Ruch ChorzówRuch Chorzów
2 : 2
Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
19:00

O ile przez większość spotkania można było narzekać na brak emocji w tym spotkaniu, o tyle ostatni kwadrans meczu już był ciekawszy, Kibice Ruchu opuszczają stadion z opuszczonymi głowami. Po pierwszej połowie wydawało się, że można dopisać trzy punkty, rzeczywistość była jednak bardziej brutalna. Goście z Bielska-Białej mają z czego się cieszyć, w końcu po dwóch porażkach udało im się zdobyć punkt, dzięki wytrwałości i pokazaniu góralskiego charakteru. W najbliższych kolejkach podopiecznych Roberta Kasperczyka czekają mecze z zespołami, które walczą o utrzymanie, dlatego można dzisiejszy mecz uznać za dobry prognostyk przed teoretycznie łatwymi spotkaniami.

90'

Tomasz Musiał kończy spotkanie! Ruch ostatecznie remisuje, mimo, że miał rywali już "na talerzu".

90'

Stawarczyk i Niedzielan przed Zajacem w ostatniej akcji meczu, ale po fatalnym podaniu obrońcy, Niedzielan nie był w stanie oddać strzału.

90'

Rzut rożny wykonywał Straka ale płaskie dośrodkowanie nie mogło trafić do jego partnerów.

90'

Górkiewicz po Abbotta już leżał poza boiskiem, ale nie wiadomo jak udało mu się przetoczyć znowu, byle tylko "ugrać" kilka sekund.

87'

Straka przed okazją strzelenia bramki, ale bardzo źle się złożył do strzału i nie zagroził bramce Zajaca.

86'

Niedzielan wchodzi za Piecha.

84'

Sebastian Ziajka otrzymuje żółtą kartkę.

83'

Grzyb za Zieńczuka.

82'

GOOOOOOOOOOL! NO TO MAMY EMOCJE - ONDREJ SOUREK STRZAŁEM GŁOWĄ DOPROWADZA DO REMISU. Asystę zalicza Cohen.

79'

Paweł Abbott z ostrego kąta uderzał, ale niezłym refleksem popisał się Richard Zajac.

77'

Zieńczuk z rzutu rożnego z lewej strony, ale nie udało się zagrozić bramce Zajaca.

74'

Paweł Abbott wchodzi za Jankowskiego.

71'

GOOOOOOOOOOL! GRODZICKI W WIELKIM ZAMIESZANIA TRAFIA DO WŁASNEJ BRAMKI. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Cohena.

65'

Po kolejnym dośrodkowaniu Zieńczuka z rzutu rożnego Zajac wybija piłkę.

62'

Faulowany Piech, ale rzut wolny w wykonaniu Straki zbyt mocny by któryś z partnerów przeciął podanie.

60'

Po godzinie gry gospodarze prowadzą i do tego w pełni kontrolują wydarzenia na boisku.

56'

Marek Sokołowski uderzał z 7 metrów, ale obok bramki - był to już trzeci niecelny strzał gości z Bielska-Białej.

55'

Zieńczuk uderzał z 20 metrów z rzutu wolnego, piłka odbiła się od jednego z zawodników w murze i będzie kolejny rzut rożny.

53'

Strzał Łukasz Janoszki został zablokowany i będzie 5. rzut rożny dla Ruchu.

51'

Pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu otrzymuje Djokić.

48'

Bardzo długa wymiana podań w wykonaniu zawodników Ruchu zakończona błędem Djokića.

46'

Zmiana w zespole gości. Za Mariusza Sachę pojawia się Piotr Malinowski.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

17:59

Tutaj znajdziecie aktualną tabelę T-Mobile Ekstraklasy

17:54

Trener Wisły Kraków Michał Probierz zasiada dzisiaj na trybunach, by obserwować kolejnego rywala Wisły Kraków.

17:51

Po 45 minutach gry trzeba przyznać, że najbardziej w oczy rzucały się błędy obrońców z Bielska-Białej. W niektórych sytuacjach wyglądali jak "dzieci we mgle" i przy lepszej skuteczności napastników Ruchu wynik mógłby być wyższy,

45'

Tomasz Musiał po doliczonej minucie gwiżdże po raz ostatni w pierwszej połowie.

