Koniec meczu! Ruch - Legia 0:0

90'

Smektała strzelał głową, ale nad bramką

90'

Kuświk wyszedł na sam z Kuciakiem zagrał piłkę obok bramkarza, ale za słabo i zatrzymał ją Astiz

88'

Grzegorz Kuświk za Macieja Jankowskiego

87'

Dwaliszwili strzelił gola, ale był wcześniej na spalonym

84'

Mocne dośrodkowanie Zieńczuka z prawej strony prosto w ręce Kuciaka

83'

Nie dogonił piłki Dwaliszwili i od bramki Pesković

80'

Saganowski znalazł się prawej strony, wycofał piłkę do Gola, który chciał ograć defensorów Ruchu ruletą w stylu Zidane'a, ale gospodarze nie dali się na to nabrać

77'

Smektała z klapkami na oczach przedzierał się środkiem boiska, ale jego rajd zakończył się na linii pola karnego

76'

Jakub Smektała zmienił Pavla Sultesa, który też wygląda na kontuzjowanego

74'

Zszedł Dominik Furman, którego zmienił Władimir Dwaliszwili

73'

Na spalonym Saganowski

71'

Marcin Malinowski poza boiskiem, na placu gry pojawił się Marek Zieńczuk. Popularny "Malina" prawdopodobnie zszedł z powodu kontuzji

70'

Najpierw Malinowski, a teraz Sultes szukali szczęścia w polu karnym Legii, ale w obu przypadkach gości zażegnali niebezpieczeństwo

67'

Łukasz Janoszka ukarany żółtą kartkę

65'

Jeden z kibiców domaga się zmiany Panki. - Tego spacerowicza zmień - krzyknął fan chorzowskiego Ruchu

63'

Składał się do strzału głową Janoszka, ale w ostatniej chwili uprzedził go Jodłowiec

61'

Martin Konczkowski za faul

59'

Z boiska zszedł Jakub Wawrzyniak, zmienił go Ivica Vrdoljak

58'

Ruch Chorzów - Legia Warszawa

56'

Strzał Janoszki z ok. 20 metrów nie mógł zrobić Legii krzywdy. Piłka przeleciała obok słupka

54'

Radović zmarnował kapitalną okazję! Był na sam na sam z Peskoviciem i przegrał pojedynek z bramkarzem Ruchu

53'

Zatrzymany przez Szyndrowskiego szarżujący Wawrzyniak

51'

Opatrywany był poza boiskiem Jankowski, już wrócił do gry

50'

Kartoniada w wykonaniu kibiców gospodarzy w barwach: Górnego Śląska (żółty i niebieski) i Ruchu (biały i niebieski). Są także herby klubu i Górnego Śląska

48'

Panka strzelał na wślizgu,ale obok bramki. Kuciak spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem

48'

Wawrzyniak wycofał do Kuciaka, który przez nikogo nieatakowany wybił piłkę w trybuny

47'

Pierwsze zagranie gospodarzy niedokładnie. Za mocne podanie Panki do Janoszki

46'

Ostatnie 45 minut w tym sezonie w ekstraklasie w Chorzowie!

19:02

Piłkarze obu drużyn na murawie, za chwilę druga połowa

19:01

W Chorzowie gości dziś także Artur Sobiech, były napastnik chorzowskiego Ruchu, a obecnie zawodnik Hannoweru 96

18:46

45'

Koniec pierwszej połowy. Bez goli w Chorzowie

44'

Za mocne dośrodkowanie Furmana z rzutu wolnego w pole karne, żaden z jego kolegów nie miał szans, aby dojść do piłki. Skorzystał z tego Pesković i złapał futbolówkę w "koszyczek"

42'

Kibice nagrodzili brawami Arkadiusz Piecha, który skorzystał z faktu, że liga turecka zakończyła rozgrywki i kibicuje swojej byłej drużynie

40'

Znowu kotłowało się przed polem karnym Legii, ponowie przyjezdni dali sobie radę. Najgroźniej było po strzale Konczkowskiego, który został zablokowany

38'

Przez chwilę legioniści mieli problemy, aby oddalić grę od swojego pola karnego aż w końcu udało się to Kucharczykowi. Dobrze grali pressingiem chorzowianie

36'

Saganowski strzelał głową po centrze z rzutu rożnego, ale piłka przeleciała nad chorzowską bramką

34'

Było gorąco pod bramką Ruchu po rzucie rożnym, ale Astiz strzelił nad poprzeczką

31'

Jodłowiec pokusił się o strzał, ale źle trafił w piłkę, która minęła w bezpiecznej odległości bramkę Ruchu

29'

Legia jest na razie lepszą drużyną, dyktuje dzisiaj warunki gry od pierwszej minuty. Do pełni szczęścia brakuje gościom tylko gola. Ruch natomiast schowany na własnej połowie, liczy na zabójcze kontry

