Widzew ŁódźWidzew Łódź
1 : 1
Wisła KrakówWisła Kraków
94'

Koniec spotkania. To Widzew dominował w spotkaniu, jednak Wisła zdołała uratować remis.

93'

A jednak wyrównanie! Biton strzelcem bramki.

92'

Trzy minuty doliczył sędzia Robert Małek

91'

Rzut rożny dla Wisły, dośrodkowuje Garguła, piłkę pewnie łapie Mielcarz

89'

Na bramkę Wisły uderzał Budka, jednak górą Jovanic

87'

Świetną długą piłkę otrzymał Oziębała, jednak szybszy od napastnika Widzewa okazał się Chavez i umiejętnie zażegnał zagrożenie

85'

Także ostatnia zamiana w Widzewie: Riski za Ostrowskiego

84'

Ostatnia zmiana w zespole Wisły: Boguski za Wilka

80'

A fanatycy Widzewa na trybunie pod zegarem dopingują bez koszulek

77'

Mroziński za Maderę

77'

Po dośrodkowaniu w pole karne Wisły, piłkę do bramki wbija Przemysław Oziębała! 1:0 dla Widzewa!

74'

A tak wygląda sektor gości: Od razu uspokajamy, pojedyncze osoby, to fani Widzewa. Kibice Wisły nie przyjechali do Łodzi

71'

Kolejna zamian, tym razem Biton za Genkova

70'

Pierwsza zmiana w zespole Wisły: Garguła za Meliksona

68'

Tym razem pomocy medycznej potrzebuje Oziębała

68'

Z rzutu wolnego na bramkę gości uderza Dudu i Jovanic palcami wybija piłkę!

67'

19-letni napastnik jednak musi opuścić plac gry, w jego miejsce Przemysław Oziębała

65'

Faulowany Nika Dzalamidze. Gruzin misi opuścić boisko, na razie nie wiemy, czy to coś poważnego

63'

Z 20 metrów na bramkę Widzewa celnie uderzył Iliev, jednak pewnie interweniuje Maciej Mielcarz

59'

Głośny doping kibiców Widzew poniesie ich drużynę do zwycięstwa?

56'

Z dystansu świetnie na bramkę przyjezdnych uderzył Łukasz Broź i poprzeczka ratuje Wisłę od straty bramki!

55'

Grzelczak wychodził na pozycję sam na sam z bramkarzem, jednak w ostatniej chwili piłkę trącił mu jeden z obrońców Wisły

53'

Wyraźnie faulowany przed polem karnym Dzalamidze, jednak sędzia nakazuje grać dalej

48'

Korner na Wisły, Nunez krótko rozegrał z Meliksonem, jednak Madera szybko wyjaśnił sytuację.

46'

Rozpoczynamy drugą część meczu!

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. Wracamy za chwilę!

42'

Z rzutu wolnego na bramkę Widzewa uderza Nunez, jednak leci nad poprzeczkę

42'

Gubią się przy rozgrywaniu piłki piłkarze Widzewa. Coraz więcej błędów gospodarzy i lepsza gra przyjezdnych.

36'

Świetnie na bramkę uderza Adrian Budka, jednak jeszcze lepiej interweniuje Jovanic

30'

Po półgodziny gdy, w Łodzi oglądamy mało interesujące spotkanie z lekką przewagą zespołu przyjezdnych. Zdecydowanie częściej piłkarzom obu drużyn radzimy strzelać na bramkę!

30'

Świetną piłkę otrzymał Grzelczak, jednak w polu karnym zatrzymał go jeden z obrońców Wisły.

28'

Na spalonym Genkov wychodzi na czystą pozycję, jednak górą Maciej Mielcarz. Gdzie był sędzia w tej sytuacji?

26'

Lewą stroną szarżował Melikson, jednak bez problemów poradził sobie z nim Łukasz Broź

22'

Świetnie zagrali ze sobą Dzalamidze i Budka, jednak przed polem karnym szybko piłkę zgubił ten drugi

19'

Na bramkę przyjezdnych uderzał Ostrowski, jednak bardzo niecelnie

17'

Po kombinacyjnej grze łódzkiego klubu w znakomitej okazji znalazł się Dzalamidze, jednak za długo zwlekał ze strzałem i nadal 0:0

15'

Z kolei Radosław Mroczkowski bacznie ogląda grę swoich zawodników. Przypomnijmy, że jest to debiut tego szkoleniowca w na ekstraklasowej ławce.

14'

Trener Robert Maaskant okrzykami motywuje swoich piłkarzy do lepszej gry, czy przyniesie to efekt?

13'

Piłka jak po sznurku chodzi od nogi, do nogi i żadna z drużyn poważnie nie zagroziła jeszcze bramce wywala.

8'

Grzelczak fauluje Meliksona w środkowej strefie boiska. Grę wznawiają goście.

4'

Bramkarza przyjezdnych pokonać Grzelaczak, jednak bez efektów

2'

Faulowany Cwetan Genkow, z rzutu wolnego piłkę w pole karne dośrodkowuje Kirm, jednak Mielcarz wybija futbolówkę.

1'

Rozpoczęli goście!

17:59

Widzew zagra dzisiaj na czerwono, Wisła na biało.

17:59

Piłkarze już na murawie, za chwilę zaczynamy!

17:58

Trybuny powoli się zapełniają. W kasach pozostało jeszcze około 2 tyś. biletów.

17:57

Mamy informacje dla kibiców Widzew, w dzisiejszym spotkaniu nie zagra jednak nowy nabytek łódzkiego klubu Princewill Okachi,

17:55

Z kolei w rezerwie Wisły Kurto, Jaliens, Boguski, Garguła, Diaz, Jirsak i Biton.

17:55

Na ławce rezerwowych Widzewa Kaniecki, Żigajevs, Riku, Oziębała, Radzio, Morziński i Bartkowski.

17:46

Witamy w relacji ze spotkania Widzewa z Wisłą, które inauguruje sezon Ekstraklasy w Łodzi. Czy Mistrz Polski sprosta gospodarzom i potwierdzi formę przed rewanżem z Liteksem w Lidze Mistrzów?