GKS BełchatówGKS Bełchatów
0 : 3
Ruch ChorzówRuch Chorzów
92'

Koniec meczu. GKS przybliża się coraz bliżej do spadku z Ekstraklasy. Bełchatowianie zostali znokautowani na własnym boisku 0-3. Mimo tego, że Ruch nie grał nic nadzwyczajnego wykorzystał błędy GKS-u do maksimum i pokonuje gospodarzy w pełni zasłużenie. Za uwagę dziękuję Bartosz Czekała.

92'

Jeszcze w końcówce zebrali się kibice GKS-u, skandują głośne 'Czy wygrywasz czy nie!'. Wsparcie kibiców w takich chwilach z pewnością się przyda.

90'

Doliczono 2 minuty.

90'

Ruch już spokojnie rozgrywa sobie atak pozycyjny. Nic nie wskazuje na to aby miało się coś zmienić w tym spotkaniu.

87'

Strzał Madeja prosto w Kamińskiego.

86'

Za mocne podanie Janoszki do Kuświka.

84'

Za Smektałe wchodzi młody Włodyka.

15:09

Raul jednak dokończy mecz na boisku.

83'

Dośrodkowanie Barana z prawej strony prosto na głowę jednego z defensorów Ruchu.

81'

Za strzelca dwóch bramek, Jankowskiego na boisku melduje się Kuświk.

79'

Raul ucierpiał w jednym ze starć i znajduje się poza placem gry. Masażyści pokazali do trenera zmianę, ale trener GKS-u wszystkie już wykorzystał. GKS będzie musiał prawdopodobnie kończyć mecz w dziesiątkę.

77'

Pierwsza kartka dzisiaj. Za faul ukarany Szyndrowski.

76'

Próbował główkować Michalski, ale piłkę łapie Kamiński.

75'

Kibice z młyna chyba na znak protestu przeciwko tak słabym ostatnim wynikom swojej drużyny zamilkli. Słychać tylko najmłodszych kibiców Bełchatowa.

72'

Trzeba dodać, że oglądamy dzisiaj w miarę czyste widowisko. Jak na razie nie obejrzeliśmy jeszcze ani jednej zółtej kartki.

70'

Zmiana braci. Za Mateusza Maka wchodzi Michał Mak.

69'

Kibice gospodarzy śpiewają '1liga, 1liga, hej!'.

69'

Po wrzutce z wolnego do piłki nie doszedł Lewczuk.

69'

Djokić raz po raz zatrzymuje napastników bełchatowian.

67'

Pierwsza zmiana w Ruchu. Za Starzyńskiego wchodzi Malinowski.

64'

Uderzenie Żurka obok bramki Kamińskiego.

63'

Tempo meczu siadło. Ruch przesiaduje na połowie gospodarzy.

59'

Druga zmiana w Bełchatowie. Za Grzeszczyka wchodzi Poźniak.

58'

Kosznik po rożnym uderzał głową obok bramki!

57'

Nokaut w Bełchatowie! GKS już powoli zmierza do 1 ligi... Kibice okazują swoją złość na trybunach.

55'

Ale broni strzał z karnego Panki Zubas!! Ale do dobitki dopadł Janoszka i mamy 0-3!!!

55'

Karny dla Ruchu za zagranie piłki ręką przez Grzeszczyka!!

54'

I pojawiły nam się wiosenne opady deszczu.

51'

GKS stara się przyśpieszyć grę, ale brakuje dokładności.

49'

Raul dorzucał piłkę z prawej strony, ale obrońcy chorzowian wybili piłkę prosto pod nogi Madeja, ten także dośrodkowywał, ale ponownie obrońcy Ruchu wybijają piłkę.

47'

Zamieszanie w polu karnym Bełchatowa po rzucie rożnym. Do piłki wreszcie dopada Jankowski i nie daje szans Zubasowi!!!

47'

0-2!! JANKOWSKI!!!

47'

Zagranie do Jankowskiego, ale tego ubiega Kosznik i wybija piłkę na rzut rożny.

46'

Początek drugiej części gry. Przy piłce GKS.

46'

Dość niespodziewana zmiana w zespole gospodarzy. Aktywnego Nowaka zmienia Żurek.

14:30

Piłkarze już na murawie.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Ruch prowadzi w Bełchatowie 1-0. Z gry więcej ma GKS. Nowak stawał dwa razy przed szansą, ale raz obił słupek Kamińskiego, a drugi raz uderzył o milimetry obok bramki Ruchu. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

44'

Ale pecha ma Nowak! Parę minut temu strzelił w słupek, a tym razem dostaje piłkę praktycznie sam na sam, Kamiński wybiegł skrócić kąt, ale Nowak uderzył piłkę nad nim, ale ta minęła o milimetry słupek Ruchu!!

43'

Szybka kontra! Smektała uciekł Madejowi i uderzył z dystansu, Zubas niezbyt pewnie sparował piłkę na rzut rożny.

42'

Zamieszanie pod bramką Ruchu, ale defensorzy gości wreszcie wyjaśnili sytuację.

