Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
14:51

To wszystko ze stadionu przy ulicy Cichej. Za śledzenie relacji dziękuje Marcin Tabor.

93'

Arbiter zakończył to spotkanie. Ruch Chorzów pokonuje Jagiellonie Białystok 1:0 i lądują na czwartym miejscu w tabeli. "Niebiescy" rozpoczęli rundę zwycięstwem, a zawodnicy Jagielloni w ponurych nastrojach będą wracali do Białegostoku

93'

Centra Jagielloni ale piłka ląduje poza boiskiem. To była chyba ostatnia sytuacja w tym spotkaniu

93'

Jagiellonia rozpaczliwie atakuje jednak od bramki Buchalik

93'

Ostatnia zmiana w zespole Ruchu. Schodzi strzelec bramki Marek Zieńczuk a w jego miejsce Kamil Włodyka

91'

Jeszcze rożny dla Jagielloni zakończony niecelnym strzałem

90'

Zmiana w ostatnich minutach meczu. Babiarz wchodzi w miejsce Kuświka. Arbiter natomiast dolicza trzy minuty do tego spotkania

89'

Rajalakso został powstrzymany przez Szyndrowskiego i Malinowskiego

87'

Dośrodkowanie Rajalakso a na bramkę uderzał Quintana jednak minimalnie niecelnie!

86'

Kuświk na spalonym

85'

Znów okazja dla Ruchu! Smektała posłał mocną piłkę w pole karne a akcje starał się zamknąć jeden z graczy Ruchu lecz Słowik wyszedł z tej sytuacji obronną ręką

84'

Jagiellonia ma ostatnie minuty na doprowadzenie do remisu jednak jej próby są niecelne. Od bramki Buchalik

83'

Smektała chciał zacentrować w pole karne lecz wyszedł mu z tego niecelny strzał na bramkę.

82'

Ależ było groźnie! Stawarczyk uderzał piłkę głową jednak minimalnie niecelnie!

81'

Strzał Zieńczuka zablokowany. Rzut rożny dla gospodarzy

81'

Ostatnia zmiana w zespole Jagielloni. Piątkowski zastępuje Tosika

80'

Ruch Chorzów - Jagiellonia BiałystokRuch Chorzów - Jagiellonia Białystok

79'

Balaj faulował Surmę w kole środkowym

78'

Tym razem Tosik uderzył z pół obrotu lecz również niecelnie

77'

Faul Kuświka w środkowej strefie boiska.

77'

Grzyb uderzał z około piętnastu metrów na bramkę lecz przestrzelił

75'

Jagiellonia stara się doprowadzić do remisu lecz jej akcje kończą się tylko na dośrodkowaniach które są przejmowane przez obrońców gospodarzy.

74'

Pierwszy kontakt z piłką Smektały nieudany. Od autu goście

73'

Zmiana również w zespole Ruchu. Smektała pojawia się na boisku za Jankowskiego.

72'

Zmiana w zespole Jagielloni. Z boiska schodzi Perovuo , a w jego miejsce zobaczymy Adama Dźwigałę

71'

Szyndrowski faulowany przez Tosika.

68'

Niebiescy nadal mają inicjatywę. Surma uderzał na bramkę lecz wprost w ręce Słowika.

66'

Dośrodkowanie Zieńczuka do Jankowskiego lecz ten w walce o górną piłkę staranował jednego z obrońców. Wznowi Słowik.

65'

Po bramce strzelonej przez Zieńczuka na boisku znów zrobiło się spokojniej. Przy piłce chorzowianie

63'

Rzut wolny dla Jagielloni jednak piłka po dośrodkowaniu została wybita przez obrońców

62'

Buchalik uratował drużynę przed rzutem rożnym wybijając piłkę na aut

59'

Jankowski dostał podanie od Kowalskiego lecz nieczysto trafił w piłkę i pewnie wyłapał ją Słowik.

58'

Bramka ożywiła kibiców i na stadionie zrobiło się głośniej. Miejmy nadzieję, że również ożywi to spotkanie.

57'

No i mamy zasłużone prowadzenie dla Ruchu. No i kolejną w tej kolejce bramkę ze stałego fragmentu. Jak na razie tylko jeden jedyny gol, w pięciu dotychczasowych spotkaniach padł "z gry".

