3 : 2
19:58

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE w Ekstraklasa.net!

19:58

Korona Kielce utarła nosa warszawskiej Legii, pokazując, że o tytuł mistrzowski musi jeszcze powalczyć. Zwycięstwo zawodników Leszka Ojrzyńskiego to spora niespodzianka, ale również zasłużony wynik.

94'

KONIEC MECZU!

94'

Gracze Legii rozpaczliwie wstrzeliwują piłkę w pole karne rywala, ale nic z tego nie wynika.

94'

Furman dośrodkował na głowę Jedrzejczyka, ten wygrał pojedynek ze Stano, ale spudłował.

93'

Radović faulowany przez Sierpinę, rzut wolny dla Legii.

91'

Nietypowo rozegrany rzut rożny, Zawistowski zagrał przed pole karne do Korzyma, a ten niewiele pomylił się, uderzając w długi słupek.

90'

O cztery minuty przedłużona została druga połowa meczu.

89'

Strzał Koseckiego nad bramką Zbigniewa Małkowskiego.

87'

Strzał Furmana z dystansu i piłka ląduje w rękach Małkowskiego.

84'

W odpowiedzi głową strzelał Kosecki, zbyt lekko, by zaskoczyć Małkowskiego.

84'

Strzał Lisowskiego broni Kuciak!

83'

Dwaliszwili zastępuje Łukasika. Minimum siedem minut potrwa debiut Gruzina w Legii!

82'

W miejsce Janoty wchodzi Zawistowski.

81'

Była okazja dla Legii! Strzał Radovicia instynktownie broni Małkowski, choć fakt, że piłka leciała w środek bramki.

77'

Radović za faul na Korzymie ogląda żółtą kartkę, przez którą będzie pauzował w następnym spotkaniu. Podobnie, jak ukarani wcześniej Łukasik i Wawrzyniak.

76'

To zdecydowanie najciekawszy mecz pierwszej wiosennej kolejki Ekstraklasy. Szybka, twarda gra, emocje od pierwszej minuty. Obejrzeliśmy już pięć bramek, a to przecież nie koniec spotkania. Czekamy jeszcze na dalszy rozwój wydarzeń.

75'

I znów Korona na prowadzeniu! Kielczanie krótko rozegrali rzut wolny na lewej stronie boiska, Lisowski popędził pod linię końcową, po czym wstrzelił piłkę w pole karne. Piłka trafiła wprost pod nogi Kijanskasa, który bez problemu skierował ją do siatki!

73'

GOOOOL!!! TADAS KIJANSKAS!!!

72'

Po błędzie Łukasika piłkę przejął Korzym, ale nie zdołał poradzić sobie z Inakim Astizem.

72'

Po dośrodkowaniu Wawrzyniaka przytomnie głową interweniował Lisowski. Gdyby nie to, do piłki zapewne dopadłby Danijel Ljuboja.

70'

Ależ było groźnie pod bramką Legii! Strzał Lenartowskiego z trudem i na raty broni Kuciak!

69'

Salinas zagrywa w kierunku Koseckiego, podanie bardzo dobrze przecina Jovanović.

68'

Dośrodkowanie Janoty wprost w ręce Kuciaka. W polu karnym nie było żadnego zawodnika Korony, więc decyzja byłego gracza Feyenoordu niezbyt zrozumiała.

68'

Stały fragment gry daje Legii remis! Długie dośrodkowanie Łukasika wprost na głowę Astiza, a ten strzela swoją pierwszą bramkę w tym sezonie! Nieco ponad dwadzieścia minut przed końcem mecz zaczyna się od nowa!

67'

GOOOL!!! W Kielcach znów remis! Inaki Astiz!

66'

Opuszcza boisko Bereszyński, a zastępuje go Salinas.

65'

W Legii gotowy do wejścia na boisko Jorge Salinas.

64'

Dośrodkowanie Wawrzyniaka wybite przez obrońców. Legioniści próbują, jakieś sytuacje stwarzają, ale wszystko to walenie głową w mur. Co prawda do końca meczu jeszcze dużo czasu i wszystko się może zdarzyć, jednak na razie pachnie nam sporą niespodzianką.

62'

Kosecki wyłożył piłkę Furmanowi na 25 metrze, a ten strzelał bardzo niecelnie.

61'

Kuzera próbował zatrzymać Koseckiego, ale trafił w nogi gracza Legii. Żółta kartka dla obrońcy kielczan.

59'

Długie dośrodkowanie w pole karne Legii wybite przez obrońców. Nie wyszedł ten stały fragment gry kielczanom.

