Koniec spotkania. Lech pokonuje słabą Koronę 1:0 ! Dziękujemy za uwagę.

Fantastyczna obrona Kotorowskiego! Bramkarz ratuje punkty Lechowi.

Doliczony czas gry i rzut wolny z ok 20 metra po faulu na Korzymie.

90'

Ostatnia szansa Korony, rzut rożny , szansa niewykorzystana

87'

Na trzy minuty przed końcem plac gry opuszcza strzelec jedynej bramki w meczu Ślusarski.

85'

Skuteczny w obronie Lech, nie dopuszcza zawodników z Kielc pod swoje pole karne, gra w środku boiska powoli zaczyna irytować kielecką publiczność.

83'

Bardzo, ale to bardzo...niecelne uderzenie Lisowskiego.

81'

Jeden z nielicznych ataków Korony, zatrzymany przez obrońców z Poznania, rzut z autu dla Lecha.

79'

Nie widać w zespole Korony jakiegokolwiek ożywienia, Lech stara się kontrolować przebieg gry.

75'

Bramka dla gości padła dość przypadkowo, ciekawe czy zawodnikom Korony starczy determinacji na strzelenie choćby jednej bramki w ostatnim kwadransie gry.

73'

Chwilę po bramce trener Rumak, przeprowadził drugą zmianę w swoim zespole.

72'

Bramka, dla Lecha !!! Niepilnowany Ślusarski strzela pierwszą bramkę w tym spotkaniu.

71'

Pierwsza zmiana w ekipie trenera Rumaka, na boisko wchodzi Łukasz Trałka.

68'

Ostatnia zmiana w ekipie kieleckiej, na placu gry pojawił się Łukasz Sierpina.

67'

Ładny rajd Drewniaka, jednak jego koledzy z drużyny nie znaleźli drogi do bramki.

65'

Kędziora fauluje Korzyma w środkowej strefie boiska.

63'

Tym razem kartką ukarany zawodnik Korony Piotr Malarczyk

61'

Kartka dla Henriqueza, rzut wolny dla Korony

60'

Kolejna okazja dla Korony, tym razem Janota

59'

Żewłakow przed szansą, jednak nie trafia czysto w piłkę, od bramki Kotorowski

56'

Rzut rożny dla Korony z narożnika pola karnego.

55'

Rzut wolny dla Lecha wykonywał Henriquez, pewnie wybija piłkę Kijanskas

52'

Tonev na spalonym

50'

Groźne wejście w pole karne Ślusarskiego, jednak obrońcy pewnie przerywają jego atak.

48'

Faulowany Janota w środkowej strefie boiska.

46'

W przerwie trener Ojrzyński przeprowadził kolejna zmianę, na boisku pojawił się Paweł Sobolewski.

46'

Koniec przerwy , drugie 45 minut rozpoczynają zawodnicy z Poznania.

45'

Koniec pierwszej połowy, zapraszamy po przerwie na dalszą część relacji.

45'

Do pierwszej części gry arbiter dolicza dodatkową minutę.

44'

Pierwsza słaba połowa tego spotkania powoli dobiega końca, obie drużyny nie ruszyły do zdecydowanego ataku, stąd bramkowych sytuacji było bardzo niewiele. Miejmy nadzieję, że druga część gry będzie bardziej widowiskowa dla marznących kibiców.

43'

Tym razem kartką ukarany Murawski

40'

Vlastimir Jovanović ukarany kartką za faul na Ślusarskim.

38'

Pierwsza zmiana w Koronie już przed przerwą, miejsce Jamróza zajmuje Janota

35'

Szybka odpowiedź Korony, piąstkowanie Kotorowskiego ratuje jego zespół przed utrata bramki.

34'

I znów blisko bramki zawodnicy z Poznania, kolejny rzut rożny w ich wykonaniu.

32'

Bartosz Ślusarski główkuje minimalnie obok bramki Szlakotina.

32'

Linetty minął Kuzerę, jadnak dalsze jego zagranie już nie dokładne.

