Niedziela, 20 października 2013, godz. 18:00
4 : 1
Piast GliwicePiast Gliwice
90'

Koniec meczu! Legia wygrywa z Piastem 4:1 i wraca na fotel lidera w T-Mobile Esktraklasie

90'

Żyro wpadł w pole karne, chciał wycofać do Brzyskiego, ale jego podanie zostało zablokowane

90'

Trela wyszedł z bramki poza pole karne i skutecznie uprzedził Dwaliszwilego

88'

Kolejny rzut rożny dla Piasta nie kończy się nawet strzałem. Chociażby niecelnym...

87'

Fatalne rozegranie piłki Skaby z Łukasikiem i rzut rożny dla gości

86'

Podgórski centrował z lewej strony w pole karne, gdzie dobrze głową wybijał piłkę Junior

85'

Brzyski mocno, ale niecelnie, nad poprzeczką z rzutu wolnego

84'

Mateusz Matras - za faul na Dwaliszwilim

83'

Znowu słabe dośrodkowanie Podgórskiego z rzutu rożnego

83'

23 metry do bramki. Podgórski strzelił z rzutu wolnego w mur i rzut rożny dla Piasta

82'

Jakub Rzeźniczak - za faul na Podgórskim

81'

Po centrze z narożnika boiska Podgórskiego nie było zagrożenia dla bramki Legii

80'

Przedzierał się z piłką w polu karnym Legii Cicman, ale wywalczył tylko rzut rożny

77'

Zbozień dobrze przeczytał zamiary gospodarzy i przerwał akcję Legii na prawej stronie

75'

Vrdoljak wciąż odczuwa skutki starcia z Hanzelem, to nie jest dobra wiadomość w perspektywie meczów z Trabzonsporem i Lechem

73'

Vrdoljak leżał na murawie po zderzeniu z Hanzelem. Chorwat wrócił do gry

72'

34 bramki mamy już w tej kolejce ligowej. To historyczny wyniki! A jutro jeszcze spotkanie Ruchu z Pogonią

71'

I druga zmiana: Mariusz Zganiacz w miejsce Jana Polaka

71'

Tomasz Podgórski za Mateja Izvolta

71'

Matej Izvlot - za faul na Koseckim

68'

Daniel Łukasik za Dominika Furmana

67'

Vrdoljak na lewo, gdzie był Żyro, który wpadł w pole karne i uderzył po długim rogu, jendak obok słupka

67'

Niecelny strzał głową Jurado

66'

Pięć minut, trzy gole. Legia pozbawiła w bardzo krótkim czasie gliwiczan marzeń o wywiezieniu z Warszawy jakichkolwiek punktów

65'

Przyspieszyli gospodarze rozegranie piłki w środku boiska, zagrali na lewą stronę do Żyry, który dośrodkował idealnie na głowę Rzeźniczaka i ten podwyższył prowadzenie

65'

Gooool! Jakub Rzeźniczak na 4:1

63'

Dośrodkowanie z prawej strony Furmana, Dwaliszwili wyskoczył wysoko i strzałem głową pokonał po raz drugi dzisiaj Trelę

63'

Władimer Dwaliszwili i goool! 3:1!

62'

Złe dośrodkowanie Izvolta z rzutu rożnego. Piłka zatrzymała się na pierwszym zawodniku Legii, którym był Żyro

62'

T-Mobile Ekstraklasa: Legia Warszawa - Piast Gliwice

60'

Vrdoljak zamarkował strzał, ale podał w pole karne do Dwaliszwilego, o którym zapomnieli gliwiczanie. Gruzin trafił tylko w słupek, a piłka spadła pod nogi Pinto, który wykończył wszystko uderzeniem do pustej bramki

60'

Goool! 2:1 dla Legii po golu Helio Pinto!

59'

Celny strzał Izvolta zatrzymany przez Skabę

59'

Kosecki w pole karne, gdzie nikt nie przeciął lotu piłki, a całą akcję zakończył stratą Vrdoljak

58'

Kamil Wilczek zmienił Rabiolę

56'

Kosecki zszedł z prawej strony do środka, a jego akcję zakończył strzałem w środek bramki Brzyski. Nie miał problemów Trela

55'

I druga zmiana: Michał Żyro w miejsce Jakuba Wawrzyniaka

54'

Jakub Kosecki za Henrika Ojamę

54'

Pinto strzelał z dystansu daleko od bramki

53'

Indywidualna akcja Vrdoljaka zakończona jednak niecelnym podaniem do Dwaliszwilego

51'

Wyrzut z autu ląduje w rękach Skaby

50'

17403 widzów na stadionie Legii

48'

Krzysztof Król - za faul na Ojamie

47'

Najpierw z piłką minął się Rabiola, potem jeszcze lekko dobijał Cicman, ale odbił piłkę Skaba, w końcu wszystko zakończył uderzeniem z kilku metrów Hanzel i nie dał szans bramkarzowi Legii

47'

Gooool! 1:1! Łukasz Hanzel!

46'

Legia zaczęła drugą połowę od rzutu rożnego, ale gospodarze nie zagrozili bramce Piasta

46'

Czas na drugą połowę meczu! Czy Legia utrzyma prowadzenie? A może gliwiczanie sprawią niespodziankę i urwą punkty gospodarzom?

