożnego, ale wybijają tę piłkę piłkarze Cracovii.

28'

Żółta kartka dla Pruchnika za faul na Vestenickim

26'

Kapustka po konsultacjach z pomocą medyczną wbiega na murawę.

26'

25'

Bartosz Kapustka leży na murawie po zderzeniu głowami i na chwilę musi zejść za linię boczną.

22'

Bonin próbował strzału zza pola karnego, ale zbyt lekko i bezskutecznie.

21'

Zamieszanie po rożnym i poprzeczka po strzale Jendriska. O dużym szczęściu mogą mówić goście.

20'

Vestenicky zagrywał na wychodzącego na wolną pozycję Jendriska, ale broni bramkarz i jest rzut rożny.

18'

Wójcicki posyła dośrodkowanie na pole karne ale wybija jeden z zawodników z Łęcznej.

16'

Kontra gości. Na wolną pozycję w polu karnym wyszedł Bonin i pokierował piłkę do środka pola karnego, ale wybija Cracovia. Było groźnie.

14'

Śpiączka wyszedł skrzydłem i posłał obiecujące dośrodkowanie, ale był na spalonym.

12'

Zamieszanie w polu karnym gości, kilka strzałów ze strony Cracovii, ale wszystko odbijają obrońcy z Łęcznej.

9'

Zmiana w Cracovii. Z boiska schodzi Deleu, a w jego miejsce Tomas Vestenicky

5'

Była szansa przed Cracovią, Erik Jendrisek wychodził na czystą pozycję, ale w ostatniej chwili stracił piłkę.

4'

Rzut wolny dla gości. Łukasz Tymiński dośrodkowuje na pole karne ale bezskutecznie

2'

Bartosz Kapustka próbował dośrodkowania w polu karnym, ale na straży stali piłkarze gości.

1'

POCZĄTEK SPOTKANIA. Ze środka zaczęli gospodarze!

17:46

Już za kwadrans wybiegną na murawę piłkarze obu drużyn. Na razie zawodnicy się rozgrzewają. Czy Cracovia powróci na trzecią pozycję? A może piłkarze z Łęcznej odbiją się od dna? Będzie bardzo ciężko, ale na te i wiele innych pytań odpowie gra obu drużyn.

17:41

Ławki rezerwowych obu drużyn

Cracovia: Krystian Stępiński, Boubacar Diabang, Hubert Wołąkiewicz, Łukasz Zejdler, Anton Karachanakov, Mateusz Wdowiak, Tomas Vestenicky.

Górnik Łęczna: Silvio Rodić, Veljko Nikitović, Paweł Sasin, Maciej Szmatiuk, Damian Jakubik, Krzysztof Danielewicz, Łukasz Bogusławski.

17:37

17:35

Zaczynamy relację meczu prosto ze stadionu Cracovii gdzie gospodarze podejmować będą Górnika Łęczna. Początek spotkania o godzinie 18:00!