40'

Dobra akcja gospodarzy! Wacławczyk uderza na bramkę Kamińskiego, ten paruje piłkę przed siebie do której dopada Mak i umieszcza piłkę w siatce, ale był na pozycji spalonej!

36'

Ruch dość niespodziewanie wyszedł na prowadzenie. Cały czas atakowali bełchatowianie, ale brakowało szczęścia. Albo strzelali prosto w Kamińskiego albo Nowak uderzył w słupek. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić.

33'

Ale zwrot akcji! Przed chwilą świetna okazja dla GKS-u, ale po podaniu Kosznika Nowak w świetnej sytuacji trafił w słupek. Kontra Ruchu, błąd Michalskiego, Starzyński zagrał do Jankowskiego, a ten sam na sam pokonuje Zubasa!

33'

0-1!! JANKOWSKI!!

33'

Bełchatów ma wyraźną przewagę, ale ni przekłada się to na bramki.

30'

Odpowiedź Bełchatowa! Idealne podanie do Maka, ale ten w sytuacji sam na sam uderza prosto w Kamińskiego!

29'

Ale okazja dla gości! Świetne podanie do Starzyńskiego w polu karnym, ten przełożył piłkę na lewą nogę i tylko Wilusz wślizgiem ratuje gospodarzy przed utratą bramki!

27'

Mogła być kontra Ruchu, ale Janoszka łatwo traci piłkę.

26'

Dobry drybling Nowaka na lewym skrzydle, zagrał do Maka w pole karne, ale ten pada jak ścięty. Gwizdek sędziego nie drży.

24'

Madej na spalonym.

23'

Nowak zagrał sobie piłkę ręką w polu karnym Ruchu i zacznie od rzutu wolnego Ruch.

22'

Bardzo złe dośrodkowanie Starzyńskiego z rzutu wolnego.

21'

Świetnie Wacławczyk wypatrzył w polu karnym Maka, ale ten fatalnie przyjął piłkę.

20'

Uderzenie Starzyńskiego głową obok bramki.

19'

Za mocne podanie Starzyńskiego do Jankowskiego.

18'

Ruch od początku meczu wszystko stara się grać górą, ale piłki zatrzymują się na obronie Bełchatowa.

16'

Dośrodkowanie Madeja w pole karne, ale obrońcy Ruchu oddalają ciężar gry.

13'

Madej naciskany przez Tymińskiego traci piłkę.

12'

Tym razem Janoszka z dystansu, ale ponownie Zubas bez problemów.

11'

Dobra indywidualna akcja Grzeszczyka, ale jego uderzenie z dystansu nad bramką!

10'

Za mocne zagranie Michalskiego do Raula.

8'

Uderzenie Grzeszczyka z woleja nie powiodło się.

6'

Dośrodkowanie Madeja bardzo złe i defensorzy Ruchu wybijają.

5'

Bardzo szczęśliwie piłka trafiła na prawą stronę do Maka, ten chciał zagrywać prostopadłą piłkę do Nowaka, ale bardzo źle.

3'

Bardzo dobre podanie do Jankowskiego który minął Wilusza, ale uderzył za lekko i Zubas pewnie wyłapał piłkę. Dobra akcja Ruchu!

2'

Bardzo spokojny początek tego meczu. Piłka jak na razie na połowie GKS-u.

13:30

Początek spotkania. Przy piłce Ruch, a na trybunach głośne 'GKS tylko zwycięstwo!'.

13:29

GKS dzisiaj na zielono-czarno, a Chorzowianie na biało.

13:29

Zawodnicy już wychodzą na murawę. Za chwilę zaczynamy mecz o być albo nie być w Ekstraklasie. Kto dzisiaj sięgnie po zwycięstwo? A może oba zespoły podzielą się punktami? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach.

13:22

Piłkarze już udali się do szatni. Za parę minut rozpoczynamy pierwsze sobotnie spotkanie!

13:12

Rezerwowi Ruch: Michal Pesković, Robert Chwastek, Grzegorz Kuświk, Arkadiusz Lewiński, Andrzej Niedzielan, Marcin Malinowski, Kamil Włodyka

13:11

Rezerwowi GKS: Damian Podleśny, Marcin Flis, Krzysztof Michalak, Bartosz Żurek, Michał Mak, Kamil Poźniak, Łukasz Wroński

13:08

Piłkarze obecnie prężnie się rozgrzewają.

13:02

Zapraszam także do zapoznania się z Zapowiedzią tego meczu

13:00

Mecz typowych drużyn z dołu tabeli, ale to jednak GKS jest w gorszej sytuacji. Musi szukać punktów w każdym meczu, a przed własną publicznością musi wygrywać jeśli chcę jeszcze powalczyć o byt w Ekstraklasie. Chorzowianie także nie mogą spać spokojnie. Obydwie drużyny będą walczyć o bardzo ważne w końcowym kontekście 3 punkty.

12:57

Witam serdecznie na relacji LIVE z meczu 22 kolejki gdzie GKS Bełchatów na własnym boisku podejmie Ruch Chorzów.