Niedziela, 21 października 2012, godz. 17:00
1. połowa2 : 1
22:19

g

93'

Wszolek do Piątka, ale ten katastrofalnie minął sie z pilką. Koniec spotkania. Dobry mecz, dużo akcji oskrzydlających.

93'

Niedzielan próbował prawą stroną, ale na stanowisku jest Baszczyński

92'

Rzut wolny dla Ruchu. Pilkarze z Chorzowa stawiaja wszystko na jedną karte i całą drużyną atakują

91'

Doliczone 3 minuty

91'

Zieńczuk strzela. Pawełek wyciągną się i wybronił ten strzał

90'

Wszołek w bardzo dobrej sytuacji, ale niestety dla gospodarzy nie strzela bramki

90'

Błąd sędziego, który nie zauważył, że powinien być rożny dla Polonii

89'

Cani faulowany w środku boiska. Polonia gra na utrzymanie wyniku

89'

Włodyka, próbował swoich sił prawą stroną, ale dobrze zachowali sie obrońcy Polonii

88'

Błąd Malinowskiego, ale niecelnie Piątek. Po raz kolejny asystę mógł zaliczyć Pawełek

88'

Baszczyński wybija na rzut rożny

86'

Schodzi bardzo dobrze dysponowany Dwaliszwili, w jego miejsce wchodzi Edgar Cani

85'

Trener Zieliński myśli tylko o tym żeby choćby zremisowac ten mecz

84'

Schodzi Kikut, na boisko wchodzi Włodyka

81'

Kikut prawą stroną boiska. Wydawało się, że będzie rzut rożny dla Ruchu, ale sędzia boczny zadecydował inaczej

81'

Polonia zepchnięta do defensywy. Bardzo możliwe, że będziemy mieli kolejne bramki

79'

Tym razem po ostrym wejściu na boisku leży Brzyski

78'

Nieporozumienie w szeregach Chorzowian. Kikut w pole karne, ale nie było tam żadnego piłkarza z jego drużyny

77'

Niedzielan w polu karnym, ale nie trafia czysto w piłkę. Po raz kolejny dogrywa Zieńczuk

76'

Nastepny korner dla gości

75'

Dobra interwencja Szymanka. Rzut rozny dla Ruchu

73'

Nerwowo na ławce gości. Trener Zieliński zaniepokojony wynikiem

69'

Zmiana także w Polonii. Inajc za Teodorczyka.

69'

Starzyński w miejsce Panki.

68'

Spokojnie do lewej strony podaje Pawełek

67'

Dwaliszwili znowu atakuje prawą stroną, ale zbyt słaby strzał by zaskoczyc bramkarza

66'

Po raz kolejny Brzyski z narożnika i piłke wybija Sadlok, ale po raz kolejny na rzut rozny

66'

Dwaliszwili prawą stroną, ale tylko rzut rozny

65'

Coraz groźniej pod bramką Pawełka. Ruch chce strzelić drugą bramkę jak najszybciej wyrównując wynik

64'

Dalekie wybicie Pawełka, ale piłke głową wybijają obrońcy Ruchu oddalając zagrożenie

63'

Teodorczyk fauluje z prawej strony pola karnego rywala

61'

Ruch kolejny raz lewą stroną. Dobre podanie do środka. Zieńczuk kolejny raz dobrze podaje

57'

Na zmianę atakują obie drużyny, w drugiej połowie bardzo wyrównane spotkanie

56'

Dobry odbiór Piątka w środku boiska

54'

Żółta kartka dla Marcina Kikuta.

54'

Dwaliszwili, cóż za bomba. Bardzo mocny strzał, ale niestety w bramkarza

53'

Jankowski dobrze się wystawił w polu karnym, ale piłka nie doszła do jego nogi

52'

Dobry atak Ruchu. Piłkarze Polonii zmuszeni do wybicia pilki na aut

50'

Brzyski, pieknie po długim roku z prawej strony boiska, swoja lepsza, lewą nogą

49'

Polonia lewą stroną, ale zbyt głębokie podanie do Brzyskiego

48'

Po raz kolejny fauluje w środku boiska Sadlok

47'

Pilka cały czas w posiadaniu Polonii

47'

Teodorczyk w świetnej sytuacji, strzela na bramke ale niecelnie

47'

Pawełek wybija piłkę pod naciskiem Niedzielana

46'

Faulowany Brzyski w środkowej części boiska

45'

Zapraszam serdecznie na drugą część spotkania.

