Poniedziałek, 17 października 2011, godz. 18:30

Koniec meczu!

93'

Czerwona kartka dla Bruno! Widzew kończy w "9"

90'

Rzut rożny dla Widzewa. Pod bramkę gości podbiegł nawet Maciej Mielcarz, ale rezultat nadal bez zmian!

90'

89'

Ben Radhia za Bartkowskiego

85'

Oziębała za Ostrowskiego

84'

GOOOOOL! Mięciel strzałem głową wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie!

81'

Smoliński za Nowaka

80'

Kibice Widzewa po raz kolejny w tym meczu "pozdrawiają" Michała Probierza

78'

Maciej Mielcarz po starciu z jednym z ofensorów gości potrzebuje pomocy lekarzy

76'

Klepczarek na spalonym

75'

Bykowski dośrodkowuje z lewej strony boiska prosto w ręce Mielcarza

74'

Kaczmarek szybko rozegrał piłkę z rzutu rożnego z Saganowskim. Następnie napastnik ŁKS wrzucił piłkę w pole karne Widzewa, ale tam na miejscu byli defensorzy RTS

72'

Bykowski za Szałachowskiego

71'

Kaczmarek próbował zaskoczyć z dystansu Mielcarza, ale jego strzał nie znalazł drobi do bramki rywala

70'

Saganowski próbuje strzelać na bramkę Widzewa, ale umiejętnie przeszkadza mu w tym Bartkowski

68'

Szałachowski strzela na wiwat

67'

Na czystą pozycję wychodził Ostrowski. Wydawało się, że pomocnik był faulowany przez defensorów ŁKS, ale sędzia nakazuje grać dalej.

63'

Łukasiewicz fauluje Pankę i w konsekwencji otrzymuje żółtą kartką

61'

Okachi zaa Dzalamidze

60'

Do wejścia na boisko przygotowany jest Princewill Okachi

55'

Ukarany Bieniuk

55'

Ukarany Łabędzki

55'

Ukarany Grzelczak

49'

47'

46'

Romańczuk za Salskiego

46'

Rozpoczynamy drugą część 61. derbów Łodzi!

45'

Koniec pierwszej połowy meczu. W tej części spotkania minimalnie lepiej na boisku radzili sobie widzewiacy, ale zapomnieli chyba swojej przewagi udokumentować bramką. Za chwilę wracamy!

44'

Nowak uderza na bramkę Mielcarza, ale golkiper Widzewa nie dał się zaskoczyć i sparował strzał na rzut rożny.

43'

Mentol z KSG: tak, jest głośny doping :)

41'

Faulowany Dzalamidze. Z rzutu wolnego piłkę w pole karne wbija Budka, jednak piłkę przejmują defensorzy ŁKS

38'

wks: tak, na stadionie jest spokojnie :)

36'

Mięciel uderzył na wiwat

34'

Worek z bramkami mógł otworzyć Dzalamidze, ale po raz kolejny Gruzin w tym spotkanie się nie popisał

30'

Faulowany Dzalamidze. Piłkę z rzutu wolnego w pole karne dośrodkowuje Dudu, ale żaden z widzewiaków nie potrafił przejąć tego zagrania

29'

29'

Panka fauluje Nowaka i tym samym zostaje od sędziego zółtą kartkę

26'

26'

24'

22'

Z rzutu wolnego piłkę w pole karne ŁKS wbija Dudu, ale ełkaesiacy czujnie wybijają futbolówkę

19'

Dudu krótko z rzutu wolnego zagrał do Budki i pomocnik Widzewa z pierwszej piłki znakomicie uderzył na bramkę rywala. Czujnie jednak zachował się golkiper ŁKS!

16'

Kibice Widzewa zaprezentowali dwie efektowne oprawy. Zaraz podrzucimy Wam zdjęcia!

14'

Dudu z lewej strony boiska zagrywa w pole karne prosto pod nogi Niki Dzalamidze, ale Gruzin w wyśmienitej sytuacji oddaje niecelne uderzenie

13'

Dudu dośrodkował piłkę z rzutu rożnego w pole karne gości, tam główkuje Sebastian Madera, ale futbolówka mija się z bramką

11'

Kaczmarek płasko zagrał z rzutu wolnego w pole karne łodzian. Piłkę bez problemów łapie Mielcarz

11'

Michał Probierz od początku meczu bardzo żywiołowo reaguje na to spotkanie

9'

Faulowany Adrian Budka przez Piotra Kaczmarka. W efekcie ełkaesiak ukarany przez arbitra zółtym kartonikiem

8'

Kaczmarek zagrał piłkę w pole karne gospodarzy, ale żaden z jego kolegów nie potrafił przechwycić tego podania

6'

Saganowski dośrodkował piłkę w pole karne z lewej strony boiska, ale jego zagranie zablokował na rzut rożny Bartkowski. Po dośrodkowaniu z kornera futbolówkę wybijają defensorzy Widzewa

4'

Mecz z wysokości trybun ogląda Pani Prezydent Łodzi - Hanna Zdanowska

1'

Pierwszy strzał na bramkę ŁKS. Dudu uderzył zz dystansu, ale na miejscu był bramkarz gości.

1'

Zaczynamy!

18:30

Walka z rasizmem na stadionach trwa ! Także w Łodzi ! W tej chwili oglądamy transparent "Wykompy rasizm z futbolu" !

18:28

Piłkarze obu ekip wychodzą na murawę. Na stadionie Widzewa rozbrzmiewa gromki doping. A Waszym zdaniem - Kto wygra mecz ? !