2 : 3
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
1. połowa2 : 2
99'

Koniec spotkania w Krakowie! Termalica wygrywa z Cracovią po bardzo emocjonującym meczu 3:2! My już tymczasem dziękujemy państwu za uwagę, miłego wieczora!

94'

Jeden z obrońców gości wybija piłkę z linii bramkowej! Cracovia mogła wyrównać w samej końcówce!

92'

Juhar oddał klasyczny strzał do statystyk - lekki i bardzo niecelny

90'

Do podstawowego czasu gry sędzia dolicza aż sześć minut!

89'

Strzał z dystansu Zjawińskiego nie zaskoczył Nowaka

85'

Ostatnia kartka powędrowała do Pavola Stano.

86'

Zmiana w zespole Słoników. Za Tomasza Foszmańczyka na murawie pojawia się Bartłomiej Smuczyński.

85'

Jest tez żółty kartonik dla Rymaniaka.

85'

Pierwszy żółtym kartonikiem ukarany Sretenović

85'

Ogromne zamieszanie na murawie. Zawodnicy obu zespołów skoczyli sobie do gardeł. Zaraz mogą posypać się kartki!

82'

Rzut rożny w wykonaniu Budzińskiego nie stworzył większego zagrożenia

82'

I ostatnia już zmiana w drużynie Cracovii. Bartosz Rymaniak melduje się w miejsce Jakuba Wójcickiego.

80'

Covilo oddał lekki i niecelny strzał nawet nie w kierunku bramki. Nic godnego uwagi

78'

I kolejna zmiana w zespole Słoników. Za strzelca jednego z goli, Bartłomieja Babiarza na murawie pojawia się Mario Licka.

78'

Strzałem na aferę popisał się Marcin Budziński. Bardzo bardzo niecelnie.

76'

Po podaniu z lewej strony boiska najlepiej w polu karnym gospodarzy spisał się Bartłomiej Babiarz, który na wślizgu wpakował piłkę do bramki Krzysztofa Pilarza.

77'

Druga zmiana wśród podopiecznych Zielińskiego. Na boisko powraca pauzujący ostatnio z powodu kontuzji Mateusz Cetnarski. Zmienił Huberta Wołąkiewicza.

75'

GOL! dla Termaliki. Strzelcem Bartłomiej Babiarz.

75'

Dariusz Zjawiński pokusił się o indywidualną akcję. Zawodnik Pasów złamał akcję do lewej nogi i uderzył, jednak zbyt słabo, by móc pokonać Sebastiana Nowaka.

74'

Mamy pierwszą zmianę w zespole gości. Za Wojciecha Kędziorę wchodzi Martin Juhar.

72'

Lekki strzał nie zaskoczył Pilarza

71'

Jarecki toczył się lewą stroną boiska, ale wywalczył jedynie rzut rożny.

71'

Mogło być bardzo groźnie. W ostatniej chwili przed strzałem powstrzymał Dąbrowskiego jeden z rywali.

69'

Prawą stroną pędził Kapustka, ale w ostatniej chwili zatrzymał go Sołdecki

67'

Było groźnie pod bramką Pilarza. Z chaosu w polu karnym nie powstało jednak nic.

69'

Po prawej stronie boiska futbolówkę otrzymał Jakub Wójcicki i popędził z nią pod pole karne gości. Zagrał w pole karne, jednak Dariusz Zjawiński okazał się za niski na jego dośrodkowanie, albo inaczej, dośrodkowanie okazało się za wysokie dla snajpera Pasów.

66'

Kapustka świetnie odryblował w środku boiska rywali i podał na lewą stronę.

66'

Ładne dośrodkowanie Kapustki zamiast Diabanga odebrali obrońcy gości.

66'

Piotr Polczak ukarany żółtą kartką za faul w środkowej strefie boiska.

63'

Babiarz prawie skutecznie odebrał piłkę Wójcickiemu. Prawie, bo zamiast w stronę bramki, wybił ją na aut

62'

Kapustka dobrze krył w obronie Biskupa. Zawodnik z Niecieczy nie był w stanie podac piłki i musiał wybiec na aut

61'

Babiarz sprytnie odebrał piłkę Dąbrowskiemu i mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam. Szybko jednak oddał futbolówkę Pilarzowi.

59'

Ładne dośrodkowanie Miroslava Covilo nie stworzyło zagrożenia pod bramką Termaliki.

58'

Rzut rożny Termaliki nie stworzył nawet cienia zagrożenia.

58'

Jeden z graczy Pasów fatalnie zagrał do Foszmańczyka, który popędził na ich pole karne i zagrał do Wojciecha Kędziory, którego uderzenie jednak zablokował jeden z graczy gospodarzy.

