Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 1
Wisła KrakówWisła Kraków
90'

Podbeskidzie Bielsko-Biała na swoim stadionie remisuje z Wisłą Kraków 1:1! Za uwagę dziękuje już Piotr Bąk, zapraszam na nasze pozostałe relacje live, których dzisiaj będzie całe mnóstwo

90'

A teraz mogło być 2:1 dla Wisły! Jednak dobrze zachował się Zajac w bramce Podbeskidzia

90'

Podbeskidzie za sprawą Cohena mogło zadać decydujący cios! Było naprawdę blisko

90'

Sędzia doliczył aż 4 minuty do drugiej połowy

90'

Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowych 45 drugiej połowy

89'

Rzut rożny dla gospodarzy, jedna z ostatnich okazji do zwycięstwa

88'

Bezmyślny faul Głowackiego, chwilę później groźnie głową uderzał Marek Sokołowski

87'

I po interwencji Czekaja Podbeskidzie ma rzut rożny

86'

Mamy teraz aut dla gospodarzy, którym wyraźnie się nie spieszy

85'

Cohen wchodzi na boisko w miejsce Ziajki

84'

Remis w meczu z Wisłą będzie dla Podbeskidzia mimo wszystko dobrym rezultatem

83'

Bielsko i Biała to nasza duma i chwała- słyszymy z trybun stadionu miejskiego

82'

Rzut rożny za rzutem rożnym dla gości, ale absolutnie nic z nich nie wynika

81'

Kolejny rzut rożny dla gości, tylko Sobolewski oraz Burliga zostali w okolicach koła środkowego

80'

Tempo gry w ostatnich minutach zdecydowanie spadło

79'

Melikson wywalczył rzut rożny dla Wisły

78'

Maor Melikson znalazł się na spalonym

77'

Zarówno trener Wisły jak i Podbeskidzia obserwują na stojąco zmagania swoich podopiecznych

76'

Minimalnie niecelne uderzenie Piotra Malinowskiego tuż zza pola karnego Wisły

75'

Aut dla Podbeskidzia na wysokości koła środkowego, jednak gospodarze w drugiej połowie nie mają kompletnie żadnych argumentów

74'

Wiślacy zamiast grać do przodu cofają piłkę pod swoje pole karne

73'

17 minut pozostaje do końca tego spotkania

72'

Wilk wchodzi na boisko za Gargułę

72'

Quioto schodzi z boiska w jego miejsca wchodzi Kirm

72'

Coraz wyraźniejszą przewagę osiągają goście z Krakowa

72'

Kirm oraz Wilk wejdą za chwilę na boisko

70'

I drugi raz w przeciągu kilkudziesięciu sekund gospodarze wybijają piłkę z linii bramkowej!

70'

Świetna akcja Sobolewskiego z Genkovem, który przerzucił piłkę nad Zajacem, ale zatrzymał jego strzał jeden z obrońców Podbeskidzia

69'

Kolejny zawodnik gospodarzy leży na murawie

68'

Od kilku minut gospodarze starają się przenieść ciężar gry na połowę Wisły

66'

Przed chwilą znowu kartka należała się Burlidze a sędzia dalej swoje... Żółty kartonik należy się gościom chociażby za ilość przewinień

65'

Malinowski wchodzi w miejsce Adamka

65'

W miejsce Mariusza Sachy wchodzi Szczęsny

64'

Podwójna zmiana w zespole gospodarzy

63'

Wisła stara się atakuje, jest stroną dominującą ale nic z tego nie wynika dobrego

62'

Pareiko odważnym wyjściem uprzedza swoich rywali i wybija piłkę poza boisko

61'

Czekaj zagrał nakładką a arbiter milczy... Tzn Czekaj prawie uderzył swojego rywala w głowę

61'

Damian Byrtek uderzył dobrze głową, jednak piłka przeleciała tuż obok bramki

60'

Arkadiusz Głowacki wolał nie ryzykować i wybił piłkę na rzut rożny

59'

Chyba tym razem odbyło się bez indywidualnych kar. A kibice tradycyjnie jak w każdym meczu, podczas każdej kolejki "Pozdrawiają PZPN" :)

58'

Coraz więcej dyskusji na boisku i czyżby jakieś kartki?

