Poniedziałek, 10 grudnia 2012, godz. 18:30
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
96'

Strzały 12 Polonii 17 Pogoni ale to Polonia wygrywa spotkanie

20:21

Polonia ogrywa dzisiaj zasłużenie 2:0 Pogoń Szczecin, która mimo wszystko może byc zadowolona ze swojej postawy w całej rundzie jesiennej.

94'

Sędzia Hubert Siejewiecz zakończył spotkanie

93'

Jeszcze poderwała się Pogoń, ale strata i świetna okazja dla Polonii, Hołota fajnie próbował podac między dwóch obrońców, niestety nikt dobrze do tego podania nie wyszedł

93'

Ostania minuta doliczonego czasu gry

93'

Schodzi Brzyski, wchodzi debiutujący Sebastian Olczak

91'

Brzyski rozegrał ten korner najsłabiej jak mógł... ale piłka wraca na połowę Pogoni, Przybecki starał się powalczyc o futbolówkę ale lepsi obrońcy Pogoni

90'

Dwaliszwili chyba za długo czekał z tym dośrodkowaniem i "tylko" rzut rożny dla Polonii

89'

Przybecki za Wszołka

89'

Jeszcze dobra wrzutka Kolendowicza, rzut wolny dla Pogoni, Emil Noll oddaje strzał i piłka po raz kolejny mija o centymetry prawy słupek bramki Przyrowskiego

88'

Wszystko wskazuje, że Polonia Warszawa rzutem na taśmę wskoczy na "pudło" bo jeśli Polonia ten mecz wygra to zajmie 3 miejsce w tabeli i na tym miejscu przezimuje do rundy wiosennej

85'

Dobrze zapowiadała się akcja Polonii atakował Wszołek ale odebrał piłke tuż przed polem karnym Maksymilian Rogalski najlepszy zawodnik Pogoni w dzisiejszym spotkaniu

84'

Hricko teraz za darmo oddaje piłkę Polonistom wybijając na aut

84'

Rzut wolny dla Pogoni , przy piłce Akahoshi.. wrzuca w pole karne ale bez rezultatu piłka przed pole karne ale fauluje Paweł Wszołek i rzut wolny z drugiej strony boiska dla Pogoni również słabo rozegrany

82'

zapowiadała się fajna akcja Pogoni, ale Kolendowicz za mocno podał w pole karne ..

81'

Aka dobrze zagrał z Rogalskim, Pogoń jeszcze zaatakuje w końcówce

80'

Goliatkin za Gołębiewskiego

80'

Wiśniewski teraz stracił piłkę wdając sie w drybling

79'

Trochę słabsza druga połowa Akahoshiego, nie było już tylu jego dryblingów i pojedynków jeden na jeden

79'

20-letni Radosław Wiśniewski zmienia Adriana Budkę

78'

Kolendowicz dostał świetną piłkę w pole karne, wypuścił ją sobie jednak za daleko i Sebastian Przyrowski wyłapuję piłkę

77'

To jednak Rogalski faulował taktycznie i dostaje żółtą kartkę

76'

Kontra Polonii, ale fauluje taktycznie Emil Noll

76'

15 minut do końca regulaminowego czasu gry, wydaję się, że Polonia ten mecz ma już całkowicie pod kontrolą

75'

Budka.. kontratak Pogoni, piłka od Adriana Budki na prawą stronę na wysokośc pola karnego do Hricki, ten w pełnym biegu dośrodkowuje... podobnie słabo jak przed momentem strzelał Brzyski

75'

Wszołek świetnie złapał piłkę, w narożniku boiska wystawił ją Brzyskiemu, lecz Polonista nie przygotował tego strzału i to uderzenie na bramkę pozostawia wiele do życzenia

73'

Nie opanował piłki Pietruszka i będzie rzut rożny dla Polonii Warszawa

72'

Nie tyle bramka dla Polonii wisi w powietrzu co bramka Gołębiewskiego...

