Poniedziałek, 25 listopada 2013, godz. 18:00
1 : 6
Lech PoznańLech Poznań
1. połowa0 : 3
94'

Koniec meczu! Lech gromi na wyjeździe Cracovię aż 6:1. Cracovia miała w dzisiejszym meczu ogromnego pecha, kilkukrotnie obijając słupki i poprzeczki, ale to poznaniacy zasłużenie wywożą z Krakowa 3 punkty popisując się niesamowitą skutecznością. Niewątpliwie był to jeden z lepszych meczów Ekstraklasy w tym sezonie. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje!

93'

A jednak! Boljević uderza minimalnie ponad bramką!

93'

Chyba ostatnia szansa na zmianę wyniku, Bernhardt uderza obok bramki.

90'

3 minuty zostają doliczone do czasu podstawowego drugiej połowy.

89'

Zbyt mocne podanie prostopadłe Lovrencicsa do Ślusarskiego. Piłka w rękach Pilarza.

88'

Spokojnie zrobiło się na boisku. Lech zwolnił tempo, Cracovia chyba już nie ma ochoty na ataki.

85'

NiebieskiFanatyk To piłkarze szaleńczo dziś grają:) Ale według mnie lepszy taki mecz, niż piłkarskie szachy zakończone bezbramkowym remisem.

84'

Nieudane długie podanie do wybiegającego na czystą pozycję Lovrencicsa.

81'

Żółta kartka dla Kity za faul na Możdżeniu.

79'

"Co wy robicie, co wy robicie!" z trybun stadionu. Trudno dziwić się kibicom, kompromitacja w grze obronnej Cracovii.

79'

Mocne uderzenie z 20. metrów Lovrencicsa ponad bramką. Lech ma chętkę na kolejne bramki.

77'

Seria trzech rzutów rożnych dla Lecha. Ostatni z nich przynosi bramkę! Ślusarski uderzeniem głową strzela szóstą bramkę dla swojego zespołu!

76'

Kuś ucierpiał po jednym z rzutów rożnych w swoim polu karnym. Fizjoterapeuci na boisku.

75'

Zmiana w szeregach gości. Ślusarski pojawia się na boisku w miejsce Hamalainena.

74'

Co ciekawe, to Cracovia procentowo przeważa w posiadaniu piłki. Ale to Lech gra skutecznie...

72'

Fantastyczna interwencja Gostomskiego po uderzeniu głową jednego z zawodników Cracovii! Wydaje mi się, że to nie koniec emocji w dzisiejszym spotkaniu.

71'

Faul Lovrencicsa, zawodnik Lecha ukarany kartonikiem.

70'

Możdżeń próbował uderzenia bezpośrednio z rzutu wolnego, pewnie broni Pilarz.

68'

Cóż za mecz! Sześć goli, a ponad 20 minut do końca.

67'

Gostomski zagrał ręką poza polem karnym, ale nie ma kartki. Z rzutu wolnego strzela Bernhardt, prosto w golkipera Lecha.

66'

Arboleda zmienia Ceesaya.

64'

Gooooooool! Teodorczyk! 1:5!

62'

"Jeszcze cztery!" skandują kibice Cracovii ;) Przynajmniej humory dopisują.

61'

GOOOOL!!!! Jest honorowa bramka dla Pasów! Strzelcem Dudzic!

59'

Kolejna szansa dla Lecha!!! Która to już z kolei? Sam na sam z Pilarzem wyszedł Gergo, ale broni bramkarz Pasów.

56'

Trener Stawowy robi co może. Za Danielewicza wchodzi Dudzic.

55'

Teraz Pawłowski zza pola karnego strzelił tuż obok słupka!!

53'

Kolejna szansa Lecha. Możdżeń głową strzela tuż obok bramki Pilarza!

53'

Żółtą kartką ukarany Kuś.

51'

Kolejne okazje dla Lecha. Najpierw Kamiński a potem Pawłowski. Nie ma jednak gola numer 5!