30'

Na spalonym Ślusarski

29'

Żewłakow na linii polar karnego traci piłkę, z akcją ruszają goście.

27'

Lech dalej w polu karnym Korony, kolejny rzut rożny

26'

Pierwsza interwencja Szlakotina, Lech dalej przy piłce

25'

Lenartowski blokuje dośrodkowanie Bereszyńskiego, rzut rożny dla Lecha

21'

Na murawie leży kontuzjowany zawodnik Lecha, chwila przerwy w grze.

20'

Fragment gry w środku pola, tempo spotkania nie oszałamia zgromadzonych w Kielcach kibiców, jednak trudno się temu dziwić, gdyż w Kielcach jest w tym momencie - 13 stopni, w dodatku cały czas sypie śnieg. Miejmy nadzieję, że spotkanie wraz z biegiem minut "rozkręci się" i zobaczymy w nim kilka ładnych akcji i bramek.

16'

Duże zamieszanie pod bramką Kotorowskiego, mocny strzał Korzyma i instynktowna obrona bramkarza gości.

14'

Wśród poznańskich obrońców przedzierał się Jamróz, akcja jednak bez korzyści dla drużyny Korony.

13'

Zwiększające się opady śniegu w Kielcach, nie sprzyjają rozgrywaniu meczu

11'

Bardzo dobra okazja Korony, jednak Maciej Korzym zmarnował dogodną okazję do zdobycia bramki.

10'

Lenartowski zatrzymuje LInetty'ego

9'

Kolejny rzut rożny , tym razem dla gospodarzy.

9'

Napór Lecha trwa, zawodnicy trenera Ojrzyńskiego zamknięci na własnej połowie.

6'

Tym razem akcję Lecha przeprowadził Drewniak.

6'

Bereszyński dośrodkowuje, i kieleccy obrońcy wybijają na rzut rożny.

5'

Rzut rożny dla Korony wykonuje Szekely.

4'

Akcja Lecha skutecznie zatrzymana przez wracającego Lisowskiego.

3'

Pierwsza akcja Korony, jednak pomocnik gospodarzy zbyt daleko wypuścił sobie piłkę.

1'

Rozpoczynają zawodnicy gospodarzy.

17:01

Na ławce rezerwowych Korony zasiadają : Małecki, Kiercz, Lech, Sobolewski, Janota, Sierpina oraz mający szanse na ligowy debiut Karol Angielski. Do dyspozycji trenera Rumaka pozostają: Miszczuk, Trałka, Wilk, Reiss, Lovrencsics, Wolski, Ceesay

16:58

Murawa kieleckiego stadionu odśnieżona , więc za kilka minut rozpocznie się ostatni mecz rundy w Kielcach.

16:49

Oba zespoły grają o wysoką stawkę. Lech dzięki zwycięstwu może zmniejszyć stratę do prowadzącej Legii do 4 punktów. Korona ma natomiast szansę odskoczyć odskoczyć z dolnych rejonów tabeli.

16:41

Ok. -13 stopni w Kielcach. Boisko jest zmrożone, lekko przyprószone śniegiem. Warunki do gry będą dziś trudne.

16:40

Problemem obu zespołów przed spotkaniem były trudne warunki atmosferyczne, ale tu oba zespoły miały wyrównane szanse. W Kolejorzu dodatkowym zmartwieniem były kontuzje. W Kielcach lechici zagrają bez pięciu podstawowych piłkarzy: Manuela Arboledy, Jasmina Buricia, Marcina Kamińskiego, Vojo Ubiparipa, Mateusza Możdżenia. Z grypą przegrał też chyba Kebba Ceesay, który siedzi na ławce.

16:38

Witamy w relacji live z meczu Korony Kielce z Lechem Poznań. W przedostatnim starciu rundy jesiennej spotkają się zespoły po przejściach. - W niedzielę zagra dwóch rannych, ale mam nadzieję, że to my zdobędziemy punkty mówi trener Korony Leszek Ojrzyński.