To już wszystko z Cichej 6! Za śledzenie relacji serdecznie dziękuje Marcin Tabor

Korona Kielce wywozi z Chorzowa bardzo cenne trzy punkty i odskakuje chorzowianom w tabeli. "Niebiescy" natomiast lądują w strefie spadkowej i jak na razie nie zanosi się na to aby szybko ją opuścili.

koniec spotkania! Korona Kielce wygrywa z Ruchem Chorzów!

Zamieszanie w polu karnym Ruchu jednak obrońcy wybijają piłkę

93'

Surma niecelnie do Konczkowskiego i grę wznowi bramkarz Korony

92'

Ostatnia zmiana tego spotkania. Jacek Kiełb schodzi z boiska a na murawie pojawia się Paweł Sobolewski. Arbiter główny spotkania przedłużył mecz o trzy minuty

91'

Kuświk bardzo niecelnie uderza na bramkę Korony

90'

Ruch Chorzów nadal w natarciu jednak nic z tego nie wynika. Głośne gwizdy na trybunach stadionu

87'

Chovanec dośrodkowuje piłkę w pole karne jednak tam rządzi i dzieli Vytautas Cerniauskas

86'

Vytautas Cerniauskas w ostatniej chwili wybija piłkę z pod nóg Marka Zieńczuka! "Niebiescy" nie składają broni lecz nie mają pomysłu na rozmontowanie obrony drużyny z Kielc

84'

Na spalonym jeden z graczy Ruchu. Korona Kielce bardzo blisko odniesienia pierwszego wyjazdowego zwycięstwa w tym sezonie.

82'

Waldemar Fornalik przeprowadza ostatnią zmianę. Marek Zieńczuk zastępuje Jakuba Kowalskiego

81'

Teraz to zawodnicy Ruchu utrzymują się przy piłce lecz ich poczynania są bardzo niemrawe

80'

Korona che jak najszybciej dobić Ruch Chorzów! Trytko znalazł się w sytuacji sam na sam z Kamińskim jednak jego strzał o centymetry mija bramkę Ruchu!

80'

Paweł Golański dośrodkował piłkę w pole karne Ruchu z rzutu wolnego, a na piątym metrze najwyżej wyskoczył Radek Dejmek który po długim słupku umieszcza piłkę w bramce!

78'

Gooooooooool dla Korony Kielce! Bramkę zdobywa Radek Dejmek!

75'

Spotkanie w ostatnich minutach zdecydowanie straciło na atrakcyjności. Wiele niedokładności po obu stronach a sytuacji podbramkowych praktycznie nie ma.

71'

Druga zmiana również w zespole Ruchu. Eduards Visnakovs schodzi z boiska a pojawia się na nim Grzegorz Kuświk

71'

Jacek Kiełb uderzał na wiwat. Piłka po jego strzale poleciała w kierunku chorągiewki znajdującej się w narożniku boiska

69'

Druga zmiana w zespole Korony. Vanja Marković zastępuje Kiryło Pietrowa

67'

Zmiana również w zespole kieleckiej Korony. Za Pilipczuka na placu gry pojawia się Nabil Aankour

67'

Pierwsza zmiana w zespole Ruchu. Filip Starzyński schodzi z boiska a w jego miejsce pojawia się Michał Efir. Ruch Chorzów przechodzi więc ze stylu gry 4-5-1 na 4-4-2

64'

Bardzo słabe dośrodkowanie Starzyńskiego i obrońcy Korony wybijają piłkę

63'

Rzut wolny dla Ruchu w odległości około 30. metrów od bramki Korony

63'

Stały fragment gry nie zagroził bramce gości lecz przy piłce wciąż chorzowianie

62'

Chovanec dośrodkował w pole karne Korony lecz piłka została wybita przez obrońców na róg

61'

Kiełb powstrzymany przez Stawarczyka i aut dla Korony na połowie gospodarzy

59'

Malarczyk chciał zgrać piłkę klatką piersiową do bramkarza jednak Cerniauskas nie zdążył dopaść do piłki i ta opuściła boisko. "Niebieskim" nie udało się jednak zakończyć rzutu rożnego strzałem

56'

Ruch przycisnął zespół Korony. Tym razem Filip Starzyński minął dwóch graczy zespołu gości i uderzał na bramkę. Efekt taki sam jak w poprzednich akcjach zespołu gospodarzy

54'