57'

Gooooooooooool! Zieńczuk pięknie zawinął piłkę z rzutu wolnego w sam narożnik bramki! Słowik rzucił się, ale nie zdołał wybić piłki!

56'

Żółta kartka dla Pazdana. Wolny dla Ruchu tuż sprzed pola karnego.

52'

Kibiców gości przybyło dziś do Chorzowa 178.

52'

Na razie druga połowa przebiega identycznie jak pierwsza. Czyli bez rewelacji. Widowisko to z trybun obserwuje 6.000 kibiców.

50'

Surma bardzo niecelnie do Kowalskiego. Od bramki goście

49'

Kuświk mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam lecz dobrze interweniował Ukah

47'

Piłka ląduje jednak poza bramką

47'

Dziwniel faulowany z boku pola karnego. Szansa na zagrożenie bramki strzeżonej przez Słowika

46'

Zmiana w Jagiellonii. Debiutujący Savalnieks zmienił Plizgę.

46'

W drugą połowę spotkania dobrze wszedł Jakub Kowalski. Był bliski wywalczenia rzutu rożnego.

45'

I wznawiamy spotkanie. Od środka "Niebiescy"

13:59

Niebiescy już na murawie. Czekamy jeszcze na drużynę Jagielloni i rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

45'

Sędzia Tomasz Musiał zakończył pierwszą połowę spotkania. Na boisku niewątpliwie było dużo walki jednak kibice oczekują bramek lub co najmniej sytuacji podbramkowych, a okazji tych było jak na lekarstwo. Czekamy na drugą połowę od której oczekujemy lepszego widowiska.

43'

Dawid Plizga leży na boisku. Arbiter nie odgwizdał jednak rzutu wolnego. Od autu "Niebiescy"

42'

Zieńczuk pognał z piłką kilkanaście metrów lecz niecelnie dogrywał do Kuświka

41'

Ruch starał się skonstruować jakąś ciekawą akcję jednak zanotował niecelne zagranie i od bramki Słowik

40'

Jeżeli selekcjoner Nawałka ogląda dzisiejsze spotkanie to jak na razie nie znajdzie w nim żadnego kandydata do gry w kadrze narodowej

40'

Jankowski niecelnie do Kuświka i łapie piłkę Słowik

37'

I po raz kolejny nie obejrzeliśmy nawet celnego strzału na bramkę Buchalika

38'

Dziwniel wybił piłkę na rzut rożny. Kolejna okazja dla Jagielloni

34'

Bardzo dużo niedokładności i chaosu w poczynaniach obu ekip.

34'

Faul Szyndrowskiego w środkowej strefie boiska

31'

Po raz kolejny gracz Jagielloni na spalonym. Był nim Quintana

31'

Groźny strzał Tosika zza pola karnego minimalnie niecelny! To pierwsza tak dobra sytuacja Jagielloni w tym spotkaniu.

30'

Podanie Plizgi przecięte przez obrońców i rożny dla gości

30'

Na spalonym Dawid Plizga.

30'

Piłka w rękach Jakuba Słowika.

29'

Centra Dziwniela zablokowana i rzut rożny dla chorzowian.

27'

Uderzał bezpośrednio na bramkę Quintana jednak piłka przeleciała ponad poprzeczką

27'

Faul Stawarczyka na Balaju i rzut wolny dla Jagielloni w odległości 25 metrów od bramki Ruchu

25'

Modelski dostał dalekie podanie z głębi boiska w pole karne, ale zdołał jedynie lekko uderzyć piłką głową od ziemi w światło bramki. Bez problemu złapał ją Buchalik.

24'

I znowu dobra okazja dla Ruchu! Marek Zieńczuk miał nieco wolnej przestrzeni w polu karnym Jagielloni i uderzył piłkę z woleja jednak nie trafił w bramkę.

22'

Jankowski zagrał do Kuświka a ten z piątego metra starał się wepchnąć piłkę do bramki jednak fantastyczną interwencją i refleksem popisał się Słowik!

22'

Kibice gości już w większym gronie zgromadzeni na sektorze i rozpoczynają doping.

21'

Ale ponownie bez zagrożenia bramki Buchalika

20'

Pusty przelot piłki przez pole karne i wybicie jednak faulowany jeden z graczy Jagielloni i piłka za chwilę znów powędruje w pole karne "Niebieskich"

18'

I jeszcze jeden stały fragment gry dla gości.

