Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 1
GKS BełchatówGKS Bełchatów
93'

Ostatni gwizdek! Teoretycznie słaby mecz okazał się bardzo żywy i obfity w sytuacje obu zespołów. Podział punktów nie satysfakcjonuje żadnego z zespołów, po dobrej pierwszej połowie na więcej liczyć mogli goście. Lepiej w drugich 45 minutach wypadli gospodarze i to oni mieli w ostatnich minutach szansę na zgarnięcie 3 punktów. Obie drużyny z pewnością będą musiały włożyc jeszcze sporo serca w kolejne mecze, gdyż sprawa spadku nadal pozostaje otwarta. Dziękujemy za śledzenie relacji live, do usłyszenia.

90'

3 minuty doliczone

90'

Żótłą kartką ukarany Wroński za niesportowe zachowanie, mianowicie wybił piłkę po gwizdku z rąk Sokołowskiego.

86'

Dobra końcówka meczu, szybkie akcje na przemian wyprowadzają obie ekipy.Podbeskidzie stara się opanować pole karne Bełchatowa, goście liczą na skuteczny kontratak dający im nadzieje na utrzymanie w ekstraklasie.

81'

Ostatnia zmiana w spotkaniu, Żurka zmienia Wroński.

77'

Chmiel z 3 metrów w poprzeczkę! Podbeskidzie powinno prowadzić w tym meczu.

75'

Michalak z miejsce Madeja na ostatnie 15 minut spotkania.

73'

I kolejna szansa! Nieatakowany Demjan uderzył z woleja sprzed pola karnego prawą nogą, lecz mocno rotująca futbolówka minęłą nieznacznie spojenie bramki pilnowanej przez Zubasa.

71'

Chmiel wyłuskał piłkę w polu karnym, szcześliwie wystawiłł ją do ustawionego na 11 metrze Paweli a ten huknął jak z armaty i piłka odbita od słupka zatrzepotała w siatce!

70'

GOOOOL!!!!! Pawela!

68'

Pierwsza kartka dla gospodarzy, a ukarany za gestykulacje Demjan.

67'

Dobra okazja gości! Zajac zmuszony do wyjścia został wyprzedzony przed Madeja, ten sprzed końcowej linii wykłada futbolówkę do Maka i strzał młodego piłkarza GKSu zatrzymuje przed pustą bramką Górkiewicz!

65'

Bardzo mocny i bardzo niecelny strzał z 30 metrów ze stojącej piłki Koniecznego

61'

Znów po rzucie rożnym i zamieszaniu próbował szczęścia Demjan, ale strzelił zbyt lekko

56'

Sloboda zameldował się na murawie, zmienił Deje.

53'

Teraz natomiast kartka dla Barana za powstrzymanie pędzącego Paweli.

51'

Wrzutka z rzutu wolnego po wcześniej wspomnianym faulu i przed szansą Demjan. Jego strzał z półobrotu z 15 metrów broni Zubas!

50'

Ukarany indywidualny został Michał Mak za faul na Łatce

47'

Niedokładny strzał Madeja, który przechodzi daleko od dłuższego słupka bramki Zajaca. Pierwsza próba po wznowieniu gry GKSu

46'

Od środka rozpoczynają drugą połowę goście.

45'

Po dwóch dodatkowych minutach ostatni gwizdek w tej części arbitra Raczkowskiego. Pierwsze 45 minut ze wskazaniem na GKS, który zasłużenie prowadzi 1:0. Powracamy do Bielska-Białej za około 15 minut.

45'

Demjan otrzymał podanie od Malinowskiego w polu karnym, ale zamiast strzelić z kontrującej piłki, niepotrzebnie przyjmował i zagrożenie zostało szybko oddalone.

43'

Mocne wrzucenie w pole karne i gwizdek sędziego - wszyscy wstrzymali oddech, lecz faulowany w całęj sytuacji był Zubas, który jest aktualnie opatrywany przez lekarzy.

41'

Świetne podanie na jedenasty metr otrzymał wbiegający Mak, ale wślizgiem strzelił niecelnie.

38'

Żywy początek lekko stracił na tempie, gra przeniosła się głownie w środkową strefę boiska.

36'

Wczesna zmiana także w Podbeskidziu, Pawela za Cetkovicia

31'

Kopnięty w głowę Baran leżał przez chwilę na boisku, ale zdołał się podnieść i kontynuujemy grę. Kopiącym był Deja, jednak obyło się bez kartki.

27'

Kilka minut przewagi podopiecznych Czesława Michniewicza, jednak nie wykreowali żadnej dogodnej sytuacji

23'

Pierwszy korner dla gospodarzy po kiksie Kosznika, lecz wybijają wysocy obrońcy GKS-u.

21'

Ależ szczęście Podbeskidzia! Po podaniu Kosznika w pole bramkowe Pietrasiak o mały włos nie pokonał własnego bramkarza.

19'

Niespodziewana zmiana wymuszona urazem - Mak wchodzi za Traore

15'

Po lekkiej wrzutke Traore skakał do główki Żurek, lecz zabrakło mu kilkadziesiąt centymetrów by sięgnać futbolówkę

12'

Bliźniaczy strzał Żurka jak z 6. minuty, jednak efekt również bliźniaczy - piłka w rękawicach Zajaca.

10'

Pierwsza żółta kartka, a ukarany Sawala.

8'

GOOOOL!!! Michalski główką na długi słupek po dośrodkowaniu z lewej strony i bramkarz gospodarzy bez szans!

6'

Pierwszy celny strzał, a szczęścia próbował sprzed pola karnego lewą nową Żurek. Zajac pewnie broni.

5'

Przy piłce jak dotąd tylko podopieczni Kamila Kieresia. Mocne płaskie dośrodkowanie z lewej strony wybija Michalski

2'

Pierwsza akcja piłkarzy GKS i na spalonym złapany Traore

1'

Od środka gospodarze!

13:29

Obie ekipy wyszły już na murawę. Niebawem pierwszy gwidek arbitra Raczkowskiego.

13:21

W rundzie jesiennej górą tej rywalizacji byli piłkarze z Bełchatowa, wygrywając przed własną publicznością 2:1.

13:16

Dzisiejsze spotkanie określane jest mianem "meczu o życie", gdyż obie drużyny znajdują się w strefie spadkowej tabeli. Goście zdobyli jak dotąd 13 punktów przy 18 gospodarzy.

13:15

Ławka rezerwowych GKS Bełchatów: Damian Podleśny, Marcin Flis, Krzysztof Michalak, Łukasz Grzeszczyk, Kamil Późniak, Michał Mak, Łukasz Wroński.

13:15

Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Krzysztof Baran, Michal Piter-Bucko, Juraj Dancik, Anton Sloboda, Fabian Pawela, Marcin Wodecki, Mateusz Janeczko

13:10

Już za 20 minut w Bielsku-Białej w meczu 23. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Podbeskidzie zmierzy się z GKS Bełchatów. Zapraszamy na relację live z tego spotkania.