Paweł Pskit kończy spotkanie. Legia wygrywa 3:0 i wraca na fotel lidera.

Strzał Dwaliszwilego zablokowany, dobitka Łukasika fenomenalna, lecz niecelna.

Suler wbiegał w pole karne. Przekroczył linię końcową.

82'

Brzyski zastępuje Saganowskiego

81'

Spokojny fragment meczu. Nikt nie kwapi się zbytnio do ataku. Trwa rywalizacja w środkowej strefie.

77'

Saganowski główkuje nad poprzeczką po wrzutce Wawrzyniaka. W starciu powietrzny ostro staranowany.

73'

Zmiana także w Jadze. Smolarek w miejsce Plizgi.

71'

I Radović za Bereszyńskiego.

71'

Podwójna zmiana w Legii. Suler za Koseckiego.

70'

Gajos dośrodkował z lewej strony do Kowalskiego. Ten miał przed sobą Kuciaka, ale w decydującym momencie nie mógł liczyć na posłuszeństwo piłki.

69'

Warszawianie nie spuszczają z tonu. Szukają kolejnych okazji.

66'

Quintana ustępuje miejsce Kowalskiemu.

65'

GOOOL!!! Dwaliszwili rehabilituje się za wcześniejsze partactwa. Pewnie przymierzył nie dając szans Słowika.

63'

Kolejny rzut karny dla Legii! Sprokurował Ukah bezmyślnie faulując Gola, który wcześniej był bliski zdobycia bramki.

58'

Bardzo słaby mecz Dwaliszwilego. Nic mu dzisiaj nie wychodzi.

56'

Zaczęło się od wspaniałego, prostopadłego zagrania Gola. Uruchomiony Saganowski minął Słowika, nie zdołał trafić do siatki. Następnie zagrał wzdłuż pola karnego do Kucharczyka, który wymanewrował obrońców i skierował piłkę prosto do pustej siatki.

56'

GOOOOL!! Kucharczyk.

55'

Gol szukał w polu karnym Saganowskiego. Pazdan przewidział zamiary i zainterweniował.

53'

Po wznowieniu nie oglądamy ciekawego widowiska.

48'

Druga połowa wystartowała, a Jaga jeszcze nie była przy piłce.

46'

Ruszamy z drugą połową.

45'

Koniec pierwszej połowy. Legia skromnie prowadzi z grającą w "10" Jagiellonią. Jednak grą nie zachwyca. Wracamy po przerwie.

44'

Nareszcie zerwała się Jagiellonia. Gajos zagrał daleką piłkę w tempo do Kupisza, ten zerwał się w polu karnym, pozostawił w tyle obrońcę i atomowo strzelił z ostrego kąta. Kuciak z trudem wybił na rzut rożny!

43'

Legia cały czas dominuje. Jagiellonia ma olbrzymi problem z opuszczeniem własnej połowy boiska.

40'

Akcja Legii zakończona płaskim strzałem Łukasika z 17.metrów. Piłka po interwencji Słowika wyszła na korner.

38'

Nieźle zapowiadająca się akcja Jagii, zainicjowana przez Quintanę, spaliła na panewce po fatalnym dorzuceniu Plizgi.

36'

Kucharczyk zagrał wzdłuż pola karnego. Nit nie zdołał tego zamknąć.

34'

Kosecki kopnął z 16.metra, z ostrego kąta prosto w rękawice Słowika.

31'

Kosecki między nogami Dźwigały na lewą stronę pola karnego do Dwaliszwilego. Gruzin sieknął płasko, z metr od słupka.

30'

Momenty gry w okolicach środka pola. Legia dłużej jest przy piłce.

27'

Sensacyjna zmiana. Po zaledwie 27 minutach z boiska schodzi Frankowski. Zmienia go Modelski. Decyzja sztabu szkoleniowego spotkała się z gwizdami dezaprobata. "Co Wy robicie, Wy naszą Jagę hańbicie" - niesie się z trybun.

25'

Wrzutkę Kucharczyka spokojnie wyłapuje Słowik.

25'

Ukah celowo podciął Koseckiego. Doigrał się i o obejrzał żółtą kartkę. W następnym meczu nie wystąpi.

23'

Kosecki dostał świetną piłkę w polu karnym i z lewej strony usiłował wstrzelić futbolówkę przy krótkim górnym rogu. Pomylił się nieznacznie.

22'

Głębokie dośrodkowanie Łukasika z rzutu wolnego minęło wszystkich w polu karnym i linię końcową.