18:00

Obrona Niebieskich bardzo dziurawa. Obrońcy nie radza sobie szczególnie z szybkimi wejściami Wszołka i Dwaliszwiliego

17:57

Polonii nie zadowala prowadzenie jedną bramką i przez cała pierwszą połowę atakowała bez wytchnienia, na pewno będzie to kontynuować w drugiej części spotkania

17:52

Piech po pierwszych konsultacjach. Wszystko wskazuje na to, że Arek Piech ma skręcony staw skokowy

17:52

Jak dla mnie najlepszym zawodnikiem Ruchu do tej pory jest Zieńczuk, natomiast w ekipie Czarnych Koszul najlepszy wydaje się być Wszołek

17:51

Bardzo szybka polowa. Dużo akcji, szczególnie pod bramką Chorzowian.

47'

45'

Niedzielan, piekny, szybki strzał, ale broni Pawełek

45'

Strzela Piątek, ale bardzo dobrze dysponowany jest bramkarz Ruchu Chorzów

45'

Caly czas w ofensywie Polonia, Ruch nie radzi sobie z atakami przeciwnika

44'

Robi sie coraz bardziej ślizgo. Deszcz zaczyna padać na stadionie przy Konwiktorskiej

43'

Po raz kolejny pomocnicy Niebieskich zagrywaja piłkę do obrońców. Nie daja rady przebic sie przez obronę gospodarzy

42'

Wszołek. Próba strzalu, ale nie trafił pilki odpowiednio i ta poleciala wysoko nad bramką

41'

Znów krótko Brzeski z rożnego, ale tym razem obrońcy Ruchu nie dali się zaskoczyć

41'

Prawą stroną Brzeski i wywalczył rzut rożny

40'

Wolny dla Ruchu. Wykonuje go Zieńczuk i po raz kolejny doskonale wrzuca, tym razem do Panka, ale znowu nie trafia

39'

W drużynie Ruchu najaktywniejszy Zieńczuk, ale sam meczu nie wygra. Polonia dalej atakuje

38'

Po raz kolejny po prostopadłym podaniu ze środka pola, z piłką w polu karnym znajduje się Wszołek, strzal, ale wybijają obrońcy tuż pod nogi Brzyskiego i ten spokojnie z 10 metrów strzela po długim rogu

37'

GOOL, Brzeski 2:1

37'

Jankowski!!! Nie ma gola, Podanie ze środka pola od Zieńczuka. Dobre dośrodkowanie i niewiele brakło do strzelenia gola

35'

Na spalonym Niedzielan, po prostopadłym dograniu prawego obrońcy Ruchu

35'

Energicznie Wszolek lewą stroną, wyprzedza Stawarczyka. Wszolek chciał dograc do Brzyskiego ale uprzedza go jeden z obrońców gości

33'

Na spalonym Dwaliszwili, po dobrym dograniu piłki przez Wszołka

33'

Bardzo dobry mecz przy Konwiktorskiej, Dużo akcji, a co najważniejsze mamy gole

32'

Faulowany Panka, zwija się z bólu

32'

Rożny dla Polonii, rozgrywany krótko, ale po wrzutce niecelnie Teodorczyk

31'

Pieknie Cotra do Wszolka, dlugim podaniem z lewej strony boiska, ale ten nie przyjmuje piłki

30'

Bramkarza gości, faulował wchodzacy w pole karne Wszołek

29'

Piech schodzac do szatni, powiedział jednemu z komentatorów, że uważa, że to była bramka samobójcza

27'

Piątek bardzo mocno, ale blokuje ciałem jeden z graczy Ruchu

26'

Strzela Panka, bardzo ladna akcja Ruchu. Na jeden kontakt Niedzielan do Panki, ale ten strzela niecelnie, choc akcja była światowa

26'

Wszołek dogrywa z lewej strony, piłkę niepewenie wybija Sadlok prosto pod nogi Cotra, który strzela bardzo niecelnie w dobrej sytuacji

24'

Ruch Chorzów atakuje głównie lewą stroną boiska

24'

Niecelnie Jankowski, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego

23'

Lewą strona po raz kolejny Ruch i mamy rzut rożny dla gości

22'

Reka Zieńczuka i mamy rzut wolny w środku pola dla Polonii

21'

Spokojnie piłke rozgrywają obrońcy Polonii Warszawa

20'

To juz trzeci gol Dwaliszwilego w tym sezonie

19'

Błąd Stawarczyka i na sam na sam wychodzi Dwaliszwili. Asystę zalicza... Pawełek, wybijając piłke spod bramki

19'

GOOOL, Dwaliszwili, 1:1

18'

Polonia atakuje, ale to Ruch po jednej dobrej akcji prowadzi w tym spotkaniu

18'

Kikut strzelał z powietrza, ale nie pokonał bramkarza Czarnych Koszul

17'

Pawełek ratuje swoją drużynę przed bardzo dobrą akcją gości

16'

Na boisko wchodzi Niedzielan

15'

Niepewnie wybija bramkarz gości

14'

Przygotowany do wejścia Niedzielan

14'

Piech nie uczestniczy w akcjach zespołu, wszystko wskazuje na to, że po strzelil gola, ale będzie musiał zejść z boiska przez kontuzję

13'

Piech pokazuje, że boli go noga. Raczej będzie zmiana.

