• 15. Widzew 19 (? - mecz przerwany w 90. minucie)

• Korona - Śląsk 1:5
  • Zagłębie - Widzew 3:3
  • Piast - Podbeskidzie 2:2
22:26

Wielkie brawa przede wszystkim dla białostockiej młodzieży, która potrafiła wyciągnąć dzisiaj wynik z 0:2 na 2:2. Na gole Stebleckiego i Dudzica dwoma trafieniami odpowiedział Jan Pawłowski, dzięki czemu w Krakowie mamy podział punktów. Jaga kończy sezon na jedenastym miejscu, a Cracovia na czternastym. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

95'

Koniec! Cracovia - Jagiellonia 2:2!

93'

Bernhardt! Potężny strzał z dystansu pomocnika Cracovii o metr mija bramkę Jagi!

92'

Zagranie przed pole karne do Budzińskiego, który uderza wysoko nad bramką.

91'

Pięć minut doliczonych do tego meczu. Tosik głupio fauluje Bernhardta blisko narożnika pola karnego.

90'

Wszystko wskazywało teraz na rzut rożny dla gospodarzy, jednak liniowy pokazał spalonego.

88'

Bardzo dobre podanie Gajosa w pole karne do Pawłowskiego, a ten płaskim strzałem w krótki róg doprowadza do remisu!!!

87'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Jan Pawłowski!!!

86'

Żytko wchodzi w miejsce Jaroszyńskiego.

84'

Odpowiedź Cracovii!!! Steblecki doskonale 'klepał' piłkę z Boljeviciem i wyszedł sam na sam z Baranem, ale ten znów okazał się lepszy!

83'

Mystkowski!!! Uderzenie z 16 metrów młodziana o centymetry mija bramkę Pasów!

82'

Okazja dla Jagiellonii! Gajko dobrze dośrodkował z prawej strony boiska do wbiegającego Mystkowskiego, a strzał 16-latka świetnie broni Perdijić!

82'

Cracovia rozsądnie się broni w ostatnich minutach.

81'

Uderzenie głową Waszkiewicza zablokowane i kolejny korner.

81'

Gajko uderza z 20 metrów, a odbita piłka wychodzi na rzut rożny.

80'

Fatalne uderzenie z 16 metrów Stebleckiego - piłka poszybowała wysoko w trybuny.

78'

Gol dla Zagłębia. Przybecki i 3:3 w meczu z Widzewem.

77'

Zmęczonego Pawlika zmienia Adam Radecki.

75'

Nieco ponad sześć tysięcy widzów dzisiaj na krakowskim stadionie.

72'

Teraz z kolei na murawie opatrywani są Pawlik i Steblecki.

70'

Nie da rady jednak Pilarz i musi zastąpić go Perdijić.

69'

Wznawiamy grę. Pilarz wciąż w bramce gospodarzy. Gajos z dystansu uderza bardzo niecelnie.

67'

Trwa przerwa w grze. Pilarz ma spore kłopoty z powrotem do pełni sił po zderzeniu z Pawlikiem.

65'

Ucierpiał mocno Pilarz po starciu z rywalem we własnym polu karnym. Bramkarz Cracovii opatrywany przez lekarzy.

62'

Zmiana w zespole gospodarzy. Papadopoulos za Dudzica.

61'

Po jednym ze starć leżą na murawie Dźwigała i Dudzic. Napastnik Cracovii ewidentnie fauluje rywala, ale sędzia nakazuje grać dalej...

60'

Znowu szansa dla Cracovii! Po stałym fragmencie gry w dobrej sytuacji znalazł się Marciniak, ale uderzył nad poprzeczką!

60'

Kolejne bramki. Zagłębie - Widzew 2:3 (Kaczmarek), Korona - Śląsk 1:3 (Dudu)

57'

Dudzic! Napastnik Cracovii przegrywa pojedynek sam na sam z Baranem!