57'

Dla Byrtka za zagranie piłki ręką

56'

Podbeskidzie ładnie odzyskało piłkę spod nóg Quioto, ale o podaniu w kierunku bramki nie mogę napisać nic pozytywnego

55'

Sędzia przyznaje rzut wolny gościom, co zdecydowanie nie podoba się kibicom w Bielsku-Białej

54'

Od początku drugiej połowy Podbeskidzie jest jakby schowane za podwójną gardą, czekając na swoją okazję

53'

Idzie, idzie! Podbeskidzie! Przynajmniej jak na razie na trybunach

52'

Jak na razie w drugiej połowie najwięcej roboty mają lekarze i masażyści obu ekip

51'

Fredriksen został brzydko potraktowany przez jednego z rywali, Polski walec wjechał na duńską lewą stronę jezdni :)

50'

Jeden z Wiślaków potrzebował przed chwilą pomocy medycznej, na całe szczęście skończyło się na strachu

49'

Rzut rożny mają teraz goście, jednak uderzyli niecelnie

48'

Pareiko łapie zbyt głębokie dośrodkowanie Wiślaków, a chwilę później z drugiej strony boiska Zajac ładnie zatrzymał strzał Ilieva

47'

Głowacki faulował około 35 metrów przed swoją bramką ale oczywiście kartek nie zobaczyliśmy

47'

Wisłą gra cały czas bardzo twardo, jednak jak na razie w drugiej połowie nie przekroczyli przepisów, ale spokojnie :), mamy czas i na to

46'

10 sekund po wznowieniu gry mamy pierwszy faul na Meliksonie w środku pola

46'

Oba zespoły bez zmian rozpoczynają drugą połowę tego meczu

14:31

Na murawie jako pierwsi pojawili się gospodarze, a chwilę po nich goście z Krakowa, którzy w przerwie musieli dostać niezły o... ochrzan od trenera Probierza

14:29

Jest oczywiście Janosik z nami na stadionie :). To znaczy muzyka z Janosika

14:28

Piłkarze już za chwilę wrócą na murawę stadionu w Bielsku-Białej

45'

A sędzia niemal natychmiast zakończył pierwszą część gry

45'

Już miałem pisać, że Podbeskidzie wygra pierwszą połowę 1:0, a tymczasem Łukasz Burliga doprowadza do wyrównania!

45'

Sędzia dolicza 2 minuty do pierwszej połowy tego spotkania

45'

Dośrodkowanie Quioto podobnie jak Fredriksena pozostawię bez komentarza bo po prostu zagranie to nie nadawało się to nawet na ligę podwórkową...

45'

Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowych 45, pierwszej połowy tego spotkania

44'

Kontrę wyprowadzili gospodarze, jednak w ostatniej chwili zwolnił ją Nather i stąd zero korzyści z tej akcji oprócz oczywiście rzutu rożnego

43'

Wisła Kraków stara się w ostatnim fragmencie pierwszej połowy zepchnąć swojego rywala pod jego pole karne

42'

Już wszystko z Richardem Zajacem w porządku

42'

Mamy teraz przymusową przerwę w grze, ponieważ cierpi bramkarz gospodarzy

41'

Było bardzo groźnie pod bramką Wisły a chwilę później w starciu z Genkovem ucierpiał Zajac

40'

Aha, żeby było jasno kibice przede mną dawno usiedli i wszystko widzę doskonale :)

40'

Fredriksen wyjechał z piłką poza pole gry, jednak Michał Probierz był zupełnie innego zdania

39'

Sokołowski próbował uderzać, jednak trafił w jednego ze swoich kolegów i piłka wyszła za boisko

38'

Wisła ma problem z wyjściem z własnej połowy boiska, to mimo wszystko niecodzienny widok

37'

Podanie od Sobolewskiego do... No właśnie do kogo?