58'

Korzym faulowany przez Żewłakowa. Będzie rzut wolny dla Korony, ale do bramki Kuciaka daleko.

56'

Strzał Janoty broni Kuciak. Od początku drugiej połowy Legia jest w sporych opałach!

55'

Zmiana w Legii: Furman zastępuje Vrdoljaka.

52'

Jędrzejczyk faulowany przez jednego z graczy Korony. Jak tak dalej pójdzie, to Korona nie skończy tego meczu w komplecie.

52'

Legioniści zaczęli grać. Dopiero wynik 1:2 zmobilizował ich do bardziej odważnych ataków. Brakuje jednak dokładności na połowie rywala.

50'

Brutalne wejście Macieja Korzyma w Inakiego Astiza. Korzym potraktował łokciem Hiszpana i słusznie zostaje ukarany żółtą kartką.

19:08

Świetnie rozpoczęli drugą połowę piłkarze Korony Kielce. Piłkę w polu karnym dostał Artur Lenartowski, dobrze ustawił sobie ją na lewą nogę i uderzył nie do obrony w krótki róg bramki Kuciaka. Niespodzianka w Kielcach!

47'

GOOOL! Artur Lenartowski strzela bramkę dla Korony!

46'

Początek drugiej połowy.

19:04

Z przebiegu meczu remis jest na razie sprawiedliwym wynikiem. Obie strony stworzyły sobie groźne sytuacje i wykorzystały po jednej. Czekamy na drugą połowę.

19:02

MateS: Jędrzejczyk wybiegł dzisiaj kilka razy do ataku, raz przejął piłkę pod polem karnym Korony po złym zagraniu Jovanovicia, ogólnie raczej na plus.

50'

Po wrzutce w pole karne dobrą sytuację mieli gospodarze, ale liniowy pokazał pozycję spaloną. Koniec pierwszej połowy.

48'

Janota wybiegał dobrze z akcją 2 na 2, ale gdy mijał Łukasika został sfaulowany.

47'

Sierpina wejdzie za kontuzjowanego Żewłakowa, więc to pewnie Korzym zostanie wysunięty na szpicę.

46'

Teraz próba dorzucenia w pole karne rywali przez Kuzerę ale za mocno.

44'

Teraz było groźnie, Janota do Korzyma, ten wrzucał na długi słupek ale tam walkę o pozycję przegrał Żewłakow.

42'

Kosecki wybiegał sam na sam ale wyczyścił Lisowski, teraz leży na murawie i czeka na pomoc bo medycy są pod bramką Legii.

42'

Kijanskas z obwiązaną głową poza murawą czeka na wejście

40'

Chwila przerwy bo w starciu powietrznym ucierpiał Astiz i Kijanskas.

39'

Kosecki faulował Jovanowicia

39'

Wrzutka z rożnego ale znów nikt nie dopadł do piłki w polu karnym Korony.

38'

Gospodarze przez chwilę zamknięci w polu karnym, wojskowi oblężali bramkę Małkowskiego, ale wyjaśnił Lisowski.

37'

Teraz faul Łukasika na Jovie, który zastawiał się w środku pola, trwa okres rwanej gry na Arenie Kielc, rzuty wolne i auty co kilka minut.

35'

Po wrzutce z rzutu wolnego piłka skozłowała w polu karnym ale nikt do niej nie dosięgnął i przeleciała przez całą szerokość boiska.

34'

Jak już mówiłem pan sędzia Tomasz Musiał sędziuje po aptekarsku, każde strarcie praktycznie zakończone jest rzutem wolnym

33'

Lenartowski wyczyścił akcję Legii która szła groźnie prawym skrzydłem.

32'

Gol dla gospodarzy ! Wrzutka po rzucie wolnym i bramka Maćka Korzyma !

31'

Żółta kartka dla Wawrzyniaka.

31'

Padło pytanie o asystę dla Kosy, bramka padła ze straty.

29'

Boisko z urazem opuszcza Sobol, wchodzi Kuzi

27'

Teraz pewnie w obronie Kijanskas, bo był już ostatnim obrońcą.

25'

Sobol próbował prostopadle podać do Korzyma ale pewnie wszedł przed niego Żewłakow.

22'

Kosecki strzela, wydawało się że za lekko ale piłka wpada do bramki gospodarzy.

21'

Golo próbówał strzału z pierwszej piłki po wybiciu przez obrońców, ale piłka wysoko ponad przeczką.

20'

Jova zmusił teraz Vdorljaka do błędu i piłka poza boiskiem.