Kolejna akcja Ruchu. Strzał Starzyńskiego zablokowany do piłki dopadł Visnakovs lecz jego strzał zza pola karnego minął bramkę Korony

54'

Bartłomiej Babiarz uderzał z dystansu lecz uczynił to zbyt lekko i bramkarz Korony nie miał żadnych problemów ze złapaniem tego strzału

53'

Znakomita okazja dla Ruchu! Jan Chovanec znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem jednak z ostrego kąta uderzył wprost w Cerniauskasa! Rzut rożny nie przyniósł już tylu emocji

50'

Jak na razie sporo niedokładności. Żadna ze stron nie potrafi przejąć inicjatywy

48'

Na trybunach zasiadło dziś 4254 widzów

45'

Rozpoczynamy drugą połowę spotkania! Przy piłce goście

19:00

Zawodnicy Ruchu wybiegli już na boisko. Czekamy jeszcze na zawodników Korony i wznawiamy spotkanie.

18:49

Mecz jest szybki i wyrównany jednak brakuje dobrego wykończenia akcji przez zawodników obu drużyn. Lepsze okazje do zdobycia gola miała Korona jednak nie potrafiła znaleźć drogi do bramki Ruchu. Mamy nadzieję, że w drugiej połowie spotkania obejrzymy w końcu bramki. Wracamy za piętnaście minut!

46'

Stały fragment gry nie spowodował zmiany wyniku. Sędzia zaraz po nim zakończył pierwszą połowę spotkania. Na tablicy świetlnej widnieje rezultat 0:0

44'

Ruch Chorzów ma rzut rożny w końcowych sekundach pierwszej połowy spotkania.

43'

Dośrodkowanie w pole karne Korony zostało wybite przez obrońców lecz tuż przed szesnastym metrem dopadł do niej Surma i uderzył bardzo mocno jak również bardzo niecelnie

42'

Visnakovs faulowany przez Malarczyka w kole środkowym

40'

Dziwniel na pełnej prędkości wbiegł z piłka w pole karne Korony lecz obrońcy wraz z bramkarzem zakończyli jego brawurową akcję

37'

Dośrodkowanie w pole karne było niecelne i zapoczątkowało to kontratak Ruchu który po chwili zamienił się w atak pozycyjny. Po dośrodkowaniu w pole karne Korony piłkę uderzał Łukasz Surma lecz piłka wylądowała wprost w rękach bramkarza.

36'

Korona Kielce po raz kolejny wznowi grę z narożnika boiska

36'

Kolejna znakomita okazja Jacka Kiełba! Ominął pułapki ofsajdowej i chciał dogonić piłkę jednak uprzedził go Kamiński wybiegając z własnego pola karnego. Bramka pozostała pusta a do piłki dopadł Przemysław Trytko lecz w ostatniej chwili ofiarnym wślizgiem zespół Ruchu uratował Piotr Stawarczyk! Gracze korony domagali się odgwizdania rzutu karnego lecz i tym razem gwizdek arbitra milczał

33'

Zaostrzył nam się mecz. Sędzia po raz kolejny zmuszony został do wyciągnięcia żółtej kartki a ukarany nią został

32'

Chovanec posłał bardzo ładną prostopadłą piłkę do Dziwniela. Obrońca Ruchu wycofał do Starzyńskiego jednak podanie zostało przecięte przez obrońców

31'

Kartką ukarany również Kiryło Pietrow

30'

Łukasz Surma ukarany żółtą kartką za faul.

29'

Minęło 30. minut spotkania. Przewagę zdecydowanie mają goście, a najlepszym zawodnikiem na boisku zdecydowanie jest bardzo aktywny Jacek Kiełb.

28'

Ależ okazja dla Korony! Przemysław Trytko znalazł się w sytuacji sam na sam z Kamińskim! Zawodnik Korony starał się przelobować bramkarza Ruchu i został przez niego powalony. Obrońcy dogonili piłkę i ta nie wpadła do bramki a sędzia nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego

26'

Dośrodkowanie Kowalskiego do Visnakovsa lecz napastnik Ruchu nie trafia w bramkę

25'

Olivier Kapo zabrał piłkę Marcinowi Malinowskiemu i pognał na bramkę Ruchu jednak obrońca Ruchu zdążył naprawić swój błąd doganiając zawodnika Korony nie pozwalając mu na oddanie strzału

25'

22'

Dośrodkowanie Golańskiego ominęło wszystkich zawodników w polu karnym i piłka zatrzymała się na banerach reklamowych. Od bramki wznowi Kamiński

21'

Kowalski powstrzymuje rajd Sylwestrzaka i kolejny rzut rożny dla Korony

20'

Bardzo dobre dośrodkowanie lecz obrońcy w ostatniej chwili wybijają piłkę na rzut rożny. Stały fragment gry zakończony bardzo niecelnym strzałem jednego z graczy w niebieskiej koszulce

19'

Faul na Jakubie Kowalskim. Stały fragment gry dla Ruchu na połowie Korony.