36'

Kompletnie niewidoczny jak na razie jest Romell Quioto, który miał być zbawieniem Wisły w ataku

35'

Uderzenie Nathera bardzo dobrze broni Sergei Pareiko

35'

Rzut wolny dla gości chyba dziesiąty z rzędu albo i lepiej około 20 metrów przed bramką Wisły. A, że sędzia nie wyciągnął kartki chyba nie muszę wspominać

34'

Richard Zajac dobrym wyjściem z własnej bramki zażegnał niebezpieczeństwo

33'

Kolejny corner dla Podbeskidzia, któremu zdecydowanie zależy na drugiej bramce jeszcze przed przerwą!

32'

Marek Sokołowski wznawia grę wrzutem piłki z autu, jednak chwilę później jego koledzy stracili piłkę

31'

A na trybunie tuż pod nami mamy dzisiaj chyba 124 asystentów trenera Kasperczyka, którzy doskonale wiedzą jak poprawić grę gospodarzy :)

30'

Faul za faulem Wiślaków, skoro ci zapomnieli wyjść z szatni, to arbiter chyba ze swojej zapomniał kartek...

29'

Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy, a Wisła chyba została w szatni

28'

Ale przynajmniej bardzo rytmicznie wszyscy w Bielsku potrafią klaskać :)

27'

Kibice wstali a ja nic nie widzę :)

26'

Przepraszam bardzo przeoczyłem żółtą kartkę dla Pitera-Bucko z 18 minuty tego spotkania

25'

Podbeskidzie jest jak na razie zdecydowanie bardziej groźne, kiedy przeprowadza akcje prawą stroną boiska

25'

Sobolewski fauluje, oj zbiera się gościom na kartki oj zbiera...

24'

Dośrodkowanie Fredriksena po drodze odbiło się od nóg jednego z rywali i Zajac nie miał problemów ze złapaniem piłki

24'

Groźna akcja gospodarzy! Adamek dośrodkowywał w pole karne jednak minimalnie za mocno

22'

Sergei Pareiko spokojnie łapie to niskich lotów dośrodkowanie

22'

Socha faulowany przez Gargułę i grę wznowi Krzysztof Król

21'

Melikson próbował ładnie bez przyjęcia podać do Genkova, uczynił to jednak zbyt niedokładnie

20'

Katastrofalne dośrodkowanie Fredriksena... Bez komentarza

19'

Tym razem Wisła Kraków ma rzut rożny, a na trybunach kibice tańczą małego walczyka ;)

18'

Wisła musi poważnie wziąć się do roboty, z kolei kibice Podbeskidzia domagają się kolejnej bramki od swoich ulubieńców

17'

Podbeskidzie dosyć niespodziewanie wychodzi na prowadzenie po pięknym uderzeniu Demjana!

16'

Tymczasem mamy kolejny faul Wiślaków, tym razem Ziajkę sfaulował Fredriksen

15'

Wiślacy jak na razie grają bardzo niemrawo w ataku... Próbują strzelać ale nie wychodzi im to zbyt dobrze

14'

Kibice z Bielska jak na razie żywiołowo dopingują swój zespół a przed rozpoczęciem meczu zaprezentowali patriotyczną oprawę

14'

Garguła próbował uratować piłkę tuż za linią boczną, ostatecznie mamy aut dla gospodarzy

13'

Dośrodkowanie Garguły trafiło pod nogi Fredriksena, który znalazł się niestety dla kibiców Wisły na spalonym

13'

Brzydki faul gospodarzy, przewinił Łatka, który jest upominany przez sędziego

12'

Pareiko na raty, ale co najważniejsza dla trenera łapie piłkę zagraną przez rywali i szybkim wykopem rozpoczyna akcję Wisły

11'

Ofensywny faul tym razem przepisy przekroczył Łukasz Garguła

10'

Wisła stara się atakiem pozycyjnym rozmontować obronę gospodarzy

10'

Sacha próbował dalekim podaniem uruchomić swoich kolegów, ale zagrał zdecydowanie niedokładnie

9'

Kolejny stały fragment gry, w pole karni piłkę dośrodkował Nather, jednak faul w ofensywie popełnił Piter-Bucko

8'

Rzut rożny dla Podbeskidzia, pierwszy corner w tym meczu mają właśnie gospodarze

8'

Dośrodkowanie Krzysztofa Króla zostaje wybite przez defensorów Wisły poza swoje pola karne

7'

Zagranie Quioto bez problemów łapie Richard Zajac, była to pierwsza ofensywna próba Wisły

6'

Brzydki faul Czekaja i przez chwilę na murawie leżał jeden z zawodników Podbeskidzia

5'

Zapowiadano komplet na ten mecz, jednak stadion nie jest zapełniony w 100%. Może z czasem na trybunach pojawią się spóźnialscy?