45'

Niezły strzał przewrotką w wykonaniu Curića z 17 metrów, ale nie udało mu się skierować piłki w kierunku bramki strzeżonej przez Peskovića.

45'

Z narożnika pola karnego uderzał Zieńczuk, ale mocno niecelnie.

41'

Pierwszy rzut rożny w wykonaniu gości wykonywał Łatka, ale Pesković bez problemu chwyta piłkę w wyskoku.

38'

Najpierw Malinowski i po kilku sekundach Janoszka po uderzeniu trafili w nogi Sokołowskiego. Fatalna celność w wykonaniu zawodników Ruchu.

35'

Patejuk pojawia się za Nathera.

35'

Po długiej wymianie podań i niezłej akcji w wykonaniu ofensywnych zawodników Ruchu, do strzału doszedł Marek Zieńczuk, ale minimalnie obok bramki. Kibice widzieli to już w bramce.

30'

Po dwóch kwadransach trzeba przyznać, że gra Podbeskidzia wygląda coraz gorzej.

28'

W przeciągu kilku minut najpierw strzał Piecha został obroniony przez Zajaca, a po chwili piłkę po strzale Jankowskiego z linii bramkowej wybił Konieczny.

25'

GOOL! ŁUKASZ JANOSZKA PODWYŻSZA PROWADZENIE PŁASKIM STRZAŁEM Z 13 METRÓW! Asystę zalicza Stawarczyk.

24'

Niezła akcja w wykonaniu zawodników Ruchu, Janoszka dośrodkował do Jankowskiego, ale napastnik Ruchu zbyt ociężale zachował się w polu karnym.

21'

Gabor Straka uderzał z dystansu, ale obok bramki.

19'

GOOOOOOOL! ARKADIUSZ PIECH ZDOBYWA BRAMKĘ Z KILKU METRÓW PO DOŚRODKOWANIU ZIEŃCZUKA Z LEWEJ STRONY! Piłka na linii otarła się jeszcze od Łatki i wpadła do bramki.

18'

Janoszka zagrywał prostopadłe podanie w kierunku Jankowskiego, ale będzie tylko rzut rożny,

15'

Po dośrodkowaniu Łatki z rzutu wolnego uderzał głową Sourek, ale fatalnie złożył się do strzału i piłka minęła bramkę kilka metrów od lewego słupka.

13'

Od dłuższego czasu akcje skupione głównie w środku pola, w grze obu zespołów bardzo dużo strat i błędów. Aż trudno uwierzyć, że jesteśmy świadkami meczu drużyn z górnej części tabeli.

11'

Piech z 25 metrów uderzył, ale minimalnie obok bramki.

9'

Arkadiusz Piech wywalczył rzut rożny, który po chwili wykonał Zieńczuk, ale ostatecznie Ruch wybija piłkę, bo leży na boisku jeden z zawodnik gości.

6'

Groźnych sytuacji jak na lekarstwo po kilku minutach gry.

3'

Dopiero zawodnikom Podbeskidzia udało się wydostać z własnej połowy, ale tylko na chwilę, bo już od autu rozpocznie Ruch.

3'

Prostopadłe podanie w kierunku Piecha, ale napastnik Ruchu był na spalonym.

1'

Zaczynamy!

16:59

Piłkarze już wybiegli na murawę, za chwilę rozpocznie się spotkanie.

16:56

Goście w ostatnich dwóch spotkaniach odnieśli porażkę z Koroną i Legią, teraz podopiecznym Roberta Kasoerczyka przyjdzie zmierzyć się z kolejnym zespołem z czołówki Ekstraklasy - Ruchem Chorzów.

16:53

Już za 10 minut rozpocznie się spotkanie 22. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, w którym Ruch Chorzów zmierzy się przy ulicy Cichej z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Na relację na żywo ze stadionu zaprasza Paruyr Tovmasyan...