20'

Ljuboja strzela nad murem ale zbyt lekko i Małkowski łapie bez problemów.

19'

Teraz Radović faulowny w okolicach 20 metra przez Stano, będzie rzut wolny.

18'

Radović wybiegał sam na sam, ale był na pozycji spalonej.

17'

Żółtą kartką ukarany Jovanović.

17'

Golański mija obrońcę, wrzuca do Janotki ale ten strrzela nad poprzeczką.

16'

Pierwszy kwadrans na plus dla gospodarzy, którzy stworzyli sobie kilka sytuacji.

15'

Kibice Legii tańczą Lambada :)

14'

Teraz Ljuboja dobrze się utrzymał przy piłce, ale koledzy z drużyny podbiegali za wolno i stracił ją na rzecz Lenartowskiego.

12'

Korzym mija teraz 2 obrońców, podaje do Żewłakowa, ale ten po pierwsze kopie niecelnie, a po drugie za słabo.

12'

Goście po chwili zamieszania w polu karnym wykopują piłkę, próbuje po przejęciu dorzucić Golo ale pewnie łapie Kuciak.

11'

Korona teraz pod polem karnym rywali, bardzo dobrze wygląda dzisiaj gra Tomka Lisowskiego w ofensywie.

10'

Trochę wyzwisk z obu stron od kibiców.

8'

Teraz starcie Ljuboj z Kijanskasem, ale piłka wyszła na aut, a dobrą sytuację mogli dla siebie stworzyć goście.

8'

Sędzia rozstrzyga dzisiaj póki co starcia po aptekarsku, strarcie bark w bark gwizdnięte jako faul.

6'

Piłkarze z Kielc zainspirowani wczorajszą akcją Lechii próbowali zagrać dobrą klepką z pierwszej piłki, ale goście przejeli.

5'

Teraz błąd obrony gospodarzy, piłkę na 30 metrze dostał Jędrzejczyk, ale nie bardzo miał jak to wykorzystać.

5'

Bardzo szybko piłka przemieszcza się to spod jednej bramki to pod drugą, przed chwilą genialna gra Tomka Lisowskiego, dogranie w pole karne ale przejmuje Kuciak.

2'

Obie drużyny prezentują bardzo dobry doping !

2'

Dobra akcja Żewłakowa, który dogrywał piłkę do Korzyma, ale piłka zdjęta napastnikowi przez jednego z obrońców.

1'

No to zaczynamy to zamieszanie !

18:01

Minuta ciszy upamiętniająca Lutego, byłego piłkarza Korony, który zmarł 4 lata temu

17:59

Wszyscy zawodnicy wyszli na murawę w symbolicznych szalikach wspierających komentatora Przemka Pełke.

17:57

Murawa na meczu z Legią

17:53

Dobrze kibicowsko wyglądają dzisiaj obie ekipy, Legii pełna klatka, na "młynie" również dzisiaj komplet.

17:50

Dość niska temperatura na Arenie Kielc, ale trybuna dokładnie przygotowana przez gospodarzy, nie ma na niej prawie wcale śniegu.

17:50

Trwa przygotowanie się obu drużyn do meczu, spiker przedstawia właśnie składu obu drużyn.

17:46

W drużynie Korony nie mogą dziś zagrać: pauzujący za kartki Piotr Malarczyk, wracający po kontuzji były gracz Legii Aco Vuković i nowy nabytek Vanji Marković.

17:46

Ławka rezerwowych Legii: Wojciech Skaba, Tomasz Jodłowiec, Tomasz Brzyski, Dominik Furman, Jorge Salinas, Marek Saganowski, Wladimer Dwaliszwili

17:45

Ławka rezerwowych Korony: Wojciech Małecki, Mateusz Bodzioch, Kamil Kuzera, Bartosz Kwiecień, Paweł Zawistowski, Łukasz Sierpina, Karol Angielski

17:44

Na boisku w Kielcach trwa rozgrzewka. Trzeba przyznać, że jest tu zimowo. Warunki do gry będą bardzo trudne, choć z pewnością równe dla obu zespołów.

17:38

Z nowo pozyskanych przez Legię zawodników zadebiutuje dziś od pierwszej minuty Bartosz Bereszyński. Na łace pozostają Tomasz Jodłowiec, Tomasz Brzyski i Wladimer Dwaliszwili.

17:36

Legionistów będzie oglądał dziś nowy prezes - Bogusław Leśnodorski. Są też kibice z Warszawy, którzy powoli wchodzą na sektor gości.