55'

Z dystansu próbował uderzać Babiarz, ale Covilo skutecznie zablokował jego strzał. Pomocnik Termaliki siłą rozpędu na niego wpadł i obaj zawodnicy przez chwilę leżeli na murawie.

55'

Wołąiewicz dośrodkował w pole karne. Piłkę odebrał Diabang, ale jego strzał okazał sie niecelny

56'

Jakub Wójcicki popędził prawą stroną boiska i wrzucił w pole karne, gdzie znalazł się Boubacar Dialiba. Ten jednak strzałem z woleja jedynie obił bandy reklamowe znajdujące się poza boiskiem.

53'

Z kontratakiem chciał popędzić Babiarz, ale Sretenović bez kłopotu go zatrzymał

54'

Marcin Budziński z rzutu rożnego dośrodkował idealnie na głowę Dialiby, ten jednak nie zdołał uderzyć w światło bramki gości.

52'

Zjawiński uderzył w pieczołowicie ustawiony przez sędziego mur.

51'

Babiarz otrzymał za to żółty kartonik.

51'

Bartłomiej Babiarz fauluje Bartosza Kapustkę pod własnym polem karnym. Za moment może być groźnie!

50'

Polczak skutecznie zatrzymał akcje Termaliki

49'

Strzał z dystansu dąbrowskiego nie sprawił kłopotu Nowakowi.

47'

Wołąkiewicz zbyt mocno dośrodkowywał w pole karne. Piłkę odebrał Zjawiński. Szybko podał do Dąbrowskiego, a ten posłał piłkę na głowę Dialiby. Strzał okazał się niecelny.

46'

Długiego podania Wołąkiewicza nie odebrał Dialiba

46'

Kapustka widowiskowo wyminął kilku rywali po czym został skoszony przez kolejnego.

46'

W przerwie trener Jacek Zieliński dokonał jednej zmiany w swoim zespole. Denissa Rakelsa zastąpił Boubacar Dialiba.

46'

Sędzia rozpoczął drugą część gry. Czy przyniesie tyle emocji co pierwsza?

18:59

Oba zespoły pojawiają się już na murawie stadionie Cracovii, za moment arbiter powinien rozpocząć spotkanie.

45'

Sędzia Frankowski zakończył pierwszą połowę.

44'

W polu karnym Termaliki panował okropny chaos. Cracovia od dłuzszego czasu kręciła się pod bramką Nowaka, lecz nie umiała oddac strzału.Do czasu. Nagle pod piłką znalazł się Zjawiński i mocnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Była siła, moc i celność.

44'

GOL! Mocny strzał Zjawińskiego doprowadził do wyrównania.

41'

Kapustka próbował odryblować Kupczaka, ale tym razem mu sie nie udało

40'

Dobry powrót Zjawińskiego do obrony. We własnym polu karnym wspomógł Wołąkiewicza i oddalił zagrożenie.

41'

Bartłomiej Babciarz popędził lewą stroną boiska i tuż przy linii bocznej został ściany za koszulkę. Sędzia użył gwizdka.

39'

Bardzo ładnie na połowie rywali zachował się Kapustka. Skutecznie wyminął obrońców, ale jego strzał okazał się niecelny

39'

Z lewej strony dośrodkowywał Marcin Budziński. Lekko przeliczył siły na zamiary i przez to nieco zwolnił akcję. Piłkę przed linią odebrał Bartosz Kapustka, podał do Covilo ale ten blokowany nie zdołał nic zrobić.

37'

Dalibor Pleva ruszył z ofensywną akcją gości, zagrał do Emila Drozdowicza, ale wcześniej znakomitym wślizgiem całą akcję wyjaśnił Bartosz Kapustka.

36'

Zjawiński trochę za mocno dośrodkował w pole karne i futbolówka zamiast do Rakelsa, trafiła do Nowaka.

36'

W środku pola od tyłu został sfaulowany Wojciech Kędziora, sędzia musiał użyć gwizdka.

35'

Dąbrowski popisał się ładnym lobem i piłka trafiła do Wołąkiewicza. Ten znalazł się w świetnej sytuacji, ale mimo tego nie zdołał umieścić piłki w siatce

33'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Marcina Burdzińskiego pod bramkę gości, jednak żaden z zawodników Pasów nie zdołał uderzyć tej piłki.

33'

Długą wrzutkę jednego z obrońców próbował odebrać Zjawiński. Zamiast dojść do piłki wpadł jednak na Nowaka

32'

Damian Dąbrowski pokusił się teraz o strzał z pierwszej piłki zza pola karnego Słoników, jednak futbolówka została zablokowana przez jednego z graczy gości.

