Korona KielceKorona Kielce
22:25

Dziękuję bardzo za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net. Dobranoc.

94'

Koniec meczu. Zagłębie wyraźnie lepsze. Korona przegrywa po raz trzeci z rzędu i jest czerwoną latarnią ekstraklasy.

93'

Dobra okazja Przybyły w ostatniej akcji spotkania. Strzał głową młodego piłkarza Korony broni efektowną interwencją, Gliwa.

92'

Faulowany Piech, który wychodził z kontrą. Malarczyk dostaje drugą żółtą kartkę i musi opuścić boisko.

90'

3 minuty dolicza arbiter do czasu gry.

88'

Ładne dośrodkowanie z wolnego Cotry. Nikt nie strącił piłki ale przebiegający Piech utrudnił interwencję Małkowskiemu. Mimo to bramkarz Korony zdołał instynktownie odbić piłkę.

87'

Teraz żółta kartka dla Lisowskiego, który faulował wyprzedzającego go Przybeckiego

86'

Ostatnia zmiana w drużynie gości. Rakels za Kwieka.

83'

Dorde Cotra uświetnił swój świetny występ golem. Ładnie nabiegał, dostał dobre podanie i z ok. 16. metrów strzałem po ziemii pokonał Małkowskiego.

83'

GOOOOOOL!!!!!!!! MAMY 2:0!!!!!!!!!!!

82'

Ładnie podał, padając na murawę Piątek, do Przybeckiego. Ten podciągnął skrzydłem, ale piłkę wybił mu Lisowski i rożny dla Zagłębia.

81'

W Zagłębiu druga zmiana. Przybecki pojawia się za Jeża.

80'

Piech próbował posłać górną piłkę za linię obrony, ale podał za mocno i piłka ląduje w rękach Małkowskiego.

79'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Korony, wybił Gliwa. Z przed pola karnego strzelał Kwiecień, ale trafił w Banasia, który na chwilę padł na murawę.

78'

Dobra okazja dla Zagłębia. Jeż tylko w boczną siatkę.

77'

Druga zmiana w Koronie. Młody Przybyła za Sobolewskiego.

75'

Z rzutu wolnego na długi słupek dośrodkował Cotra, ale nic z tej akcji nie wyszło.

75'

Żółta kartka dla Malarczyka za faul na Kwieku.

74'

Strzelał Cotra z narożnika pola karnego. Ładnie przyjął piłkę na klatkę piersiową, ale strzelił nad bramką.

72'

Zagłębie Lubin - Korona KielceZagłębie Lubin - Korona Kielce

70'

Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Oleksego zastępuje Rymaniak.

67'

Z wolnego dośrodkował tradycyjnie Golański. Groźna sytuacja, strzelał jeden z piłkarzy gości, ale obok bramki.

63'

Długa piłka od Golańskiego w pole karne. Przejął ją Pilipczuk, minął Gliwę i skierował do pustej bramki. Futbolówkę, tuż z przed linii bramkowej, dobrym wślizgiem wybił Vidanov

61'

60'

58'

Gołębiewski na skutek urazu opuszcza boisko. Zastępuje go Kwiecień.

56'

W skutek tego samego zdarzenia, żółty kartonik obejrzał także Małkowski.

56'

Teraz przepychanka na boisku. Kartką ukarany Kwiek.

56'

Po kolejnej wrzutce Golańskiego za lekko głową strzelał Pilipczuk i pewnie łapie Gliwa.

54'

Dośrodkowanie Golańskiego. Głową uderzał Gołębiewski, ale trafił prosto w Banasia.

51'

Golański dośrodkowywał najpierw z rożnego, a później z gry, ale obydwie wrzutki wybite przez oborońców

48'

Od razu Zagłębie atakuje. Dośrodkowanie Cotry wybija Malarczyk.

46'

Gospodarze rozpoczynają drugą połowę.

21:23

W pierwszej części po lepsze Zagłębie. Po bezbarwnym pierwszym kwadransie, gospodarze przejęli inicjatywę. Ich ataki napędzają przede wszystkim Cotra i Piech.

21:22

48'

Koniec pierwszej połowy.

48'

Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy Zagłębie obejmuje prowadzenie. Świetnie pokazał się Piech, dostał podanie, zgubił trzech rywali i pewnie pokonał Małkowskiego.

47'

Zagłębie Lubin - Korona Kielce

47'

GOOOOOL!!!!! PIECH!!!!!!!!!!!

45'

3 minuty dolicza sędzia do pierwszej połowy. Tymczasem strzelał Piech, ale obok bramki.

43'

Dośrodkowywał Sobolewski, ale za głęboko i pewnie łapie piłkę Gliwa.

41'

Teraz Piech ostro wszedł w Golańskiego i został słusznie ukarany żółtą kartką.

38'

Piech w polu karnym był tyłem do bramki. Zgrywał przed "szesnastkę" do Kwieka. Ten jednak strzelał wysoko nad bramką.

36'

Dobra wymiana dwóch podań między zawodnikami Zagłębia, ale akcję zastopował wychodzący z bramki Małkowski.

35'

Zagłębie w natarciu. Cotra dośrodkował do Piecha, ale ten źle przyjął i nici z dobrej akcji.

32'

Próbował teraz Cotra, po błędzie Golańskiego. Jednak piłkarza Zagłębia zdążyli powstrzymać obrońcy Korony.

30'

Zagłębie teraz przeważa. Znowu dobre prostopadłe podanie do Piecha. Tym razem napastnik gospodarzy wyszedł w tempo, nie spalił, ale jednak do piłki nie doszedł. W pierwszej chwili wydawało się, że zahaczył go jeszcze Małkowski, ale jednak sędzia wskazał na piąty metr.

29'

Teraz Korona szuka swoich szans, długimi pilkami. Jednak w poczynaniach gości sporo dziś niedokładności.

26'

Gola dla Zagłębia zdobył Piech, ale minimalnie się spóźnił i był na spalonym. Bramka nieuznana.

23'

Mecz się nam zaostrzył, dużo walki, mało sytuacji.

20'

Z rzutu wolnego dośrodkował Golański, piłkę jeszcze zgrywał Stano, ale na piątym metrze złapał ją Gliwa.

17'

Pilipczuk nie boi się dzisiaj ostrych starć. Uderzył łokciem Cotrę.

15'

14'

Ostre starcie Pilipczuka I Bilka. Obydwaj z zabandażowanymi głowami, ale wygląda na to, że będą mogli kontynuować grę.

11'

Kwiek strzelał z dystansu ale dużo się pomylił.

9'

Pokaz niefrasobliwości obu drużyn. Żadna nie potrafi dojść do dobrej sytuacji.

7'

5'

Pierwsze minuty wyrównane, ale bez fajerwerków.

1'

Rozpoczyna się spotkanie.

20:24

Rezerwowi Korony: Szlakotin, Marković, Kwiecień, Stąporski, Sylwestrzak, Trytko, Przybyła

20:21

Rezerwowi Zagłębia: Ptak, Abwo, Godal, Wojciechowski, Przybecki, Rakels, Rymaniak

20:15

Dobry wieczór. Po emocjach związanych z 186. Derbami Krakowa, czeka nas ostani sobotni mecz pomiędzy najgorszymi drużynami w lidze. Zagłębie podejmuje Koronę.