71'

Świetnie Wszołek podniósł głowę zobaczyl jak ustawiony jest Gołębiewski, napastnik Polonii świetnie znalazł sobie miejsce w polu karnym i już chyba 4 strzał Daniela Gołębiewskiego w tym meczu i po raz kolejny niecelnie

70'

Po raz kolejny dobry pressing ze strony Polonii a dokładnie Brzyskiego, i znów piłka od razu do Dwaliszwiliego, praktycznie kopia sytuacji z 20 sekundy drugiej połowy kiedy wpadła bramka ale tym razem nie zdążył z wrzutą Gruzin

68'

Aktywny również Hricko, często podłącza się do ataków Pogoni

67'

Dwaliszwili w pojedynku jeden na jeden z Emilem Nollem przed polem karnym Pogoni, lepszy obrońca ze Szczecina

66'

Pogoń wraca do gry, podobnie jak w pierwszej połowie częściej utrzymuję się przy piłce na połowie rywala, ale dobra gra w obronie Polonii

66'

66'

Edi, dobry strzał na bramkę z rzutu wolnego ale wybija piłkę Sebastian Przyrowski, przy piłce nadal Pogoń, dobra praca w obronie Tomasza Hołoty i... zaskakujący strzał z lewej nogi Pietruszki tuż obok bramki Przyrowskiego

64'

Podwójną zmianę przeprowadził Artur Skowronek, Pogoń ma rzut wolny

64'

Kolendowicz za Lewandowskiego

64'

Ława schodzi, wchodzi Frączczak

62'

Wydawało się, że Pogoń kontroluje grę, a to Polonia strzela bramki najpierw gol samobójczy Dąbrowskiego później strzał z 12 metrów z rzutu pośredniego Dwaliszwiliego

60'

Świetnie przymierzył z lewej nogi Władimir Dwaliszwili, bezradny Dusan Pernis Polonia 2 Pogoń 0

60'

ii Gooool !!

59'

12 metrów od bramki Dwaliszwili strzela ...

59'

Przewraca się w polu karnym Gołębiewski ale sędzia dyktuje rzut wolny pośredni w polu karnym

58'

Lewandowski dobrze ogrywa jednego Polonistę podaje do Ediego ale ten źle wybiera i próboje podac do Lewandowskiego, zablokowane to podanie i traci piłkę Pogoń

56'

Pietruszka próbował zagrac do Ediego ale na spalonym był Brazylijczyk

55'

Po drugiej stronie boiska, Rogalski mocno zza pola karnego ale nad bramką Przyrowskiego

55'

Brzyski z lewej nogi z rzutu wolnego ale prosto w bramkarza

54'

Dobre podanie do Wszołka, nie zagwizdał faulu na Wszołku Hubert Siejewiecz, ale później do piłki doszedł jeden z Polonistów, i tym razem już faulowany przez Dąbrowskiego

52'

Aka, dobrze dośrodkowuje, nie wiele brakowało Ediemu, piłka w rękach Przyrowskiego

52'

Tym razem faulowany Akahoshi przez Baszczyńskiego, będzie rzut wolny dla Pogoni

50'

Aka ukarany żółtą kartką za faul na Baszczyńskim

49'

Piątek zablokował strzał Hricki, a to była okazja na pierwszy celny strzał Pogoni

49'

Opłacił się pressing Hołoty od pierwszej minuty drugiej połowy, Polonia bardzo szybko i ostro zaczęła tą drugą połowę

47'

W efekcie przepychanki w polu karnym gdzie walczył o piłkę Gołębiewski i Dąbrowski, ten drugi chciał wybic głową, zrobił to tak niefortunnie, że pokonał przy tym Dusana Pernisa

47'

Dąbrowski strzela swojaka

46'

Rogalski zaatakowany przez Hołotę piłka do Wszołka dośrodkowanie i GOL

46'

Drugą połowę zaczyna zespół gospodarzy

48'

