Poniedziałek, 8 października 2012, godz. 18:30

Marcin Borski kończy spotkanie. Lechia wygrywa 2:0 i 3 punkty jadą do Gdańska.

Kolejna szansa dla Lechii, ale jeden z zawodników gości uderzył obok słupka

91'

Niesamowite ! Po dośrodkowaniu Tomasz Frankowski po raz kolejny uderza w poprzeczkę ! To już jego druga poprzeczka w tym spotkaniu po uderzeniu głową.

88'

Jadze pozostaje pokusić jeszcze o honorowe trafienie. Zostało zbyt mało czasu by ugrać tu przynajmniej remis.

85'

GOOOL ! Mamy 2:0 dla zespołu gości. Po dośrodkowaniu w pole karne całą akcję zamykał był zawodnik Wisły Płock - Ricardinho.

83'

Po rzucie rożnym Ukah składał się już do uderzenie, ale uprzedził go jeden z obrońców.

81'

Strzelec jedynego gola opuszcza boisko

79'

Rzut wolny dla Jagi tuż przed polem karnym gości. Zdecydowanie można pokusić się o bezpośrednie uderzenie.

78'

Zmiana w drużynie gospodarzy

77'

Gajos popisał się fantastycznym uderzeniem z dystansu. Piłka przeleciała minimalnie ponad bramką.

75'

Lechia, gdy tylko jest przy piłce to stara się ją szanować. Wyraźnie widać, że chcą dowieźć 1:0.

73'

Centry w pole karne gości przynoszą korzyść. Tym razem dośrodkowywał Kupisz, a na bramkę próbował strzelać Plizga. Kaniecki jednak bez większego problemu łapie piłkę.

71'

Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłka spada na głowę Frankowskiego, który uderza w poprzeczkę ! To byłby świetny gol.

69'

Ofensywna zmiana. Teraz Jaga musi zaryzykować.

69'

Centra w pole karne gości i fantastycznym uderzeniem głową popisał się Kupisz. Kaniecki sparuje na rzut rożny.

67'

Norambuena po raz kolejny wywalczył rzut rożny, ale nic z tych stałych fragmentów gry nie wynika

65'

Piotr Brożek ukarany żółtą kartką za faul na Kupiszu

61'

Traore wywalczył rzut rożny

61'

Norambuena oszukał dwóch zawodników Lechii i próbował dośrodkować w pole karne. Piłka spadłą na głowę jednego z obrońców, ale tuż za nim do nożyc składał się Kupisz.

60'

Jagiellonia Białystok - Lechia GdańskJagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

58'

Wśród gromkich braw boisko opuszcza Rafał Grzyb

57'

Norambuena wślizgiem zatrzymuje kontrę gości

56'

Zmiana w zespole Lechii

55'

Traore będąć w polu karnym dostał świetną piłkę od Pietrowskiego. Zawodnik Lechii uderza w światło bramki, ale fantastycznie broni Słowik !

51'

Machaj świetnym wślizgiem odbiera piłkę Dzalamidze w pojedynku biegowym

51'

Kolejna bomba poleciała na bramkę Jagi. Sędzia odgwizduje rzut rożny chociaż piłkarze protestują.

48'

Plizga chciał efektownie odegrać piłkę piętką do Dzalamidze, ale o mało co bezsensownie nie stracił piłki

46'

Zaczynamy drugą połowę

46'

Sędzia Borski kończy pierwszą część spotkania

46'

kontuzjowany zawodnik opuszcza boisko

46'

Madera odnosi kontuzję. Niezbędna będzie zmiana.

46'

Pejović kolejna centra ze skrzydła, ale Słowik pewnie łapie piłkę.

44'

Dzalamidze dostał długą piłkę na dobieg, ale dobrze asekurował go obrońca Lechii

42'

Ładna oskrzydlająca akcja gospodarzy. Dośrodkować próbował Pejović, ale obrońca wybija piłkę na rzut rożny

41'

Mieliśmy kilka nerwowych spięć między piłkarzami. Sędzia Borski widać, że lekko się gubi w swoich poczynaniach.

