Poniedziałek, 8 sierpnia 2011, godz. 18:30
1. połowa2 : 2
90'

Za uwagę z Kielc dziekują Paweł Zatorski i Iwona Kasak, zapraszamy na kolejne relacje.

90'

Koniec spotkania Korona Kielce remisuje z Ruchem Chorzów 2:2. Wszystkie bramki padły w pierwszej zdecydowanie ciekawszej części gry. Druga połowa upłynęła pod znakiem obfitych opadów deszczu i sporadycznych akcji z obu stron. Z przebiegu spotkania remis wydaje się być wynikiem w pełni sprawiedliwym.

90'

Rozpoczynają się trzy dodatkowe minuty doliczone przez arbitra

90'

Ostatnia minuta meczu w Kielcach rozpoczęta, rzut z autu dla Korony na wysokości pola karnego Ruchu.

88'

Aktywny Paweł Lisowski, tym razem fauluje Jovanovića

87'

Tym razem duże szczęście Korony, składna akcja Lisowskiego kończy swój bieg w rękach Małkowskiego.

85'

Faulem Szyndrowski powstrzymuje Jańczyka, Korona od środka boiska rozpoczyna kolejny atak na bramkę Perdijića

84'

Ostatnią zmianę wykorzystuje również trener Niebieskich, na placu gry melduje się Zieńczuk w miejsce Janoszki

83'

Trener Ojrzyński dokonuje ostatniej zmiany w swoim zespole, Korzyma zastępuje Dawid Jańczyk

80'

Lenartowski blokuje strzał Straki i Małkowski może mówić o dużym szczęściu , niespełna 10 minut do zakończenia spotkania

77'

Z pomocą medyków plac gry opuszcza Lech, w jego miejsce pojawia się Lenartowski

76'

Kolejna sporna sytuacja w polu karnym Ruchu, tym razem bez rzutu karnego, ale z kontuzją Grzegorza Lecha...

73'

Kolejna zmiana w ekipie trenera Fornalika, zmęczonego Artura Piecha zastępuje Paweł Lisowski

72'

Gabor Straka wprost w Małkowskiego z rzutu wolnego, dalej remis w meczu w Kielcach.

69'

Paweł Kaczmarek zastępuje strzelca bramki dla Korony - Michała Zielińskiego

68'

Stano głową i kolejny rzut rożny dla gospodarzy

67'

Kolejny raz przed szansą Korzym, idealne dośrodkowanie Sobolewskiego, jednak Korzyma ubiegli obrońcy Ruchu, tylko rzut rożny dla Korony

62'

Goście doszli do głosu i co chwilę rozpoczynają akcje ofensywne

58'

Zmęczonego strzelca bramki dla Ruchu , zmienia na murawie Maciej Jankowski

54'

Od początku drugiej części gr zarysowała się wyraźna przewaga Korony, tylko dzięki niedokładności Lecha , Korona dalej remisuje z Ruchem 2:2. Goście z Chorzowa walczą już praktycznie o dotrzymanie remisu na trudnym terenie w Kielcach.

48'

Rzut rożny dla Korony, i zablokowany atomowy strzał Lisowskiego zablokowany przez obrońce Ruchu.

46'

Do drugiej połowy oba zespoły przystąpiły bez zmian w składach .

46'

Rozpoczynamy drugą odsłonę spotkania. Przy piłce Korona

45'

Pierwsza połowa meczu w Kielcach mimo słabego początku upłynęła pod znakiem emocjonującego i wyrównanego widowiska. Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze , natomiast chwilę później musieli już gonić wynik. Bramki padały praktycznie jedna po drugiej , w tym dwie z rzutów karnych. Więcej wątpliwości było przy jedenastce dla gospodarzy, jednak po konsultacji arbiter podjął nieodwracalną decyzję i padła wyrównująca bramka. Emocji w drugiej części gry z pewnością nie zabraknie , tym bardziej, że w Kielcach wciąż pada deszcz.

45'

Arbiter kończy pierwszą połowę. Na stadionie w Kielcach remis 2:2

45'

Michał Zieliński na pozycji spalonej , Ruch rozpoczyna

45'

Do pierwszej części spotkania arbiter dolicza dwie dodatkowe minuty

43'

Ruch próbuje strzelić trzecią bramkę Koronie jeszcze przed przerwą, gospodarze jednak zaciekle bronią się.