27'

Dobra akcja Radovicia, który związał obrońców Ruchu i zagrał na prawą stronę do Kucharczyka. Skrzydłowy Legii źle przyjął sobie piłkę i gdy już zdecydował się na strzał, został zablokowany przez Janoszkę

25'

Kucharczyk szukał kolegów w polu karnym, ale długim podaniem znalazł tylko Peskovicia

25'

24'

Starzyński wyszedł sam na sam, przelobował Kuciaka, piłka powoli zmierzała w kierunku bramki, kibice wstali z miejsc, ale piłka przeleciała obok słupka. Nawet gdyby wpadła do siatki gola by nie było, bo pomocnik Ruchu był wcześniej na spalonym

23'

Po centrze z rzutu rożnego nie było żadnego zagrożenia dla chorzowian

21'

Dośrodkowanie Kucharczyka zablokowane i rzut rożny dla gości

19'

Jeszcze jedno dobre dośrodkowanie Rzeźniczaka w pole karne, gdzie pozostawiony bez krycia Saganowski strzelał nożycami, ale w środek bramki i spokojnie interweniował Pesković

18'

Kiks Stawarczyka na 40 metrze, piłka trafiła do Radovicia, który był na spalonym

16'

Fatalne podanie Kuciaka do Rzeźniczaka i gości oddali chorzowianom piłkę za darmo. Ruch wznowił grę z atutu i szybko stracił futbolówke

14'

Szybka kontra gospodarzy Sultes-Jankowski-Janoszka i Macieja Jankowskiego w ostatniej chwili uprzedził Kuciak, który interweniował nogami

12'

Sporo akcji ofensywnych prawą stroną przeprowadzają piłkarze Legii - aktywni są Rzeźniczak i Kucharczyk, których wspomaga jeszcze Radović

11'

Brzyski strzelał z dystansu po ziemi, jednak obok bramki

10'

W odpowiedzi Jankowski strzelał płasko z 16.metra, ale dobrze ustawiony Kuciak przytulił piłkę

10'

Świetna centra Rzeźniczak wprost na głowę Gola, który oddał groźny strzał, ale skutecznie zatrzymał piłę Pesković

9'

Jankowski minął się z piłką na piątym metrze, gdyby doszedł do futbolówki miałby świetną okazję

8'

Szyndrowski naciskany przez Radovicia zachował spokój i zgrał piłkę do Peskovicia. Legia atakuje i skutecznie oddala grę od swojej bramki

7'

Strzelał z 20. metrów Sultes, ale prosto w obrońców Legii

6'

Strzał głową Saganowskiego sparował na rzut rożny Pesković

5'

Ruszył lewą stroną Radović, zwolnił akcję, zdecydował się na długie podanie w pole karne do Saganowskiego, jednak za mocno i Pesković bez problemów złapał piłkę gdzieś na jedenastym metrze

4'

Długa piłka do Jankowskiego, ale za mocna i spokojnie przejął piłkę Kuciak

2'

Spokojnie rozpoczęli piłkarze Legii, którzy szanowali piłkę, szybko przeszli do ataku, ale zostali szybko zatrzymani przez chorzowskich obrońców

18:01

Rozpoczęli goście z Warszawy!

18:00

Jako pierwsi z szatni wyszli piłkarze Ruchu, ustawili szpaler, a potem na murawie pojawili się stołeczni zawodnicy. Kibice Ruchu przywitali gości gwizdami

17:56

W Chorzowie wszystko gotowe do ostatniego meczu w tym sezonie przy Cichej, za chwilę piłkarze wyjdą z tunelu na murawę

17:50

Obie drużyny już zakończyły rozgrzewkę i zeszły do szatni. Na trybunach coraz więcej kibiców, którzy ubrani się w przeciwdeszczowe peleryny, bo w Chorzowie wciąż mży deszcz

17:48

Legia jest już mistrzem Polski i dzisiaj gra bez ciśnienia. Chorzowianie natomiast wciąż są niepewnie utrzymania w ekstraklasie i dzisiaj zagrają pod ogromną presją

17:44

Do meczu nieco ponad kwadrans, więc warto przeczytać zapowiedź spotkania

17:33

Nieco ponad godzinę przed meczem w Chorzowie mocno padało, ale ulewa była krótka i nie wpłynie to na warunki gry. W Kielcach sytuacja wygląda znacznie gorzej, sprawdźcie w naszej multirelacji

17:24

Obie drużyny rozpoczęły właśnie rozgrzewkę. Trybuny powoli się wypełniają, ale nadzwyczajnej frekwencji w Chorzowie nie ma się co spodziewać. Na sektorze gości jest - na razie - mała grupa fanów ze stolicy

17:19

Witamy ze stadionu w Chorzowie! To ostatnie spotkanie w tym sezonie przy ul. Cichej. Ruch zagra z mistrzem Polski Legią Warszawa