31'

Cudowne podanie podcinką Bartłomieja Babiarza za plecy krakowskich obrońców idealnie na głowę Biskupa, który bez żadnych problemów pokonał Krzysztofa Pilarza.

31'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Termalica obejmuje prowadzenie po bramce Jakuba Biskupa!

29'

Środkiem boiska, przez nikogo nie pilnowany, popędził Budziński. W tempo podał do Rakelsa, który chciał oddać mu piłkę. Budziński nie zorientował się do końca o co chodzi i cała akcja spaliła na panewce

29'

Kapustka stracił piłkę na połowie Termaliki po czym goście wyprowadzili szybką kontrę. Mateusz Kupczak wpadł w pole karne Cracovii, ale tam stracił piłkę.

28'

Bartek Kapustka chciał popisac się jednym ze swoich szybkich rajdów środkiem, ale tym razem został zatrzymany

27'

W polu karnym Termaliki czaili się Budziński i Zjawiński, ale górą okazał się Stano.

26'

Dobre interwencje Piotra Polczaka zdusiły akcje Kędziory w zarodku

26'

Dalibor Pleva dośrodkował z lewej strony boiska idealnie na głowę Wojciecha Kędziory, ten jednak uderzył minimalnie niecelnie.

26'

Prawą stroną długim podaniem Rakelsa próbował obdarzyć Sretenović, ale napastnik źle przyjął piłkę.

25'

Dalekie zagranie z własnej połowy Dawida Sołdeckiego w kierunku Mateusza Kupczaka, ten jednak nie zdołał dobiec do piłki.

24'

Rzut wolny dla gości. Mogło być groźnie, ale Pilarz nie dał się zaskoczyć i spokojnie wyłapał piłkę.

23'

Mateusz Kupczak przewrócił się w okolicach środka boiska, sędzia zdecydował się odgwizdać faul na graczu gości.

22'

Z dystansu szczęścia szukał Foszmańczyk. Nie znalazł.

20'

O indywidualną akcję pokusił się Wojciech Kędziora, ale zawodnik Termaliki wzięty w kleszcze z łatwością dał odebrać sobie piłkę.

20'

22'

Z kontratakiem wybiegał Kapustka, ale faulem zatrzymał go jeden z rywali.

20'

Wójcicki szybko powrócił we własne pole karne i skutecznie zatrzymał akcje Drozdowicza

19'

Po podaniu Dąbrowskiego z dystansu uderzał Bartosz Kapustka. Tym razem bramkarzowi z Niecieczy udało się wypiąstkować piłkę.

17'

Dośrodkowania Zjawińskiego nie zdołał wykorzystać Rakels. Otoczony obrońcami Termaliki musiał oddać piłkę do tyłu

16'

Dośrodkowanie Wójcickiego odebrał jeden ze stoperów Termaliki.

15'

Akcję próbował wykończyć Sretenović, ale Covilo dał się złapać na spalonym.

15'

Cracovia spokojnie od własnej połowy konstruuje akcję, po której Zjawiński mógł zagrozić bramce rywali, ostatecznie na jego drodze stanął Dariusz Jarecki.

14'

Prawą stroną pędził Pleva, ale Wołąkiewicz skutecznie go zatrzymał

14'

Cracovia ponownie na połowie rywali. Futbolówki nie zdołał opanowac jednak Budziński.

13'

GOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!! Termalica błyskawicznie wyrównuje po bramce Jakuba Biskupa z rzutu karnego!

13'

Żółtą kartką ukarany Jakub Wójcicki. Sędzia dopatrzył się jego faulu we własnym polu karnym. Będzie jedenastka

12'

Marcin Budziński dośrodkował w pole karne z rzutu rożnego, Deniss Rakels zgrał ją w pole bramkowe gości, a najprzytomniej tam spisał się Miroslav Covilo, który strzałem zza siebie otworzył wynik tego spotkania!

11'

Termalica chciała zaskoczyć rywali szybką akcją. Na tych chęciach się skończyło

10'

GOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Miroslav Covilo daje prowadzenie gospodarzom po rzucie rożnym! 1:0 dla Pasów!

9'

Świetna akcja Cracovii. Do ataku właczył się Wołąkiewicz. Szybki rajd lewą stroną zakończył celnym podaniem do Rakelsa. Ten długo nie czekał i oddał strzał na bramkę. Górą golkiper gości

7'

Jakub Biskup wpadł w pole karne Cracovii i próbował wymusić rzut karny za co otrzymał żółtą kartkę.

7'

Skuteczna interwencja Wołąkiewicza zatrzymała kontratak gości.