40'

Kartką ukarany Maciej Korzym

38'

Olbrzymie zamieszanie, ale również emocje w Kielcach. Szymon Marciniak potrzebował konsultacji z arbitrem liniowym i dopiero podjął decyzję o rzucie karnym. Korona wykorzystuje jedenastkę i błyskawicznie doprowadza do wyrównania.

37'

Strzał Vukovicia obronił bramkarz ale wobec dobitki był już bezradny! Mamy 2:2. Ależ emocje w Kielcach!

36'

Tym razem rzutu karnego domagają się Kielczanie

34'

Przy zamieszaniu przy dyktowaniu jedenastki, kartką ukarany Grodzki.

33'

Po faulu na Łukaszu Janoszce bramkę dla Ruchu z 11 metra strzela Paweł Abbott

29'

Kolejny raz z dobrej strony pokazuje się Sobolewski, jednak braki w środku pola po stronie Kielczan są widoczne

28'

Rafał Grodzicki , kapitan Niebieskich leży na murawie, chwilowa przerwa w grze ,

25'

Bardzo dobre zagranie Sobolewskiego , jednak Korzym nie znajduje w polu karnym swoich kolegów i piłka trafia do zawodników Ruchu

21'

Uderzenie z około 20 metrów , strzał Piecha bez problemów łapie Małkowski.

21'

Aura nie rozpieszcza zawodników na murawie, ciekawe kto lepiej porazi sobie na śliskim placu gry.

19'

Gromkie brawa za dobre uderzenie zabrał Jovanović , piłka minimalnie minęła spojenie bramki Predijića.

16'

Niedokładne wybicie Małkowskiego i Ruch zacznie z autu

17'

Na ławce rezerwowych Korony zasiedli dzisiaj: Małecki, Kiercz, Kal, Lenartowski, Kaczmarek, Bąk i Jańczyk. W zespole gości rezerwowymi są Pesković, Jankowski, Lisowski, Stawarczyk, Smektałą, Zieńczuk i Komac.

14'

Ruch po strzeleniu bramki wyraźnie ograniczył swe akcje do obrony, Korona nie ruszyła do frontalnych ataków i w dalszym ciągu obserwujemy walkę w środku pola.

11'

Pierwsze minuty meczu w Kielcach zaskoczyły chyba wszystkich, Korona po dość przypadkowej akcji objęła prowadzenie, z którego cieszyła się raptem minutę. Ruch po błyskawicznej akcji zdołał wyrównać i spotkanie rozpoczyna się od nowa. Poziom spotkania mimo bramkowego wyniku nie zadowala bardziej wymagających kibiców, w grze obu drużyn jest wiele przypadkowych i niedokładnych zagrań.

8'

Błyskawiczne wyrównanie Ruchu ! Bramka Gabora Straka wyrównuje wynik spotkania.

6'

Michał Zieliński wykorzystuje zamieszanie pod bramką Ruchu i z najbliższej odległości umieszcza piłkę w siatce! 1:0 dla Korony!

4'

Próba odpowiedzi Korony, prawą stroną ruszył Sobolewski, jednak od bramki zacznie Perdjić

2'

Pierwsza akcja Ruchu, Piech zatrzymany przez kieleckich obrońców

1'

Spotkanie rozpoczynają zawodnicy gości.

1'

18:26

Zawodnicy obu zespołów już za moment pojawią się na murawie boiska w Kielcach, miejsowych kibiców wystraszył najwyraźniej deszcz padający w Kielcach i Arena Kielc świeci pustkami.

18:15

Poznaliśmy wyjściowe jedenastki obu zespołów.

18:14

Po pierwszej kolejce ciężko o typowanie zwycięzcy. Dla każdej z drużyn najważniejsze są punkty i trenerzy zapowiadają, że będą o nie z całym zaangażowaniem walczyć. Na pewno pomogą w tym dobre nastroje w szatni i kondycja zawodników.

18:10

Witamy w relacji na żywo ze spotkania kończącego 2. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy. Na Arenie Kielc, miejscowa Korona podejmuje Ruch Chorzów.