0 : 2
lechiaLechia Gdańsk
1. połowa0 : 2
90'

KONIEC! Pogoń na własnym stadionie przegrywa z Lechią Gdańsk 0:2. To druga porażka z rzędu podopiecznych Dariusza Wdowczyka.

88'

Żółta kartka dla Rogalskiego.

83'

Dariusz Wdowczyk odesłany na trybuny!

80'

Vranjeś z dystansu. Ponad bramką.

79'

Sadajew minął dwóch obrońców Pogoni, podciął piłką nad Janukiewiczem, ale nie trafił do siatki!

77'

Dośrodkowanie Walskiego, na raty, ale broni Bąk.

74'

Makuszewski opuszcza boisko. Bramka i asysta na koncie skrzydłowego Lechii. Za niego Frankowski.

75'

Robak z rzutu wolnego! Odbija Bąk, a Frączczak zablokowany w ostatniej chwili, na 10 metrze od bramki gości.

72'

Bieniuk ukarany żółtą kartką za faul na Robaku.

73'

Z Makuszewskim jednak wszystko dobrze. Wraca na plac gry.

72'

Małecki opuszcza boisko. w Jego miejsce młodziutki Walski.

70'

Na noszach boisko opuszcza Makuszewski. Poważnie to wygląda. Chyba uraz kolana.

69'

Ale teraz Sadajew zakręcił Gollą. Jakimś cudem piłkę z linii końcowej zdołał wybić Dabrowski.

19:27

POGOŃ SZCZECIN - serwis specjalny Ekstraklasa.net

63'

"Portowcy" próbują się jakoś przedostać pod pole karne Lechii, ale nie mają pomysłu jak to uczynić.

57'

Marcin Robak zdecydował się na strzał, ale uderzył niecelnie.

52'

Z dystansu próbuje Grzelczak, jednak niecelny strzał.

48'

Bliski zdobycia swojej drugiej bramki Sadajew. Dobra centra na głowę Czeczena Grzelczaka, jednak myli się napastnik Lechii.

46'

Ależ było blisko! Bąk broni strzał Dąbrowskiego.

45'

Pogoń rozpoczyna. Drugie 45 minut przed nami!

45'

Zmiana w ekipie Pogoni. Murayama pozostał w szatni, w jego miejsce Kun.

47'

I koniec pierwszej połowy. Kibice żegnają piłkarzy gwizdami. Lechia po bramkach Sadajewa i Makuszewskiego wygrywa do przerwy 2:0 w Szczecinie.

45'

Żółto na boisku. Tym razem kartonik dla Mateusza Bąka, za wybicie piłki przed gwizdkiem arbitra.

45'

Żółta kartka dla Murayamy, a arbiter dolicza 2 minuty.

42'

Przed szansą ponownie Sadajew, jednak tym razem broni Janukiewicz.

40'

Za Poparę Rogalski. Fatalny występ Serba.

39'

Znowu Makuszewski uciekł lewą stroną, zagrał na jedenasty metr do Sadajewa, ten przyjął sobie piłkę i umieścił ją w bramce. Pogoń rozbita.

38'

Gooooooooooooooooool!!! 0:2!!! Sadajew!

37'

Żółta kartka dla Deleu.

33'

Makuszewski urwał się Lewandowskiemu, wpadł w pole karne, obrońcy nie zdążyli doskoczyć, a skrzydłowy Lechii między nogami Janukiewicza pakują piłkę do siatki.

33'

Goooooooooooooooooool!!! Makuszewski!!! 0:1.

31'

Akcja Robaka, który urwał się Deleu, napastnik Pogoni wystawił piłkę na 30 metr do Popary, ten strzela, jednak zostaje w ostatniej chwili zablokowany.

26'

Marcin Pietrowski ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

26'

Sadajew sprytnie przepchnął Lewandoskiego, zdołał podać w pole karne, jednak podania te przeciął dobrze Dąbrowski.

25'

Groźnie pod bramką Janukiewicza. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Makuszewskiego, piłka trafia na głowę Bieniuka, jednak ten uderzył kilka dobrych metrów obok bramki.

19'

Dla Bieniuka to ostatni sezon jako piłkarz. Obrońca zapowiedział, że po rozgrywkach zakończy karierę.

18'

Zgadza się. Kontuzja prawdopodobnie kostki powodem zmiany. Jarosław Bieniuk za Krzysztofa Bąka.

15'

Oj to chyba będzie koniec meczu dla Krzysztofa Bąka. Defensor Lechii pokazał, że chce zmianę. Musiał odnieść uraz w starciu z jednym, z "Portowców". Póki co gramy dalej.

11'

Znowu pokazał się z lewej strony Grzelczak, jednak po jego dośrodkowaniu piłkę wybija Golla.

8'

W odpowiedzi Lechia. Indywidualna akcja Grzelczaka, zakończona niecelnym strzałem.

7'

Znowu gospodarze! Dobre podanie Lewandowskiego do Robaka, a ten niepotrzebnie przyjmował piłkę w polu karnym Lechii i został powstrzymany przez Krzysztofa Bąka w ostatniej chwili.

6'

Przed szansą Pogoń!!! Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego Akahoshiego, na 5 metrze piłkę przyjął sobie Dąbrowski, a jego uderzenie jakimś cudem wybronił Bąk!

3'

Marcin Robak wychodzi sam na sam z bramkarzem gości, ale, ale... Spalony. Minimalny.

2'

Niedokładne podanie Murawskiego do włączającego się prawą stroną Frączczaka i od bramki zaczął już Bąk.

1'

Przy piłce utrzymuję się Lechia.

17:58

Pierwszy gwizdek sędziego i... Zaczynamy!!!

17:57

Przywitanie kapitanów - Radosława Janukiewicza i Mateusza Bąką, czyli dwóch bramkarzy.

17:53

Hymn "Portowców" i piłkarze pojawiają się już na boisku!

17:42

Do rozpoczęcia spotkania pozostało już kilka minut. Piłkarze za chwilę pojawią się w tunelu, z którego wyprowadzi ich Jarosław Przybył - arbiter główny dzisiejszego meczu.

17:14

Obie drużyny już na płycie boiska. Rozgrzewka trwa.

17:08

Ławka rezerwowych Pogoni: Kudła, Koj, Kun, Walski, Rogalski, Ława. Ławka rezerwowych Lechii: Rosa, Stolarski, Bieniuk, Tuszyński, Frankowski, Zyska, Oualembo.

17:07

Sobota, 10 dzień maja, czas na kolejny mecz 33. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Pogoń po blamażu 0:5 w Krakowie, będzie chciała zrehabilitować się kibicom dzisiaj, podczas starcia z Lechią Gdańsk, która w poprzedniej kolejce również przegrała (0:1) z Legią Warszawa. Ze stadionu im. Floriana Krygiera w Szczecinie wita Was - Mateusz Warianka. Początek o 18:00!