56'

Kolejne ostre wejście Stebleckiego, tym razem na nogi Waszkiewicza, ale sedzia ponownie nie reaguje.

55'

Kuś! Mocny strzał z dystansu obrońcy Cracovii odbija Baran na rzut rożny!

55'

Była szansa na kontrę dla Jagi, która wyszła z przewagę 4 na 3, ale fatalne uderzenie Gajosa ją zupełnie zmarnowało.

54'

W Lubinie Zagłębie już remisuje z Widzewem 2:2 (gol Banasia), a Piast prowadzi z Podbeskidziem już tylko 2:1 (trafienie Telichowskiego).

52'

Ładna akcja kombinacyjna Mystkowskiego z Gajosem zakończona niecelnym strzałem tego drugiego.

49'

Boljević wychodzi sam na sam z Baranem, ale to bramkarz Jagi wygrał ten pojedynek!

48'

Młodzian teraz zdobył rzut rożny dla Jagi, ale ten nie przyniósł zagrożenia pod bramką Cracovii.

47'

I już strzela zza szesnastki Mystkowski, ale broni Pilarz.

46'

Gramy!

46'

... oraz 16-letni Przemysław Mystkowski za Pawła Drażbę!

46'

Dwie zmiany w przerwie w Jagiellonii: Tosik za Modelskiego...

W pozostałych meczach:

• Korona - Śląsk 1:2 (Zieliński-sam. - M.Paixao x2)
  • Piast - Podbeskidzie 2:0 (Kędziora, Jurado)
  • Zagłębie - Widzew 1:2 (Przybecki - Cetnarski, Rybicki)
21:19

Jagiellonia Białystok JAGIELLONIA - serwis specjalny Ekstraklasa.net

45'

Cracovia przed tym meczem była zdecydowanym faworytem ze względu na zdecydowanie odmłodzony skład rywala, jednak na boisku widać to tylko w posiadaniu piłki. Wynik w drugiej połowie może być jeszcze ciekawie.

45'

Koniec pierwszej połowy! Cracovia - Jagiellonia 2:1

44'

Szansa dla Cracovii! Steblecki w polu karnym zakręcił obrońcą i uderzył tak, że Baran odbił piłkę przed siebie, ale Dudzic nie dał rady z bliska dobic tego strzału, a w dodatku był na spalonym!

44'

Świetna akcja Jagiellonii! Gajko doskonale rozegrał piłkę z Modelskim i obrońca Jagi dośrodkował ją w pole karne, gdzie przytomnie uderzył Pawłowski! Jaga nie składa broni.

43'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Jan Pawłowski!

40'

Szansa dla Jagiellonii! Pawłowski wygrał pojedynek z obrońcą i dobrze uderzył z kilkunastu metrów, ale Pilarz nie dał się zaskoczyć!

38'

Śląsk szybko zdobywa dwa gole (autorstwa Marco Paixao) i prowadzi z Koroną 2:1, dzięki czemu Jagiellonia jest obecnie dwunasta. Widzew z kolei prowadzi 1:0 w Lubinie po trafieniu Rybickiego.

36'

Bardzo kiepski strzał z dystansu Budzińskiego.

34'

Cracovia dzisiaj może wysoko rozbić Jagiellonię, ale na ten moment to nie da Pasom nawet awansu o jedną pozycję w tabeli.

32'

Cracovia bezlitośnie punktuje Jagiellonię! Świetne podanie prostopadłe Bernhardta i Dudzic nie ma problemów z pokonaniem Barana! 2:0!

31'

GOOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!! Bartłomiej Dudzic!

28'

Dośrodkowanie Jaroszyńskiego i niecelna główka Dudzica z kilku metrów! Dobra okazja!

24'

Kuś bardzo ostro potraktował Gajosa, ale sędzia nie reaguje.