20'

Po centrze Plizgi z rzutu wolnego główka Ukaha poszybowała wyraźne nad poprzeczką.

18'

Legia przeważa, wymienia sporo podań, buduje atak pozycyjny. Okazji brak, przynajmniej na razie.

16'

Łukasik z około 35.metrów wybił okno w niebie.

15'

Legia ruszy ostro do przodu. Zmarnowany rzut karny mocno rozjuszył przyjezdnych.

13'

Saganowski prawą stroną w pole karne. Strzelił z ostrego kąta, lecz Słowika nie zaskoczył.

13'

Fatalnie wykonał jedenastkę Dwaliszwili. Uderzył mocno, ale w sam środek bramki, gdzie dobrze ustawiony był Słowik.

10'

Katastrofalny początek piłkarzy Jagiellonii. Będzie rzut karny! Gol górnym podaniem nad obrońców wypuścił w polu karnym Saganowskiego. Ten padł podcinany przez Norambuenę, który ledwo co wrócił do jedenastki a już został wyrzucony!

9'

Legia stara się grać wysoko pressingiem i przechwytywać podania.

6'

Jagiellonia usiłuje wyjść do przodu, lecz póki co nie ma pomysłu jak dojść do sytuacji. Przed chwilą Quintana chciał nabić Wawrzyniaka przy linii końcowej i wywalczyć rzut rożny. Nie udało mu się i od bramki zaczął Kuciak.

3'

GOOOOL!! Ależ mocny początek Legii. Świetna wrzutka Łukasika z rzutu rożnego z prawej strony, w polu karnym najwyżej wyskoczył niepilnowany Jodłowiec i zmieścił piłkę główką tuż przy lewym słupku.

2'

Jaga miała rzut wolny na prawej stornie boiska. Do wrzutki zmuszony był wyjść z bramki Kuciak.

1'

Frankowski do Quintany. Jagiellonia zaczęła od środka.

18:00

Legia musi wygrać, jeśli chce wrócić na pozycję lidera. Po zwycięstwie nad Widzewem, to Lech wyszedł na prowadzenie.

17:59

Na trybunach białostockiego stadionu obecny jest Michał Probierz.

17:58

Do jedenastki wracają Norambuena i Frankowski.

17:57

Goście osłabieni. Kontuzje leczą Astiz i Vrdoljak, Radović i Ljuboja nie zagrają... z wiadomych względów. Czyżby jeszcze leczyli kaca?

17:55

Opaskę kapitana Legii przywdział dzisiaj Jakub Wawrzyniak.

17:51

Czy wobec ostatnich problemów dyscyplinarnych, Legia jest pod większą presją? -Nie rozumiem tych co tak mówią. Presja w Legii była zawsze i będzie zawsze. Jak ktoś nie potrafi sobie z tym poradzić to niech zgasi światło w pokoju- powiedział przed kamerą trener Jan Urban.

17:39

- Dzisiaj na stadion przyjdzie wielu kibiców, a nam zależy na dobrym wyniku. Zadanie nie będzie jednak proste - zapowiada przed meczem Tomasz Frankowski, który najprawdopodobniej ostatni raz w karierze zagra przeciwko Legii.

17:19

Fatalna postawa w drugim meczu Pucharu Polski ze Śląskiem Wrocław, afera alkoholowa z udziałem Radovicia i Ljuboji i wreszcie efektowne zwycięstwa Lecha z Widzewem - to wszystko sprawia, że "Wojskowi" stoją dziś pod ścianą. Jeśli stracą punkty, to Lech stanie się głównym faworytem w walce o mistrzostwo Polski.

17:17

Zespół z Białegostoku nie walczy w tym sezonie już ani o europejskie puchary, ani o utrzymanie w lidze. Zagra z pewnością na luzie. Za to Legia z nożem na gardle, bo po ostatniej serii wydarzeń presja na zespole Jana Urbana będzie ogromna.

17:17

Witamy w relacji z meczu Jagiellonii z Legią, jakże ważnego w kontekście walki o mistrzostwo Polski.

17:01

Ławka rezerwowych Legii: 84. Wojciech Skaba, 4. Dickson Choto, 6. Michał Żewłakow, 8. Marko Suler, 17. Tomasz Brzyski, 32. Miroslav Radović, 33. Michał Żyro

17:00

Ławka rezerwowych Jagiellonii: 30. Łukasz Skowron, 2. Filip Modelski, 5. Tomasz Bandrowski, 7. Euzebiusz Smolarek, 18. 11. Karol Mackiewicz, 77. Min Kyun Kim, 92. Tomasz Kowalski.