5'

Sobolewski do spółki z Gargułą wywalczyli piłkę w środkowej strefie boiska

4'

Wisła jak na razie nie gra jak faworyt, drużyna lepsza (na papierze). To gospodarze lepiej weszli w ten mecz grając uważnie w defensywie i naprawdę całkiem nieźle w ataku

3'

Byrtek wznowił grę z rzutu wolnego wycofując piłkę w okolice swojego pola karnego

2'

Niecelne podanie Fredriksena do kolegów z linii pomocy, i mamy pierwszy faul Wiślaków w tym meczu

1'

Pierwsza dobra akcja gospodarzy, jednak Adamek zamiast znaleźć się w sytuacji sam na sam z Pareiką uciekł do linii bocznej

1'

Spotkanie od środka boiska rozpoczęli goście

13:27

Piłkarze obu ekip wychodzą na murawę stadionu miejskiego w Bielsku-Białej, tak jak obiecałem przy swojsko brzmiącej muzyce z Janosika :)

13:24

Stowarzyszenie kibiców Podbeskidzia zaprosiło dzisiaj na mecz weteranów, bohaterów wojennych. Piękna inicjatywa!

13:22

Już za chwilę nad stadionem zabrzmi pieśń rodem z filmu Janosik ;)

13:14

Murawa w Bielsku-Białej jest aktualne zraszana co wprawiło w niemałe zakłopotanie trenera bramkarzy krakowskiego zespołu

12:59

Zarówno w pierwszym meczu Wisły jak i Podbeskidzia padł taki sam wynik: 2:1. Tyle, że "Górale" polegli w Białymstoku (1:2), z kolei "Biała Gwiazda" wygrała u siebie z PGE GKS-em Bełchatów (2:1)

12:50

Na murawie pojawiły się już w komplecie oba zespoły, początek spotkania za 40 minut

12:45

Na rozgrzewce przedmeczowej pojawili się bramkarze Wisły z trenerem, a za chwilę po drugiej stronie boiska pojawią się piłkarze gospodarzy

12:37

Z kolei wśród rezerwowych krakowskiej Wisły znaleźli się: Michał Miśkiewicz, Kew Jaeliens, Rafał Boguski, Andraż Kirm, Daniel Sikorski, Cezary Wilk, Michał Szewczyk

12:36

Na ławce Podbeskidzia zasiądą dzisiaj: Mateusz Bąk, Liran Cohen, Wojciech Reiman, Damian Chmiel, Piotr Malinowski, Sławomir Cienciała, Damian Szczęsny

12:18

Przed meczem z Podbeskidziem Wisła zdobyła 3099 goli w polskiej ekstraklasie. Cwetan Genkov zapowiada, że ma chrapkę, na bramkę numer 3100 dla krakowskiego zespołu. A potem na gole numer 3101 oraz 3102 ;)

12:12

Na murawie pojawili się teraz piłkarze z Bielska-Białej, na trybunach pojawiają się pierwsi kibice

12:06

Na stadionie miejskim w Bielsku-Białej ma zasiąść dzisiaj komplet publiczności. Jak na razie najbardziej zagorzała grupa fanów przygotowuje oprawę na mecz z Wisłą Kraków

12:02

Michał Probierz na razie nie wygląda na specjalnie zdenerwowanego spotkaniem. Szkoleniowiec Wisły ucina sobie pogawędkę z dziennikarzami

11:59

Zapraszam do typowania wyniku spotkania, kto waszym zdaniem wygra mecz i w jakim stosunku?

11:59

Piłkarze z Krakowa wyszli na murawę stadionu miejskiego w Bielsku-Białej, która trzeba przyznać wygląda całkiem nieźle

11:56

Witam serdecznie z tej strony Piotr Bąk. Zapraszam na relację live z meczu Podbeskidzie Bielsko Biała- Wisła Kraków