Niedziela, 23 września 2012, godz. 17:00
Lech PoznańLech Poznań
1 : 1
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
90'

Lech dominował w drugiej połowie ale bramki nie zdobył, ostateczny wynik meczu to 1:1

90'

A teraz Murawski Rafał strzelał przewrotką uwaga... zza pola karnego!

88'

Lech od kilku minut bije głową w mur i to bardzo mocno...

87'

Golla wybija piłkę poza boisko rzut rożny dla Lecha

84'

Murawski próbował zdobyć bramkę piętą z kilkunastu metrów! Po co?!

83'

Piłkę meczową miał Trałka ale chybił z 7 może 8 metrów!

83'

Wilk wywalczył dla Lecha rzut rożny

82'

Schodzi z boiska Możdżeń w jego miejsce Jakub Wilk

81'

Trałka niepotrzebnie kiwał się w polu karnym Pogoni

80'

Uderzenie Piotra Reissa otarło się o nogi rywali i straciło na sile

79'

Hricko dobrą interwencją zażegnał niebezpieczeństwo pod swoją bramką

78'

Dobre uderzenie Lovrencsicsa broni Janukiewicz!

77'

Reiss próbował wywalczyć rzut karny, ale sędzia faulu nie widział

76'

Akahoshi schodzi z boiska w jego miejsce Golla

76'

Reiss wrzucał po raz kolejny, ale Mateusz Możdżeń nie trafił w bramkę! Mogło być 2:1!

75'

Pierwsze dośrodkowanie Reissa nie dotarło do jego kolegów!

74'

W miejsce Toneva wchodzi Reiss i mamy owację na stojąco!

73'

Rzut rożny dla gospodarzy i niecelne uderzenie głową

72'

Reiss wejdzie na boisko! Powrót po niemal czterech latach na Bułgarską!

71'

Jeszcze raz niecelnie uderza zza pola karnego Ceesay

70'

W miejsce Traore wchodzi na boisko Budka

69'

Dla Ediego i Pogoń gra w dziesiątkę!

67'

Mało mamy okazji w ostatnich minutach tego meczu

66'

W miejsce Ślusarskiego na boisko wchodzi Bereszyński

65'

A Mariusz Rumak nie wiedzieć czemu cały czas czeka ze zmianami...

64'

Stroboskopy idą w ruch w sektorze Pogoni

63'

Kibice Pogoni również przygotowali na dzisiejszy mecz oprawę

62'

Słupek! Na bramkę uderzał Trałka! Ależ było blisko!

61'

Dla Ediego również za dyskusje

61'

Dla Toneva za dyskusje z rywalem

60'

Burić kapitalnie broni strzał z dystansu Rogalskiego!

59'

Traore wchodzi na boisko w miejsce Djousse

58'

Rzut wolny dla Lecha, pada Tonev, ale według mnie nie było przewinienia

57'

Cudowne podanie Ediego do Frączczaka, ale ten zepsuł kapitalną centrę Brazylijczyka

57'

Cessay zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale lepiej zapomnijmy o tej akcji

56'

Beznadziejne zagranie Murawskiego, od bramki rozpoczyna Pogoń

55'

Niecelne uderzenie Rafała Murawskiego zza pola karnego

54'

Rzut wolny dla Lecha, który w drugiej połowie zdecydowanie dominuje nad Pogonią

53'

Edi próbował ładnie z klepki podać do Frączczaka, ale ten go nie zrozumiał

52'

Festiwal rzutów różnych dla Lecha Poznań

51'

Tonev wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu

50'

Kibice obu ekip żywiołowym dopingiem pomagają swoim zawodnikom

49'

Janukiewicz broni strzał Toneva! Inna sprawa, że Bułgar musiał, musiał to strzelić!!

48'

Rzut wolny dla gości w środkowej strefie boiska, jak na razie nie widać bramki dla którejkolwiek z ekip

47'

Lech stara się przedrzeć prawym skrzydłem ale dobrze gra defensywa Pogoni

46'

Djousse po raz enty dzisiaj na spalonym

46'

Drugą połową rozpoczynają goście ze Szczecina

18:04

Na boisku pojawili się piłkarze obu ekip

18:04

18:03

Lech Poznań - Pogoń SzczecinLech Poznań - Pogoń Szczecin

45'

Koniec pierwszej połowy, jak na razie mamy remis 1:1

45'

Mateusz Możdżen o mały włos nie strzelił gola samobójczego!

44'

Dla Ślusarskiego za bezmyślny faul

43'

Niedokładne dośrodkowanie Ceesaya

41'

Niecelne uderzenie głową Ceesaya, od bramki zaczyna Pogoń

40'

Rzut rożny dla gospodarzy

39'

Rzut wolny dla gości i czyżby miały zemścić się niewykorzystane okazje dla Lecha?

38'

Beznadziejne uderzenie, kompletnie niewidocznego dzisiaj Toneva

37'

Djousse chyba nie wie co to jest spalony. Na pozycji spalonej by chyba z 10 sekund, ale po co się cofnąć?

37'

A Pogoń niczym przyczajony tygrys czeka na swoją okazję z kontrataku

36'

Lech trafił w boczną siatkę, górną a do siatki kiedy trafią gospodarze? Z taką skutecznością nigdy!

35'

Piłka po strzale Lovrencsics uderzył technicznie zza pola karnego i trafił w górną siatkę!

34'

Jak Ślusarski mógł teraz nie strzelić?! Ograł dwóch obrońców bramkarza i... trafił w boczną siatkę!