17'

Po zamieszaniu w polu karnym piłka znalazła się w rękach bramkarza Ruchu

16'

Uderzenie Pilipczuk zablokowane przez Konczkowskiego. Rzut rożny dla Korony Kielce

15'

Sylwestrzak dogrywał piłkę do znajdującego się w polu karnym Ruchu Jacka Kiełba, a ten starał się uderzyć piłkę z półobrotu jednak naciskany przez obrońcę nie zmusił Kamińskiego do interwencji

11'

Dziwniel faulował wychodzącego do piłki Cerniauskas i Korona wznowi z własnego pola karnego

10'

Kiełb wpadł z piłka w pole karne Ruchu jednak został powstrzymany przez obrońców. Kontra "Niebieskich" przyniosła im rzut rożny

8'

Kowalski zagrał piętka do Konczkowskiego jednak obrońca Ruchu nie przyjął piłki. Oba zespoły grają jak na razie spokojnie.

6'

Filip Starzyński bardzo niedokładnie dośrodkowywał i piłka ląduje poza boiskiem. Od bramki wznowią goście

5'

Ruch wyprowadził dwie akcje lecz żadna z nich nie przyniosła zagrożenia pod bramką Cerniauskasa

3'

Lecz także z tym zagrożeniem radzą sobie obrońcy Ruchu

3'

Malinowski wybija piłkę poza boisko. Kolejny stały fragment gry zakończony strzałem głową na bramkę Kamińskiego lecz radzi sobie bramkarz chorzowian. Kolejny rzut rożny

1'

Pierwszy rzut rożny dla Korony.

1'

Rozpoczynamy spotkanie!

18:00

Obie drużyny już na boisku. Mecz poprzedziła minuta ciszy poświęcona Dariuszowi Kmiecikowi sympatykowi Ruchu Chorzów który zginął z powodu wybuchu gazu w katowickiej kamienicy

17:53

Zła aura oraz słabe wyniki Ruchu spowodowały, że dzisiejsze spotkanie z trybun obejrzy dość mało liczna publiczność. Na stadionie obecna jest również grupa fanów kieleckiej Korony.

17:52

Przypominamy o naszej akcji! Wraz z nową odsłoną Ekstraklasa.net prezentujemy wielki konkurs pod hasłem ‪#‎PiłkaNożnaStylŻycia‬. Zadanie jest bardzo proste, a w puli nagrody o wartości ponad 10 tysięcy złotych! Idź w weekend na mecz, zrób sobie fajne zdjęcie na stadionie i weź udział w naszym plebiscycie: #PiłkaNożnaStylŻycia

17:47

Mglisto i zimno dziś w Chorzowie. Oby te złe warunki pogodowe nie wpłynęły negatywnie na postawę obu drużyn. Do rozpoczęcia spotkania pozostał kwadrans.

17:45

Sędzią głównym dzisiejszego spotkania będzie Paweł Gil z Lublina. Na liniach pomagać mu będą Piotr Sadczuk i Marcin Borkowski. Arbitrem technicznym jest Jacek Małyszek

17:43

Ławka rezerwowych Ruchu : Mateusz Prus, Michał Efir, Grzegorz Kuświk, Roland Gigolaev, Marek Szyndrowski, Volodymyr Tanchyk, Marek Zieńczuk

Ławka rezerwowych Korony : Wojciech Małecki, Boliguibya Ouattara, Leonardo Messias dos Santos, Vanja Marković, Paweł Sobolewski, Sergey Khizhnichenko

17:39

Zapraszam do zapoznania się z zapowiedzią dzisiejszego spotkania którą znajdziecie TUTAJ

17:37

Witam serdecznie ze stadionu przy ulicy Cichej 6 w Chorzowie gdzie już za chwilę rozpocznie się mecz pomiędzy Ruchem Chorzów a Koroną Kielce!