21'

Posiadanie piłki zdecydowanie dla Cracovii. 70-30

20'

Ostatecznie w środku obrony Jagiellonii grają Dźwigała i Popchadze, a w drugiej linii występuje Michał Pawlik.

19'

Dobry strzał z dystansu Gajosa pewnie broni Pilarz.

18'

Jagiellonia w tej chwili jest w tabeli trzynasta, a Cracovia czternasta.

17'

Kolejne bramki w innych meczach. Piast prowadzi z Podbeskidziem już 2:0 po bramce Jurado, a Korona ze Śląskiem 1:0 po samobóju Zielińskiego.

16'

Waszkiewicz dośrodkował z lewej strony boiska, ale obrońcy Pasów spokojnie sobie radzą z tym zagraniem.

14'

Gajos uderza z rzutu wolnego w mur gospodarzy.

12'

Rzut rożny dla gospodarzy, dośrodkowanie w pole bramkowe Jagiellonii, gdzie Sebastian Steblecki głową pakuje piłkę do siatki! Cracovia prowadzi z rezerwową Jagiellonią 1:0!

11'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL!!! Sebastian Steblecki!

9'

Żółta kartka dla Stebleckiego za faul na Modelskim.

9'

Jest pierwszy gol w dzisiejszych meczach. W Gliwicach Piast prowadzi z Podbeskidziem 1:0 po trafieniu Kędziory i wskakuje na dziesiąte miejsce w tabeli. LIVE

6'

Cracovia na razie przeważa, ale tego absolutnie można było się spodziewać.

4'

Pierwsze uderzenie na bramkę. Próba Stebleckiego poszybowała wysoko nad poprzeczką.

2'

Już w pierwszej niemalże akcji meczu Michał Pawlik rozbił swój nos.

1'

Rozpoczynamy mecz!

20:22

Nieobecni? Trochę ich jest. W Cracovii nie ma dziś: Saidiego Ntibazonkizy, Damiana Dąbrowskiego, Dawida Nowaka, Krzysztofa Nykiela oraz Sławomira Szeligi. W Jagiellonii ta lista jest jeszcze dłuższa - brakuje: Daniego Quintany, Martina Barana, Mateusza Piątkowskiego, Jonatana Strausa, Niki Dzalamidze, Michała Pazdana oraz odchodzących z klubu Ugo Ukaha, Dawida Plizgi, Seweryna Michalskiego i Bekima Balaja.

20:22

Rezerwowi Jagiellonii: Bartłomiej Drągowski, Przemysław Mystkowski, Jakub Tosik, Adam Radecki, Roberts Savalnieks, Patryk Malinowski, Karol Buzun.

20:20

Rezerwowi Cracovii: Matko Perdijić, Mateusz Żytko, Giannis Papadopoulos, Łukasz Zejdler, Marcel Wawrzynkiewicz, Krzysztof Szewczyk.

20:20

Obok prezentujemy składy obu drużyn! Niezwykle ciekawa jedenastka gości.

20:08

Oprócz meczu Cracovia - Jagiellonia dzisiaj zostaną rozegrane także mecze:

• Korona - Śląsk
  • Piast - Podbeskidzie
  • Zagłębie - Widzew
20:05

Jagiellonia Białystok wciąż ma szanse nawet na miejsce dziewiąte, ale do tego białostoczanie potrzebują swojego zwycięstwa, porażki Śląska z Koroną oraz straty punktów Podbeskidzia w meczu z Piastem.

20:04

20:03

Obie drużyny walczą dzisiaj tylko i wyłącznie o jak najwyższe miejsca na koniec rozgrywek. Cracovia jest czternasta i może awansować co najwyżej na miejsce dwunaste, ale oprócz swojego zwycięstwa musi liczyć na porażki Piasta Gliwice oraz Korony Kielce.

20:02

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu ostatniej kolejki T-Mobile Ekstraklasy, w którym Cracovia zmierzy się z Jagiellonią Białystok.