40'

Kupisz powstrzymany wślizgiem tuż przed polem karnym. Gwizdek sędziego milczy, a trybuny okazują swoje niezadowolenia.

38'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu dla Madery

35'

Tymiński posyła bombę na bramkę Lechii, ale skutecznie broni Kaniecki, który przerzuca piłkę nad bramką

34'

Próba wyjścia z kontrą przez gospodarzy, ale znowu zabrakło ostatniego podania.

33'

Ricardinho szukał w polu karnym Pietrowskiego, ale piłkę wybił Ukah

32'

Kupisz złapany na pozycji spalonej.

32'

Norambuena wrzuca piłkę w pole karne, ale pewnie wychodzi Kaniecki.

31'

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk

30'

Rzut rożny dla Jagiellonii. Może uda się ze stałego fragmentu ?

29'

Gospodarze od dłuższego czasu nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Lechii.

27'

Gusić próbował zabrać piłkę wślizgiem, ale faulował zawodnika Lechii. Za kolejne przewinienie dorobi się z pewnością żółtej kartki.

25'

Machaj po raz kolejny uderza na bramkę z sytuacyjnej piłki, ale strzał bardzo niecelny.

23'

Machaj po raz kolejny uderza na bramkę. Tym razem próbuje z dystansu, ale piłkę pewnie łapie Słowik.

23'

Gusić gra dziś bardzo nerwowo. Notuje kolejne niepewne podanie.

22'

Wiśniewski uderza z woleja, ale piłka przeleciała obok prawego słupka.

21'

Sporo zamieszania w polu karnym Jagi. Mamy kolejny korner.

21'

Gusić walczył z Janickim w narożniku boiska, ale górą był zawodnik Lechii, który wywalczył rzut rożny.

19'

W grze gospodarzy jest dużo niedokładności. Jaga nie radzi sobie z rozgrywaniem piłki zarówno na swojej połowie jak i na połowie przeciwnika. Tym razem złe podanie otrzymał Frankowski.

17'

Dzalamidze z lewej strony boiska wystawia piłkę Grzybowi, a ten uderzył na bramkę. Strzał powędrował wysoko nad poprzeczką.

15'

Traore przejął piłkę w środku boiska po złym podaniu jednego z graczy Jagi, ale Lechia powoli rozgrywa swoje akcje.

15'

Próba zagrania otwierającego podania przez Frankowskiego, ale piłka była zbyt szybka dla Kupisza.

14'

Znowu jesteśmy na połowie gospodarzy. Ricardinho dostał fantastyczną wrzutkę za linię obrony, ale uprzedził go jeden z obrońców, który wybił piłkę.

12'

12'

Niewykorzystane okazje się mszczą. Obrona Jagi zostawiła dużą lukę na prawej stronie co skutecznie wykorzystała ofensywa Lechii. Machaj płaskim strzałem pokonuje Słowika.

7'

Świetna dwójkowa akcja Jagi. Frankowski w polu karnym dostał piłkę i stanął oko w oko z bramkarzem, ale Kaniecki popisał się świetną interwencją. Z tego mogła być bramka.

6'

Póki co obie drużyny się badają. Gra toczona jest głównie w środku pola.

4'

Po podaniu zza linii obrony Traore został złapany na spalony,

2'

Strata Traore w środku pola i Jaga próbowała wyjść z kontrą. Dzalamidze został jednak powstrzymany faulem.

1'

Marcin Borski rozpoczyna spotkanie.

17:57

Rezerwowi Lechia: Michał Buchalik, Krzysztof Bąk, Deleu, Andreu Mayoral, Piotr Grzelczak, Kacper Łazaj, Grzegorz Rasiak.

17:56

Rezerwowi Jagiellonia: Łukasz Skowron, Filip Modelski, Tomasz Zahorski, Adam Dźwigała, Maciej Gajos, Damian Kądzior, Paweł Tarnowski.

17:55

Znamy składy obu drużyn. Piłkarze tymczasem wyszli na rozgrzewkę i już za nieco ponad 30 minut rozpocznie się mecz.