6'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu graczy gości, jednak "Pasy" zdołały wyjść z opresji obronną ręką za prawą dobrze interweniującego Polczaka.

5'

Mogło być groźnie. Świetnym podaniem Wójcickiego obdarzył Rakels. Dośrodkowanie obrońcy odczytał jednak jeden ze Słoników i wybił piłkę za linię końcową.

5'

Dawid Sołdecki pod naciskiem zawodnika rywali w panice wybija piłkę na połowę rywali oddając tym samym futbolówkę za darmo.

4'

Termalica ponownie pod bramką Pilarza. Dobra interwencja Dąbrowskiego nie pozwoliła im jednak zamieszać w polu karnym Pasów.

4'

Bardzo wysoki pressing graczy gospodarzy, który niemal spowodował stratę piłki przez "Słoniki". Zawodnicy z Niecieczy jednak znakomicie wyszli z opresji krótkimi podaniami.

4'

Długie podanie z gatunku tych "na afere" w wykonaniu Polczaka wyłapał golkiper gości

3'

Kolejny raz Termalica próbowała zagrozić bramce Krzysztofa Pilarza. Michał Biskup jednak zagrał wprost pod nogi jednego z zawodników "Pasów" i futbolówka wychodzi na rzut rożny.

3'

Rzut rożny dla Termaliki nie zakończył się żadnym większym zagrożeniem.

2'

Sił próbowali także gospodarze. Piłkę jednak łatwo dał sobie odebrać Rakels

1'

Pierwsi na połowie rywali pojawili się termaliczanie. Próbowali przebić się prawą stroną, ale na straży skutecznie stał Hubert Wołąkiewicz

17:59

Pierwsze kopnięcie piłki, zaczyna Termalica!

17:58

Już po losowaniu stron. Zapinamy pasy i za chwilę ruszamy ;)

17:56

Zawodnicy obu ekip już powoli pojawiają się na murawie stadionu przy Kałuży, za moment początek tego spektaklu!

17:55

Do premierowego gwizdka pozostały już dosłownie minuty. Zawodnicy obu drużyn zeszli do szatni usłyszeć ostatnie wskazówki trenera.

17:46

Podczas reprezentacyjnej przerwy do zdrowia powrócił również Hubert Wołąkiewicz. Dzięki temu defensywa Pasów wygląda dzisiaj niezwykle mocno. Czy pozwoli to zagrać im na zero z tyłu?

17:41

Dobrą wiadomością dla fanów gospodarzy może być powrót Mateusza Cetnarskiego. Były zawodnik łódzkiego Widzewa, przed reprezentacyjną przerwą walczył z kontuzją. Teraz jego stan zdrowia jest na tyle dobry, że Jacek Zieliński posadził go na ławce. Czy Turbokozak zeszłego sezonu dostanie szanse na pokazanie się na boisku? I co najważniejsze: czy jego forma będzie tak dobra jak przed pauzą?

17:38

Po powrocie z reprezentacyjnych wojaży na własne boisko powróciła błyszcząca gwiazda ostatnich tygodni - Bartosz Kapustka. Debiut i bramka w meczu z Gibraltarem sprawiły, że nagle wszystkie oczy zwróciły się na niego. Kibice Pasów coraz więcej od niego wymagają. Czy niespełna 19 letni piłkarz udźwignie ten ciężar?

17:36

Już za nieco mniej niż półgodziny na stadionie przy Kałuży usłyszymy pierwszy gwizdek Tomasza Frankowskiego. Na razie piłkarze rozgrzewają się na murawie, a na trybunach pojawia się coraz więcej kibiców. Ładna pogoda i przede wszystkim niezła forma Pasów skłoniły wielu kibiców na obejrzenie dzisiejszego widowiska na żywo.

Cracovia - Korona Kielce 4:1

Po siedmiu kolejkach Ekstraklasy dość niespodziewanie wiceliderem rozgrywek jest Cracovia. Świetnie spisująca się w tym sezonie drużyna "Pasów" prezentuje bardzo dobrą i równą formę, nic więc dziwnego, że pozostałe kluby z dużym respektem podchodzą do rywalizacji z tym zespołem. W sobotę na stadion przy ulicy Kałuży zawita beniaminek z Niecieczy. Chociaż faworytem tego meczu jest rzecz jasna ekipa Jacka Zielińskiego, to popularne "Słonie” z pewnością tanio skóry nie sprzedadzą. Dodatkowo biorąc pod uwagę fakt, że przed dwoma tygodniami niecieczanie pokonali Lecha Poznań 3:1, małe derby Małopolski zapowiadają się bardzo interesująco.