33'

Ceesay dobrze zablokował Kolendowicza i Lech wznowi grę od bramki

32'

Lech stara się nieco uspokoić grę konstruując atak pozycyjny

31'

Edi odmierzył kroki niczym Cristiano Ronaldo ale zagrał źle w pole karne

30'

Festiwal przewinień a co za tym idzie także rzutów wolnych

29'

Lech ma rzut wolny z ponad 40 metrów i niecelnie głową strzelał Ceesay

28'

Edi chyba raz jeszcze próbował lobować Buricia, i ponownie nieskutecznie

27'

Burić kapitalnie broni strzał Frączczaka głową!

26'

Ceesay dobrze blokował rywali i piłkę spokojnie złapał Jasmin Burić

25'

Strzelał z około 20 metrów Djousse, ale było to uderzenie bardzo niecelne

25'

Kolejny corner dla Lecha, który zdaje się opanował nerwy sprzed kilku/kilkunastu minut

24'

Po strzale Trałki piłka odbiła się od nóg jego przeciwników stojących w murze i wyszła poza boisko

23'

Rzut wolny dla Lecha nieco ponad 20 metrów od bramki Janukiewicza

22'

A tymczasem Lech wznowił grę z rzutu wolnego i szybko stracił piłkę po niecelnym strzale

21'

Jak się okazało Djousse potrzebował pomocy medycznej, ale na szczęście za chwilę wróci na boisko

20'

Djousse leży na boisku, ale rzut wolny mają gospodarze

19'

Sędzia Siejewicz uspokaja piłkarzy obu ekip, którzy mają sobie wiele do powiedzenia

18'

Burić ratuje swój zespół! Piłka po strzale Ediego z rzutu rożnego (!) prawie wpadła do bramki

17'

Rzut rożny dla gości

16'

Lech nie potrafi się otrząsnąć po straconej bramce a Pogoń? Gra coraz lepiej!

15'

Niecelne uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Kolendowicza

14'

Lovrencsics znalazł się w dobrej sytuacji ale skiksował przy uderzeniu

13'

Rzut rożny dla Lecha po dobrej akcji Mateusza Możdżenia

13'

Tym razem Burić dobrze wychodzi z bramki i uprzedza Djousse

12'

Pięknie zaczyna nam się ten mecz! 11 minut i dwa gole, sporo walki, pełne trybuny czego chcieć więcej?

11'

A kibice Pogoni z radości aż ściągnęli koszulki ;)

10'

Fatalne wyjście Buricia i Djousse doprowadza do wyrównania!

9'

Gospodarze próbują pójść za ciosem, jednak również Pogoń nie zamierza oddać pola gry

8'

Sędzia słownie upomina jednego z zawodników Pogoni

7'

Piękna wrzutka Henriqueza i Ślusarski dopełnił formalności dobrym uderzeniem głową!

7'

Ślusarrrrrrrski! Lech prowadzi 1:0!

6'

Dwa rzuty rożne z rzędu dla gospodarzy, może być groźnie pod bramką Pogoni

5'

Ślusarski przy opanowaniu piłki pomagał sobie ręką i mamy rzut wolny dla gości

5'

Jak na razie gospodarze nie potrafili stworzyć nawet najmniejszego zagrożenia pod bramką Pogoni Szczecin

4'

Nieudana centra jednego z zawodników Pogoni i od bramki grę wznowi Burić

3'

Djousse strzelał, jednak jego strzał został zablokowany przez Wołąkiewicza i piłkę spokojnie łapie Burić

2'

Teraz od dobrych kilkudziesięciu sekund przy piłce utrzymują się goście i Djousse miał pierwszą dobrą okazję do strzelenia bramki

1'

Od razu Lech stara się ruszać z akcją ofensywną

1'

Spotkanie od środka boiska rozpoczną gospodarze a kibice Lecha prezentują efektowną oprawę przyjaźni z KSZO Ostrowiec

16:59

Ławka rezerwowych Lecha: Krzysztof Kotorowski, Marcin Kamiński, Szymon Drewniak, Jakub Wilk, Bartosz Bereszyński, Vojo Ubiparip, Piotr Reiss.

16:58

Ławka rezerwowych Pogoni: Dusan Pernis, Sergei Moshnikov, Mateusz Szałek, Wojciech Golla, Radosław Wiśniewski, Adrian Budka, Mouhamadou Traore.

16:58

Ogłuszający doping ze strony sympatyków obu ekip! O to chodzi!

16:58

Piłkarze Lecha oraz Pogoni wychodzą właśnie na murawę Stadiony Miejskiego w Poznaniu

16:50

Na boisku tańczą właśnie Kolejorz Girls, do rozpoczęcia meczu około 10 minut

16:36

Trybuny stadionu miejskiego zaczynają się coraz bardziej wypełniać. Rozgrzewają się piłkarze, podobnie sędziowie- do rozpoczęcia spotkania zostało około 25 minut

16:21

Należy również dodać, że murawa jest dzisiaj przygotowana bardzo dobrze. A przed chwilą na murawie pojawili się piłkarze obu ekip a kibice na przemian oklaskami witali swoich ulubieńców na murawie

16:20

Jak na razie pogoda do gry w piłkę jest bardzo dobra, niebo jest raczej błękitne, widać co prawda kilka chmur ale na deszcz absolutnie się nie zanosi.

16:17

Kibice obu ekip jak na razie koncentrują się na docinkach w stronę rywali aniżeli własnym dopingu ale myślę, że i na to przyjdzie czas

16:15

Na stadionie w Poznaniu ma się dzisiaj pojawić ponad 30 tysięcy osób!

16:15

Witam serdecznie z tej strony Piotr Bąk. Zapraszam na relację live z meczu Lech Poznań-Pogoń Szczecin!