Wyrównane spotkanie w pierwszej połowie, kilka okazji po obu stronach, ale póki co 0:0

46'

Koniec pierwszej połowy

45'

Atak Pogoni, Akahoshi swietnie do Ediego, ten pięta odgrywa do Rogalskiego, który z półwoleja strzela nad bramką

43'

Od bramki Pernis, daleko na połowę rywala ale faulowany Ława przez Wszołka

42'

Sporo prostych błędów i strat piłki

42'

Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin</p><p>

42'

Końcówka pierwszej połowy trochę gorsza w wykonaniu obu zespołów

41'

Edi świetnie miękko podcina piłkę, w pole karne na Lewandowskiego ale zbyt późno wystartował do tej piłki Lewandowski i piłkę wyłapał Przyrowski

39'

Emil Noll do Pietruszki, Aka próbował się przedrzec między dwoma obrońcami Polonii ale tym razem sie nie udało

38'

Edi zagrywa wprost na Baszczyńskiego następnie Brzyski wybija na połowę Pogoni

38'

Korner dla Pogoni, znów przy piłce Edi

37'

Dąbrowski dobrze przejmuję piłke wyrzuconą z autu przez Polonistów , ale przejmuje piłkę Polonia Dwaliszwili znów z niczego wrzuca z lewej strony pola karnego wbiegał tam Daniel Gołębiewski, jeszcze próbował uderzyc ale nic z tego nie wyszło

36'

Kolejna dobra sytuacja Polonii i strzał na bramkę ale znów za wysoko

35'

Pogoń Szczecin podobnie jak Borussia Dortmund zaraz po stracie piłki dobrze się ustawia nie pozwalając rozegrac piłki rywalom

34'

Budka strzela, ale po raz kolejny blokuje strzał Pogoni Marcin Baszczyński

33'

Kilka dobrych podań Polonistów na małej przestrzeni ale fauluje Gołębiewski w odbiorze

33'

Posiadanie piłki po 50 %

31'

Szybko przejmuję piłkę Pogoń, Akahoshi do Lewandowskiego dobra wrzutka i strzał Lewandowskiego, piłka wychodzi na rzut rożny

30'

Rogalski do Akahoshiego ten do Budki ale piłka na aucie, i już wznawia gre Polonia

30'

Faul Brzyskiego pod polem karnym przeciwnika, faulowany był Ława

29'

Kibice Polonii czekają na jakiś błysk Wszołka lub Dwaliszwiliego, na razie Pogoń lekko dominuję

28'

Faulowany Todorovski i od rzutu wolnego Polonia

27'

Szansa na kontre ze strony Pogoni, Aka do Ediego ten do Rogalskiego juz przy piłce Hricko, szybko wymieniają piłkę Portowcy

26'

Brzyski krótko rozgrywa piłkę z rzutu rożnego z Wszołkiem

26'

Brzyski dośrodkowuje na Gołębiewskiego ale nie sięgnął piłki napastnik Polonii ale jeszcze korner dla Polonii

24'

Wszołek kapitalnie dośrodkowuje do Gołębiewskiego i akcja z niczego po kilku minutach niemrawej gry Polonii świetna akcja i dobry strzał minimalnie ponad bramką

24'

Pogoń póki co czuję się jak u siebie a Polonia chyba czeka na przejęcie piłki i szybką kontrę z wykorzystaniem skrzydłowych chociażby Pawła Wszołka

23'

Ława, Hricko, Budka, piłka jak po sznurku krązy miedzy zawodnikami Pogoni

23'

Akahoshi znów czaruje przed polem karnym oddaje piłke do Rogalskiego

22'

Edi świetna wrzutka, troche za głęboka ale gdyby nie Todorovski do piłki doszedł by Akahoshi

21'

20'

Brzyski mocno strzela, poprawia Piątek... ostatecznie piłka trafia w ręce Dusana Pernisa

20'

