Poniedziałek, 11 marca 2013, godz. 18:30
Lechia Gdańsklechia
3 : 2
Korona KielceKorona Kielce
95'

I ostatni gwizdek w tym spotkaniu. Lechia Gdańsk wygrywa na własnym boisku 3-2. Za uwagę dziękuję Bartosz Czekała.

93'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego i Stano strzela honorową bramkę.

93'

3-2!

90'

Doliczono 4 minuty.

88'

Oraz Markowski za Lenartowskiego.

88'

Łazaj za Buzałe

86'

Kacprzycki pada w polu karnym po starcu ze Stano, ale sędzia nie odgwizdał karnego.

84'

Lechia naciera na bramkę Korony.

81'

Foszmańczyk za Sierpine.

81'

Duda dostał świetne podanie w pole karne i po długim słupku podwyższa prowadzenie!!

81'

DUDA! 3-1!!!!!!!!!

80'

Bardzo słabe dośrodkowanie Stąporskiego.

77'

Wrzutka Brożka - wyjaśniają defensorzy Korony.

74'

Ależ bramka!!! Pietrowski strzałem w same okienko bramki daje prowadzenie Lechii!!!

74'

2-1!! PIETROWSKI!!

73'

Kacprzycki ukarany żółtą kartką.

71'

Lechia atakuje, ale brakuje dokładności.

69'

Korzym ponownie niecelnie.

67'

Za strzelca bramki, Janote wszedł Stąporski.

63'

Korzym oddawał strzał z dystansu, ale Buchalik bez zarzutu,

61'

Za mocna wrzutka Korzyma w pole karne.

59'

Tym razem przed szansą Duda, ale nieczysto trafia w piłkę!

58'

Lenartowski wpadł w pole karne, ale stracił piłkę.

54'

Korona w dziesiątkę doprowadza do remisu! Wrzutka z prawej strony, a Janota pięknym strzałem nie daję szans Buchalikowi!

54'

1-1!! JANOTA!!

53'

Kacprzycki za Machaja.

51'

Bardzo ostrożna gra obu drużyn. Brakuje sytuacji.

49'

Korzym ostro wszedł w nogi Bąka, ale sędzia nie pokazał mu żółtej kartki.

48'

Spokojne pierwsze minuty drugiej połowy.

46'

Pierwsza zmiana w meczu. Rahoui schodzi, a wchodzi Duda.

46'

Przy piłce Lechia.

19:32

Obydwie jedenastki już na murawie.

46'

Koniec 1 połowy. Lechia zasłużenie prowadzi. Wracamy za 15 minut.

45'

Doliczono minute.

44'

Machaj z rożnego - Małkowski pewnie łapie.

44'

Lechia znowu przed szansą! Mohammed Rahoui uderzał, ale jego uderzenie zablokowane!

41'

Lechia raz po razie atakuje, ale brakuje wykończenia.

37'

Lecha stara podwyższyć się prowadzenie, ale brakuje dokładności.

34'

Buzała na spalonym.

32'

Sierpina z dystansu bardzo niecelnie.

30'

Korzym strzela bramkę! Wydawało się, że nie było spalonego. Sędzia jednak był innego zdania!

28'

Okres spokojniejszej gry.

26'

Ricardinho świetnie przeszedł obrońcę i oddał strzał, ale Małkowski paruje piłkę!

23'

Golański dośrodkowywał z drugiej strony, ale jeden z obrońców Korony wybija piłkę.

22'

Lisowski na lewej stronie wywalcza rzut rożny. Golański wkręcał bezpośrednio piłkę w stronę bramki - Buchalik piąstkuje na rzut rożny.

20'

Korzym na spalonym.

19'

Strzał Sierpiny z dystansu zablokowany.

17'

Rahoui dorzucał piłkę z rzutu rożnego, ale strzał Ricardinho głową nad bramką.

14'

I Korona gra w dziesiątkę! Kuzera ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką!

12'

Wcześniej Kuzera obejrzał żółtą kartkę.

13'

Lisowski uderzał z rzutu wolnego. Wydawało się, że będzie dośrodkowywał tę piłkę, ale jednak zdecydował się strzelać. Piłka poleciała nad bramką.

12'

Ależ szansa dla gości! Uderzenie Janoty w słupek! Kuzera dobijał, ale jego uderzenie zostało zablokowane!

10'

Korona chciała od razu odpowiedzieć, ale po rożnym Buchalik piąstkuje piłkę.

8'

Widoczny brak komunikacji po stronie Korony. Stano chciał zagrać piłkę głową do swojego bramkarza, ale ta minęła golkipera gości i zmierzała do bramki. Buzała szybko dobiegł do piłki przed linią i i dobił piłkę aby nie był gol uznany jako samobój. Lechia prowadzi!

8'

1-0!!!!!!!!! Buzała!!!!

6'

Za mocne podanie do Rahoui i piłka w rękawicach Małkowskiego.

3'

Brożek wmieszał się w drybling z obrońcami Korony i stracił piłkę.

2'

Od początku meczu Lechia ruszyła do ataku.

18:30

Początek spotkania. Przy piłce Korona.

18:29

Oba zespoły już na boisku.

18:27

Zawodnicy już w tunelu oczekują na wyjście na główną płytę boiska.

18:23

Piłkarze już udali się do szatni na ostatnią odprawę przed meczem.

18:14

Rezerwowi Korony: Wojciech Małecki, Kamil Sylwestrzak, Piotr Malarczyk, Tomasz Foszmańczyk, Mateusz Stąporski, Vanja Marković, Kamil Adamek.

18:13

Rezerwowi Lechii: Sebastian Małkowski, Damian Garbacik, Christopher Oualembo, Wojciech Zyska, Łukasz Kacprzycki, Adam Duda i Kacper Łazaj.

18:13

Piłkarze jeszcze na rozgrzewce. Za 17 minut pierwszy gwizdek w tym spotkaniu!

17:46

W rundzie jesiennej Lechia w Kielcach po bramce Ricardinho wygrała 1-0.

17:44

Zachęcam także wszystkich do zapoznania się z Zapowiedzią tego spotkania

17:42

Gdańszczanie plasują się obecnie na 8 miejscu. Korona jest za to na 13 lokacie. Lechia w razie zwycięstwa może przesunąć się na 6 pozycję, a Korona nawet na 9. Kto zatem wygra to spotkanie?

17:39

Witam serdecznie na relacji live z meczu 18 kolejki T-Mobile Ekstraklasy gdzie Lechia Gdańsk na PGE Arena podejmie Koronę Kielce.