11'

Wślizgiem trafia Piech, Zieńczuk znakomitym podaniem asystuje

12'

GOOL, Piech, 1:0

10'

Strzał Adama Pazio z 25 metrów, ale łapie Peskovic

9'

Dwaliszwili jak gdyby nigdy nic wszedł z pilka w pole karne i później uderzał Brzyski. Sam chyba nie wie jak tego nie trafił. Wszyscy złapali się za głowę

8'

Cóż za akcja. Brzyski nie trafił z 10 metrów. Bardzo dobra obrona bramkarza gości

7'

Rzut wolny dla Polonii na własnej polowie

6'

Piłke głównie utrzymują Niebiescy, ale tylko w formacji defensywnej

5'

Ruch próbuje, ale gdy tylko pilke otrzymaja pomocnicy zawodnicy Polonii kończą akcję udanym wybiciem piłki

5'

Nerwowe wybicie obrony Ruchu. Niebiescy grają bardzo niepewnie

3'

Teodorczyk kończy akcję Ruchu, wybiciem pilki na aut

3'

Czarne Koszule trzymają sie swoich formacji, wszystko bardzo dobrze ustawione

2'

Złe wybicie Peskovica i mamy aut dla Polonii

1'

Strata Polonii i już próba prostopadłego podania jednego z graczy Ruchu

1'

Pierwszy gwizdek już zabrzmiał. Zaczynamy

17:00

Piłkarze już wychodza na boisko, zaraz wszystko sie zacznie. Zobaczymy kto zwycięży w tym meczu

16:56

Sporo bramek padło dziś na stadionie w Gdańsku, gdzie Lechia podejmowała zaprzyjaźniony Śląsk Wrocław. Oby również w tym meczu padła porównywalna liczba goli, bo to na pewno będzie podobać się kibicom zgromadzonym na stadionie oraz przed telewizorami

16:54

Stadion nie do końca zapełniony, wszystko przez niezbyt dobrą pogodę w Warszawie. Nie pada, ale jest dość zimno. Piłkarze zeszli już z boiska za niespełna 10 minut sędzia po raz pierwszy zagwizda dzisiejszego dnia

16:50

Niebiescy są w gazie. W ostatnich trzech spotkaniach zainkasowali 9 punktów, natomiast Czarne Koszule w ostatnim meczu przegrali na wyjeździe 1:2 ze Śląskiem Wrocław

16:48

Mecz rozgrywany będzie na kameralnym stadionie przy Konwiktorskiej 6. Pojemność stadionu to zaledwie 7150 miejsc, jest to mało ale za to stadion jest zapełniony i piłkarze będą dopingowani przez najzagorzalszych kibiców

16:44

Piłkarze obu drużyn na rozgrzewce. Już za 15 minut rozpocznie się to spotkanie

16:42

Rezerwowi Ruchu: Krzysztof Kamiński, Igor Lewczuk, Zeljko Dokic, Andrzej Niedzielan, Kamil Włodyka, Gabor Straka, Filip Starzyński.

16:42

Rezerwowi Polonii: Sebastian Przyrowski, Dimitrije Injac, Edgar Cani, Miłosz Przybecki, Daniel Gołębiewski, Tomasz Hołota, Isidoro.

16:41

Składy już poznane. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie i walka o trzy punkty.

16:35

Polonie i Ruch dzieli tylko jedno miejsce w tabeli. Drużyna ze stolicy ma 11 punktów i zajmuje 9 miejsce, natomiast Ruch ma na koncie 10 oczek i zajmuje 10 miejsce. Żadna z drużyn po dzisiejszym meczu niżej w tabeli spaść nie może, ale każda może o kilka miejsc podskoczyć. Dla obu drużyn to ważny mecz, po którym sporo można zyskać

16:30

Już za 30 minut rozpocznie się kolejne spotkanie 8 kolejki Ekstraklasy. O zwycięstwo walczyć będą Polonia Warszawa oraz Ruch Chorzów. Zapraszam na relację z tego spotkania