49'

Lech od razu pokazał, że 30-0 to za mało. Cracovia w fatalnej sytuacji.

47'

GOOOL!!!! 4-0 dla Lecha!!! Po podaniu Hamalainena strzela Murawski!!!

46'

A w Lechu za Drewniaka wszedł Trałka.

46'

Za Stebleckiego Bernhardt

46'

Podwójna zmiana w Pasach. Za Zejdlera wchodzi Kita.

46'

Drugą połowę zaczęli piłkarze Kolejorza!

18:55

cracovia lech oprawa

Oprawa meczowa!

18:49

Przedziwny to mecz. Lech wykorzystał praktycznie wszystkie swoje okazje a Boljević trafił trzy raz w słupek, raz w spojenie i raz ze spalonego. Dawno nie widziałem meczu, w którym wynik tak bardzo nie korespondowałby z sytuacją na boisku! Do zobaczenia za 15 minut!

18:48

Koniec pierwszej połowy. Po 45-minutach 3-0 dla Lecha Poznań!

47'

Gostomski szybszy od Strausa. Nie będzie zagrożenia ani piątego słupka.

45'

Pierwsza połowa potrwa 3 minuty dłużej.

45'

Wrzutka Kusia ląduje prosto w ręce Gostomskiego.

43'

Piłkarskie jaja w Krakowie. Czwarty raz obramowanie bramki Gostomskiego obija Cracovia. Z dystansu strzelał Boljević!!!!

43'

Żółtko dla Drewniaka.

40'

GOOOOL!!! To już pogrom! 3-0 przy Kałuży dla Lecha! Dośrodkowanie z rzutu rożnego i pięknie główką trafia Marcin Kamiński.

40'

Akcja Lecha kończy się tylko rzutem rożnym.

37'

Żółta kartka dla Zejdlera.

35'

Teraz musiał być gol!!! Straus minął Gostomskiego, wstrzelił piłkę w pole karne, uderzył Boljević, ale piłka trafiła w jednego z obrońców a następnie w słupek!!! Co za pech Cracovii!!!!

34'

GOOOOL!!!! Fatalny błąd Pilarza, który puścił piłkę pod brzuchem. Lovrencsics uderzył z 16 metrów płasko po ziemi! 2-0 dla Lecha!

33'

Teodorczyk faulowany na środku boiska.

31'

Powinno być 1-1!!! Wrzutka Boljevcia z rzutu wolnego, piłki nikt nie dotyka, ta kozłuje i trafia w spojenie bramki Gostomskiego!!!

29'

Gol! Nie ma! Chorągiewka sędziego powędrowała do góry! Wydaje się, że Boljević był w tej sytuacji na ofsajdzie.

26'

Ależ zamieszanie w polu karnym Lecha. Przez 30 sekund piłka krążyła od jednego do drugiego piłkarza Pasów. Żaden jednak nie strzelił i obrońcy Lecha wyjaśnili sytuacją.

24'

Tym razem solowa akcja Stebleckiego. Pomocnik Cracovii minął jednego przeciwnika, ale drugiego już nie.

23'

Po 20 minutach Cracovia się nieco przebudziła. Zaczyna to wyglądać coraz ciekawiej. Niezły mecz obserwujemy w Krakowie.

23'

Zbyt mocne, ale przemyślane zagrane Kosanovicia dla Zejdlera. Mogło być groźnie.

22'

Marciniak faulował w ataku.

20'

Kolejna szansa dla Cracovii i znowu Boljević. Tym razem jego strzał zablokował Ceesay!

18'

Dobry strzał Teodorczyka, z trudem, ale pewnie broni Pilarz.

16'

Teraz była szansa dla Cracovii!! Kontra Boljevicia, ale trafienie tylko w słupek!!

15'

Strzał Lovrencsicsa niecelny, trafił w boczną siatkę.