45'

Koniec pierwszej połowy! Legia - Piast 1:0!

45'

Po zamieszaniu w polu karnym niecelny strzał oddał Vrdoljak. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką

44'

43'

Długa piłka do Rabioli od Zbozienia, ale dobrze ustawiony Jodłowiec, zgrał piłkę głową do Skaby

42'

Kibice Legii bawią się doskonale. Gospodarze grają bardzo dobrze, prowadzą i są na dobrej drodze, by wrócić na fotel lidera

40'

Męska walka Izvolta i Rzeźniczaka w narożniku przy bramce Legii. Piłka dla gospodarzy, kolejna dobra interwencja prawego obrońcy mistrzów Polski

39'

I znowu Brzyski, tym razem źle, niecelnie dośrodkowywał w pole karne. Nie dał szans kolegom, by doszli do piłki

37'

Brzyski zdecydował się na strzał z nieprzygotowanej pozycji, z ponad 20 metrów i chybił wyraźnie

35'

Zwija się z bólu Jurado po tym jak sfaulował go Wawrzyniak

33'

Centra Rzeźniczaka, czekał na piłkę Pinto, ale uprzedził go skutecznie Matras

32'

Zakręcił z lewej strony obrońcami Piata Ojamaa, dograł do Wawrzyniaka, który spod linii końcowej dośrodkował na długi słupek, gdzie akcję zamknął Dwaliszwili i głową skierował piłkę do bramki, obok Treli

32'

Gooooool! Legia prowadzi 1:0 po golu Dwaliszwilego!

30'

Izvolt dośrodkował z narożnika na boiska na krótki słupek, gdzie wyskoczył do główki Rabiola, ale strzelił niecelnie

30'

Groźny strzał Jurado z dystansu i Skaba z trudem sparował piłkę na rzut rożny

28'

Szybkie wznowienie gry Brzyskiego z autu nie zaskoczyło gości, Matras był dobrze ustawiony i skutecznie interweniował

26'

Dośrodkowanie Izvolta z rzutu wolnego nie zrobiło krzywdy gospodarzom

25'

Dossa Junior - za faul na Rabioli

23'

Ni to strzał, ni to dośrodkowanie Izvolta. W każdym razie nieudane zagranie pomocnika Piasta i od bramki Skaba

22'

Vrdoljak rozciągnął grę na lewą stronę, gdzie na spalonym był Brzyski

21'

Posiadanie piłki: Legia 79 procent, a Piast zaledwie 21 procent

20'

Krótko rozegrany rzut rożny przez gospodarzy, którzy przekombinowali i Pinto stracił piłkę

19'

Brzyski w odpowiedzi świetnie wycofał piłkę na 14. metr do Furmana, ten uderzył celnie, ale świetnie odbił jego strzał Trela. Po chwili mocno, ale obok słupka uderzał jeszcze Pinto

18'

Dobre dośrodkowanie Zbozienia z prawej strony, ale żadne z jego kolegów nie wykorzystał jego podania

16'

Pinto zepsuł kontratak Legii, chciał dograć do Ojaamy, a trafił w przeciwnika

14'

Dwaliszwili po rzucie rożnym w trudnej sytuacji strzelał niecelnie głową

13'

Dwaliszwili powstrzymany przez Horvatha w polu karnym. Obrońca Piasta nie dał obrócić się Gruzinowi w stronę bramki

11'

Brzyski trafił w świetnej sytuacji w słupek! Skrzydłowi Legii skorzystał na przepuszczeni piłki przez Dwaliszwilego, wpadł w pole karne, ale zabrakło mu precyzji. Jego uderzenie dobijał jeszcze Pinto, ale strzelił nad poprzeczką

9'

Cicmanowi zabrakło boisko i wyjechał z piłką na aut

8'

Brzyski zwolnił kontrę Legii, mimo że miał dwóch kolegów z przodu. W końcu stracił piłkę

7'

Vrdoljak pokusił się o strzał z dystansu, ale mocno chybił Chorwat

6'

Faulowany był Wawrzyniak. Z rzutu wolnego z ok. 25 metrów strzelał nad poprzeczką Furman

5'

Skaba tym razem dobrze wyszedł z bramki i przechwycił piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego

4'

Groźnie pod bramką Legii, całe zamieszanie wyjaśnił Rzeźniczak, który wybił piłkę na rzut rożny

3'

Pinto zatrzymany na lewej stronie przez Zbozienia, włączył się też do akcji Wawrzyniak, ale na darmo jak się okazało

1'

Pierwsza akcja Piasta. Skaba wyszedł z bramki, wyprzedził go Rabiola, ale nie zdołał wykorzystać błędu bramkarza Legii, bo napastnik gości był w narożniku boiska

17:59

Początek meczu przy Łazienkowskiej!

17:57

Piast-rezerwowi: Jakub Szumski - Mariusz Zganiacz, Patrick Dytko, Kamil Wilczek, Adrian Klepczyński, Tomasz Podgórski, Wojciech Kędziora

17:56

Legia-rezerwowi: Oliwer Wienczatek - Mateusz Cichocki, Bartosz Bereszyński, Daniel Łukasik, Michał Żyro, Michał Kucharczyk, Jakub Kosecki

17:56

Witamy w relacji z meczu T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa gra u siebie z Piastem Gliwice