Sobota, 29 października 2011, godz. 18:00
Wisła KrakówWisła Kraków
0 : 1
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
19:52

Sensacja w Krakowie stała się faktem. Beniaminek po wykończeniu w Warszawie Legii, w Krakowie pokonał mistrza Polski. Osiągnął to dzięki odważnej grze w pierwszej części spotkania oraz wyjątkowo mądrej grze w bloku defensywnym. Wisła w swoich poczynaniach ofensywnych była żałośnie bezsilna.

90'

Koniec spotkania!

90'

Stuprocentowa okazja Wisły. Piłka przypadkowo dochodzi do Diaza, który w sytuacji sam na sam nie trafia w piłkę!

90'

Żółtą kartką ukarany Maciej Rogalski.

89'

Po dośrodkowaniu Andraża Kirma na bramkę uderzał Junior Diaz. Piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Bielszczan.

88'

Żegnany gwizdami Lamey schodzi z boiska. W jego miejsce Diaz.

85'

Z trybun słychać pierwsze gwizdy.

84'

Adam Cieśliński wchodzi na plac gry zmieniając Demjana.

81'

Wisła nie może sobie poradzić z mądrze grającą obroną Podbeskidzia. Zazwyczaj zagrywają wszerz boiska nie stwarzając zagrożenia pod bramką gości

79'

Rogalski wchodzi za fantastycznie dziś grającego Cohena.

78'

Palijc uderza obok słupka Zajaca.

75'

Garguła uderza z rzutu wolnego minimalnie nad poprzeczką bramki Podbeskidzia.

74'

Sikora za Patejuka

73'

Żółta kartka dla Cezarego Wilka

71'

Podbeskidzie nie wychodzi praktycznie ze swojej połowy już od jakichś 5 minut.

70'

Dośrodkowanie Kirma przypadkowo stało się groźnym strzałem. Po rykoszecie od obrońcy bramkarz Bielszczan odbił piłkę.

64'

Druga zmiana Maaskanta. Jovanovic wchodzi za Chaveza.

63'

CHavez i Demjan zderzyli się głowami. Ten drugi leży na murawie. Przerwa w grze.

60'

Wiśle z każdą minutą będzie grało się co raz bardziej nerwowo.

59'

Biton strzela zza pola karnego. Zajac nie musiał interweniować.

55'

Kolejny celny strzał Patejuka. Strzał pomocnika Podbeskidzia na rzut rożny odbija Pareiko.

51'

Groźna kontra Podbeskidzia. Demjan przyjął piłkę w polu karnym mając Chaveza "na plecach" odwrócił się i uderzył z dala od bramki Wisły.

49'

Wisła nie ruszyła jakby się można było spodziewać do szaleńczych ataków.

46'

Zaczynamy!

19:01

Obie jedenastki już na murawie. Mamy nadzieję na emocje w drugich 45 minutach.

18:50

W przerwie meczu pokaz swoich niecodziennych umiejętności daję kibicom Krzysztof Homoncik.

18:49

W Krakowie pachnie sensacją! Choć Podbeskidzie po bramce mocno cofnęło się, wiślacy nie są w stanie zagrozić bramce Zajaca. Wyjątkiem była sytuacja z 31 minuty, kiedy to po błędzie jednego z obrońców Podbeskidzia, wiślacy zdobyli gola, którego nie uznał sędzia Marciniak.

45'

Koniec pierwszej części gry.

45'

Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry pierwszej połowy.

43'

Szybka zmiana Maaskanta. Boguski za Nuneza.

43'

Patejuk za pierwszym razem obija mur, jednak poprawka sprawiła już duże problemy Pareice.

42'

Rzut wolny z blisko 20 metrów dla Górali

42'

Zza pola karnego Zajaca próbował zaskoczyć Andraż Kirm.

39'

Żółtą kartką ukarany Dariusz Łatka.

35'

Wisła przejmuje kontrolę nad grą. Chcą jak najszybciej odpowiedzieć na trafienie Dancika.

31'

Piłka w bramce Zajaca, jednak sędzia nie uznaje bramki gwiżdżąc faul Palijca. Według nas prawidłowo zdobyta bramka!

31'

Dobra kombinacyjna akcja Wisły zakończona nie celnym dośrodkowaniem Kirma.

29'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Patejuk. W polu karnym z trudnej sytuacji głową do bramki piłkę skierował Juraj Dancik. Sensacyjne otwarcie wyniku!

26'

GOOOOL! Dancik!

24'

Dobra wrzutka Cohena z rzutu wolnego pada łupem estońskiego bramkarza krakowian.

23'

Wydaje się, że Wisła uspokoiła sytuację i teraz częściej prowadzi grę. Sytuacji podbramkowych, jednak jak na lekarstwo.

16'

Po wrzutce Lameya, Biton uderza głową obok słupka Zajaca.

15'

Kibice Podbeskidzia jak na razie oszczędzają gardła. Możliwe, że są zdziwieni ofensywną grą swoich ulubieńców.

10'

Kolejny celny strzał na bramkę Pareiki. Strzelał Robert Demjan.

9'

O dziwo przewagę w posiadaniu piłki na ten moment mają goście.

7'

Groźnie po rzucie rożnym główkował Juraj Dancik, jednak piłka przeleciała nad poprzeczką.

5'

Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu dla Górali.

4'

Pierwsze minuty to wyrównana gra w środku pola. Obrona Podbeskidzia jest ustawiona bardzo wysoko.

1'

Zaczynają wiślacy!

17:57

Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę.

17:56

Spotkanie poprowadzi Pan Szymon Marciniak. Na pewno będzie to dla niego ciężkie spotkanie ze względu na ciążącą presję, która wynika z kontrowersji jakich dostarczyły nam ostatnie dwa spotkania Białej Gwiazdy.

17:52

Pod dach stadionu zostaje wciągnięta koszulka legendarnego zawodnika Białej Gwiazdy - Antoniego Szymanowskiego.

17:47

Zapraszamy do typowania wyniku spotkania w komentarzach.

17:47

W sektorze gości na tą chwilę zasiada około 250 kibiców z Bielsko Białej.

17:45

Drużyna z Krakowa podejdzie do tego spotkania w mocno okrojonym skłądzie. W dalszym ciągu zabraknie: Meliksona, Małeckiego, Sobolewskiego, Bunozy i Genkowa. W drużynie Podbeskidzia nie zagra Dariusz Kołodziej.

17:40

Na ławce rezerwowych w drużynie gospodarzy zasiądą: Jovanic, Boguski, Diaz, Jovanovic, Czekaj, Brud. Trener Góralczyk natomiast w obwodzie zostawił następujących piłkarzy: Bąk, Sourek, Cieśliński, Rogalski, Koman, Król, Sikora

17:37

Pamiętamy, co się stało w Pucharze Polski w tamtym roku, więc to jest powód, dla którego traktujemy tę drużynę bardzo poważnie. Wiemy, co mamy robić – mówił przed meczem Robert Maaskant

17:34

Dzisiejszy mecz to idealna szansa dla krakowian na zrewanżowanie się za wpadkę z poprzedniego sezonu, kiedy to mistrzowie Polski ulegli na własnym obiekcie Góralom 0-1 w rozgrywkach Pucharu Polski z którego po późniejszym remisie w Bielsku zostali wyeliminowani.

17:31

Witamy ze stadionu przy ulicy Reymonta, gdzie już o godzinie 18 rozpocznie się mecz Wisły Kraków z beniaminkiem Ekstraklasy, Podbeskidziem Bielsko Biała. Na relację LIVE zapraszają Kacper Reński oraz Kasia Guzik.