15'

Akcja "Pasów", ale wrzutka Kusia do nikogo. Spokojnie łapie piłkę Gostomski.

13'

Źle gra na początku tego meczu Cracovia. Tym razem Dąbrowski uratował jeszcze sytuację dobrym wślizgiem, ale następnym razem może nie być już tak wesoło.

11'

Powinno być 2-0!!!! Dobrze zastawił się w polu karnym Teodorczyk, ale trafił w słupek!!! Ależ początek Lecha!!

9'

GOOOOL!!! Lech dokumentuje przewagę!!! Szybka kontra, niefart Marciniaka, któremu źle się odbiła piłka i Fin strzela gola w sytuacji sam na sam z Pilarzem.

9'

Cracovia w końcu trochę dłużej utrzymała się przy piłce, ale nic z tego konstruktywnego nie wyszło.

6'

Cracovia na razie w głębokiej defensywie. Nie mogą utrzymać się przy piłce, rzadki to obrazek w meczach "Pasów".

5'

I jeszcze jeden korner, to chyba będzie jakiś rekord. Żadne z dośrodkowań jednak nie było groźne.

4'

Wybijają piłkę obrońcy Pasów, kolejny rzut rożny.

4'

Korner dla Lecha po akcji Halamainena.

3'

na meczu obecny jest selekcjoner Adam Nawalka.

2'

Powinno być 1-0 dla Lecha!! Dobre podanie do Hamalainena, ale ten w sytuacji sam na sam strzela obok słupka!!!

1'

od razu starcie na środku, piłkarze się trochę poprzepychali.

1'

Zaczynamy mecz! Pierwsza piłka dla "Pasów"!!

17:57

Sędzia Marcin Borski wyprowadza oba zespoły na murawę. Z głośników płynie hymn Cracovii, emocje rosną!

17:49

Piłkarze opuścili murawę. Niedługo zaczynamy!!

17:46

Z głośników płynie hymn Lecha Poznań. To znak, że to faktycznie będzie mecz przyjaźni.

17:38

Jaki wynik typują czytelnicy Ekstraklasy.net? Swoje typy można wklejać w komentarzach. Ze mną można także dyskutować na Twitterze pod adresem @KrzysiekOrski

17:34

Kibice Lecha także docierają na stadion Cracovii. Część z nich tradycyjnie zasiądzie na sektorze gościa a część wymiesza się pewnie z kibicami Pasów.

17:32

cracovia, lech

Tak rozgrzewają się piłkarze.

17:29

Na boisku rozgrzewają sie już piłkarze Lecha Poznań i rezerwowi zawodnicy Cracovii. Kibice powoli przychodzą na stadion. W Krakowie jest dzisiaj zimno, około 0 stopni Celsjusza, ale przynajmniej nie pada ani deszcz ani śnieg.

17:26

cracovia lech poznań

Szykuje nam się meczowa oprawa.

17:24

Na trybunach będzie to mecz przyjaźni. Kibice obu zespołów żyją w bardzo dobrych stosunkach, co oznacza, że możemy liczyć na ciekawy spektakl przynajmniej na trybunach. Na boisku nie będzie jednak sentymentów. Obie drużyny wychodzę na murawę po 3 punkty.

17:23

Piłkarze "Kolejorza" są już na stadionie, przyjechali takim autobusem.

17:19

W poprzednim meczu tych drużyn padł remis 1-1. Gole strzelali Vojo Ubiparip i Saidi Ntibazonkiza. Tych dwóch panów nie wystąpi jednak w dzisiejszym spotkaniu, obaj są kontuzjowani. Mamy nadzieję, że gole w dzisiejszym spotkaniu mimo wszystko padną.

17:11

Serdecznie witamy w poniedziałkowy wieczór prosto ze stadionu Cracovii. Już za niecałą godzinę rozpocznie się ostatni mecz 17. kolejki T-mobile Ekstraklasy. "Pasy" zagrają z Lechem Poznań.