18'

Daniel Quintana ambitnie walczył o utrzymanie piłki i wywalczył rzut rożny.

16'

Stawarczyk faulował taktycznie wychodzącego na pozycję Balaja i został ukarany żółtą kartką.

16'

Po kwadransie gry bliżej zdobycia bramki był Ruch. Sam mecz jednak jak na razie nie zachwyca.

15'

Bramkarz Ruchu faulowany i rozpocznie z własnego pola karnego.

14'

Filip Modelski wbiegł w pole karne i przewrócił się domagając karnego. Sędzia pozostał niewzruszony.

12'

Strasznie zakotłowało się w polu karnym Ruchu! Ostatecznie piłka wybita na rzut rożny który zakończył się niecelnym strzałem.

12'

Pierwszy rzut rożny dla Jagielloni.

9'

Kibice Ruchu prowadzą dobry doping i pomagają swojemu zespołowi. Przyjezdni na razie w ciszy obserwują spotkanie.

8'

Kuświk wywalczył piłkę na prawej stronie pola karnego, ściął do środka i wyłożył piłkę wzdłuż bramki, gdzie z futbolówką minął się jeden z jego kolegów. Zapachniało golem!

7'

Po centrze w pole karne Słowik wypuścił piłkę z rąk! Jednak nie było żadnego zawodnika w niebieskiej koszulce który zdążył by z dobitką.

6'

Jagiellonia rozpocznie z rzutu wolnego na własnej połowie

5'

Centra Dziwniela i Tosik bliski strzelenia gola samobójczego! Rożny dla Ruchu jednak bez zagrożenia.

4'

Jagiellonia długo konstruowała swój atak jednak dośrodkowanie Filipa Modelskiego niedokładne.

3'

Próba wstrzelenia piłki w pole karne Jagielloni przez Dziwniela jednak nieudana. Rozpocznie Słowik od bramki.

1'

I zaczynamy! Rozpoczęli goście.

12:57

Zawodnicy już wychodzą na murawę.

12:55

Początek spotkania już za pięć minut! Spodziewamy się dobrego widowiska!

12:53

Stadion powoli się zapełnia. Kibice Jagielloni którzy otrzymali na to spotkanie 557 biletów bardzo powoli i pojedynczo wpuszczani są na swój sektor.

12:51

Za nami połowa meczy rozgrywanych w ramach 22 kolejki. We wcześniejszych spotkaniach Podbeskidzie Bielsko - Biała pokonało drużynę Widzewa Łódź 1:0, Legia Warszawa wygrała z kielecką Koroną 1:0, Cracovia uległa Zawiszy Bydgoszcz 0:2, a Lechia Gdańsk po emocjonującym spotkaniu przegrała na własnym stadionie z Pogonią Szczecin 2:3.

12:50

Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok

12:49

Zarówno Ruch jak i Jagiellonia rozpoczynają dziś decydującą walkę o czołową "ósemkę". Na razie bliżej tego celu jest drużyna chorzowskiego Ruchu która w chwili obecnej zajmuje siódme miejsce o trzy "oczka" wyprzedzając Jagiellonię która jest dziewiąta.

12:47

Arbitrem dzisiejszego spotkania jest Pan Tomasz Musiał. Na liniach pomagać mu będą Sebastian Mucha oraz Jakub Ślusarski. Sędzią technicznym jest dziś Sebastian Krasny.

12:44

Rezerwowi w drużynie Ruchu : Krzysztof Kamiński, Bartłomiej Babiarz, Maciej Sadlok, Michał Helik, Mateusz Kwiatkowski, Jakub Smektała, Kamil Włodyka

Rezerwowi w drużynie Jagielloni : Krzysztof Baran, George Popkhadze, Adam Dźwigała, Seweryn Michalski, Maciej Gajos, Mateusz Piątkowski, Robert Savalnieks

12:39

Obie drużyny były na obozie przygotowawczym w Turcji mieszkając nawet w tym samym hotelu. Znając się więc bardzo dobrze. Zobaczymy jak na to spotkanie przygotowali swych podopiecznych trenerzy Kocian oraz Stokowiec

12:38

Po niespełna dwóch miesiącach przerwy nad stadionem przy ulicy Cichej znów rozbłysły światła. Już za chwilę rozpocznie się mecz pomiędzy Ruchem Chorzów a Jagiellonią Białystok. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszej relacji.