Cracovia zasłużenie remisuje z Zagłębiem.

Traore ukarany żółtą kartką.

91'

Traore miał piłkę jak na tacy. 5 metrów do bramki. Przestrzelił...

90'

Sędzia dolicza pięc minut. Pięc minut nadzei Zagłębia i rozpaczliwej obrony Cracovii.

90'

Sernas w dobrej okazji, jednak nie zdołał dobrze uderzyć, był wypychany przez obrońce.

87'

Traore za Telichowskiego.

86'

Od kilkunastu minut Zagłębie notorycznie traciło piłke za piłką i Cracovia wkońcu wykorzystała jeden ze swoich kontraataków. Należało się to Cracovii.

85'

Cracovia w dziewiątkę. Zagłębie w jedenastu.

84'

Strzelec ukarany drugą zółtą za radość po golu.

83'

Ntibazonkiza pokonuje Isailovicia.Należało się Cracovii.

82'

Pawłowski jak i całe Zagłębie wygwizdane.

82'

Dudzic pociągnął lewą stroną, dośrodkował na głowę Biezena i wzmagają się gwizdy na Dialog Arena, bo jak Zagłębie będzie grało tak dalej to może nie dowieźć tego prowadzenia do końca meczu.

80'

Biezen jest aktywny po wejściu. Teraz wywalczył rzut rożny,

78'

Rakowski ukarany.

78'

Ostatnia zmiana w Cracovii.

77'

Małkowski zza pola karnego i znowu problemy ze złapaniem ma Kaczmarek.

77'

Zmiana w Cracovii.

75'

Ntibazonkiza ukarany za przeszkadzanie we wznowieniu gry.

74'

Rakowski za Rachwała.

72'

Szeliga ukarany za faul na Małkowskim

72'

Cracovia zorientowała się, że ciężko będzie im dojsć pod bramkę lubinian i próbuje z dystansu, być moze to jest jakiś sposób. Już dwa dośc mocne i celne strzały oddali zawodnicy na bramkę Zagłębia.

70'

Biezen mocno z dystnsu i isailovic na rzut rożny.

69'

Zagłębie gra dość nieudolnie pod bramką Cracovii.

68'

Bojlević z dwudziestu kilku metrów i mogła być z tego bramka.

64'

Cracovia przegrywa, a to Zagłębie atakuje. Brakuje tylko postawienia kropki na "i". Drugi gol przesądziłby o losach spotkania.

64'

Małkowski za strzelca bramki.

63'

Biezen w pierwszym kontakcie z piłką mógł strzelić bramkę, jednak uderzył zbyt sygnalizowanie.

62'

Biezen za Niedzielana.

56'

Teraz Zagłębie ma już Cracovię na tacy. A krakowianie na własne życzenie pozbyli się jednego zawodnika. Teraz żółtą kartkę otrzymuje Bartczak.

55'

Suvorov strzela bramkę, sędzia odgwizduje faul. Niezadowolony podniega do sędziego od tyłu i popycha go. No nieładne zachowanie. Czerwień dla Suvorova.

52'

Nykiel z dystansu, technicznie. Mogł się lepiej przyłożyć, ale Cracovia wyraźnie chce przejąć inicjatywę w tym meczu.

50'

Widać, że Cracovia będzie dążyć do strzelenia bramki. Zagłębie narazie skupia się tylko na obronie, na własnej połowie,

47'

Pawłowski z wolnego. Wysoko ponad bramką.

46'

Rozpoczęli goście. Miejmy nadzieję, że druga połowa meczu okaże się znacznie ciekawsza od pierwszej.

45'

Sędzia kończy pierwszą, niestety strasznie nieciekawą połowę. Minimalnie przeważało Zagłębie, choć pod koniec Cracovia starała się odryźć za dość szybko straconą bramkę.

42'

Abwo powstrzymywany był przez dwóch zawodników Cracovii. Gwizdek przerywa grę i mamy rzut wolny... dla Cracovii.

41'

Suvorov z wolnego. Niecelnie.

40'

Zaostrzył nam się pojedynek. Telichoiwski również ukarany.

39'

Za faul na Rachwale ukarany został Boljević

36'

Zagłębie nawet jak ma okazję na szybką kontrę, to specjalnie, albo i nie... zwalnia grę. Nie wiem czy to taki zamysł taktyczny, czy po prostu brak sił.

32'

Teraz Cracovia częściej przy piłce stara się coś wskurać pod bramką lubinian. Nykiel uderza potężnie, ale jego strzał blokuje Hanzel.

28'

Ntibazonkiza uwolnił się od krycia obrońców. Uderzył po ziemi, ale obok słupka.

27'

Abwo założył siateczkę Nykielowi, ten mógł tylko ratować się faulem.

26'

Kadrowicz Szymon Pawłowski wysoko wysoko ponad poprzeczką.

24'

Sernas miał piłkę, przed nim był Szeliga, jednak przewrócił się. Sernas mimo to, nie zdołał zaatakowac bramki Kaczmarka.

20'

To może trochę ożywi nam się to spotkanie, bo jak do tej pory to było dość marne widowisko.

17'

Kaczmarek wypuścił z rąk sygnalizowany strzał Pawłowskiego i nogę do całego zamieszania dołożył Galkevicius.

17'

Galkevicius.

17'

Jakby na moje zawołanie Suvorow, ale to tylko dla statystyk.

16'

Festiwal niedokładności na boisku. Kwadrans za nami, na razie bez jakiegokolwiek strzału.

13'

Abwo zakręcił Nykiela w polu karnym, ale źle dograł i nic z tej akcji.

10'

Tragiczne wykonanie tego rzutu wolnego. Co do gry Zagłębia, obawiam się, że znowu będzie to walenie głową w mur, tak jak to miało miejsce tydzień temu. Cracovia mądrze, solidnie w obronie, czeka na swoją okazję.

10'

Suvorow założył rybkę Hankowi i teraz po faula Cracovia ma groźny rzut wolny.

7'

Zagłębie gra piłką, ale to wszystko na swojej połowie. Dwukrotnie starał się pociągnąć Rymaniak ale bezskutecznie.

5'

Zagłębie gra wysoko, ale na razie dużo chaosu. Cracovia też zdaje sobie sprawę, że w tym meczu może coś ugrać.

1'

Rozpoczęło Zagłębie.

17:52

Za chwilę zaczynamy, atmosfera iście piknikowa, obawiam się na trybunach zasiądzie, jeszcze mniej kibiców niż na ostatnim meczu.

17:33

Pół godziny pozostało do rozpoczęcia tego spotkania. Na trybunach jak na razie garstka kibiców gospodarzy i dziesięciu najwierniejszych fanów Cracovii.

17:21

Witam państwa z Lubina. Piękna pogoda, bezchmurne niebo. Być może to przyciągnie na lubiński stadion kibiców. W ostatnim meczu na Dialog Arenie zasiadło zaledwie 6 tysięcy kibiców.