40 metrów od bramki Pernisa, rzut wolny dla Polonii

19'

Edi do Akahoshiego ten strzela, ale zablokowany strzał Japończyka

19'

Mocne podanie do Akahoshiego ale ten dobrze przyjmuje sobie piłkę i jeszcze lepiej rozgrywa, Pogoń atakuje

17'

Akcja już pod bramką Pogoni, kapitalnie wszedł w pole karne Wszołek podał do Hołoty ten jeszcze wyłożył na prawą stronę do Brzyskiego ale Brzyski wywalczył tylko rzut rożny

16'

Aka świetnie poradził sobie w środku pola ogrywając jednego z Polonistów podał do Ediego ale 38-letni Brazylijczyk nie doszedł do tej piłki

15'

Faulował w ataku tym razem Daniel Gołębiewski, a faulował Emila Nolla

14'

Faulowany Todorovski, od rzutu wolnego Polonia z własnej połowy

13'

W zespole gości najbardziej aktywny Akahoshi

12'

Straciła Pogoń, Poloniści przy piłce Piątek prostopadłym podaniem chciał uruchomic Wszołka ale ze spalonego uciekał młody reprezentant Polski i do piłki dobiegł Pernis

12'

Piłkarze Pogoni spokojnie wymieniają piłkę na swojej połowie z wykorzystaniem Pernisa

11'

Dwaliszwili przez te 12 minut jak na razie najbardziej aktywnym zawodnikiem Polonii

10'

Polonia utrzymuje się na połowie rywala, Wszołek oddaje piłkę Dwaliszwiliemu ten próbował nawinąc.. aż trzech Portowców ale chyba zbyt długo woził piłkę i strata Polonii

9'

Na razie obydwa zespoły miały po jednej klarownej sytuacji, obie zmarnowała

5'

Kapitalna akcja prawą stroną Polonii, zagranie po ziemi Tomasz Hołota a Daniel Gołębiewski nie czysto trafia w piłkę i z 4 metrów nie strzela do siatki a wprost w Dusana Pernisa

3'

Ręką zagrywa jeden z zawodników Pogoni i od rzutu wolnego Polonia na 40 metrze od bramki Pogoni

1'

Po 20 sekundach Pogoń przed pierwszą okazją do strzelenia gola.. Andradina do Budki na skraj pola karnego ten do Lewandowskiego ale napastnik Pogoni tuż nad bramką

1'

Zaczęli Portowcy

18:29

Obydwa zespoły już na murawie, przed nami jeszcze losowanie stron

18:22

Rezerwowi Pogoń: Radosław Janukiewicz, Adam Frączczak, Mateusz Szałek, Łukasz Zwoliński, Wojciech Golla, Robert Kolendowicz, Radosław Wiśniewski.

18:20

Rezerwowi Polonia: Dominik Budzyński, Jacek Kiełb, Miłosz Przybecki, Sebastian Olczak, Borys Rusak, Mateusz Gliński, Siergiej Goliatkin.

18:15

W poniedziałkowy wieczór szczecinianie będą rywalizować z jedną z rewelacji tego sezonu T–Mobile Ekstraklasy – Polonią Warszawa. Pomimo zawirowań z początku sezonu, zmianami trenerskimi, przejęciem klubu i wizją zmian szyldu, ,,Czarne Koszule” zajmują obecnie 5 miejsce w tabeli, zdobywając w 14 kolejkach 25 punktów.

18:11

21 punktów i 8. miejsce w lidze to sytuacja po 14. ligowych kolejkach drużyny ze Szczecina. Spokojna zima, która była celem beniaminka została zapewniona w poprzednim meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Do lidera Pogoń traci 12 punktów, natomiast nad strefą spadkową ma 15 punktów przewagi.

18:10

Witamy w relacji na żywo z ostatniego meczu rundy jesiennej w Ekstraklasie. Polonia Warszawa podejmuje u siebie Pogoń Szczecin.