Poniedziałek, 26 marca 2012, godz. 18:30
Korona KielceKorona Kielce
3 : 0
Polonia WarszawaPolonia Warszawa
90'

Koniec spotkania! Korona zasłużenie wygrywa ze słabą w drugiej połowie Polonią Warszawa aż 3:0. Po pierwszej wyrównanej części gry nikt nie spodziewał się tak okazałego zwycięstwa gospodarzy. Trener Ojrzyński dobrze wykorzystał przerwę i odmieniona Korona potrzebowała niespełna kwadransa na zdobycie trzech goli i pokonanie Polonii. Korona w pucharach? Czemu nie, jeśli tylko dalej będzie prezentować się tak jak w drugiej części meczu z Polonią ma na to realne szanse. Za uwagę dziękują Paweł Zatorski i Iwona Kasak

88'

Sam na sam z bramką Korony Edgar Cani, ale zawodnik gości sprawdza wytrzymałość bocznej siatki bramki Małkowskiego. Polonia dalej bez gola.

87'

Głośne "Ole" towarzyszy każdemu zagraniu podopiecznych Leszka Ojrzyńskiego. Trzy minuty pozostają do zakończenia dzisiejszego widowiska.

85'

I znów piłka w posiadaniu koroniarzy, szturm na bramkę Przyrowskiego trwa dalej.

83'

Wydaje się, że nic złego w tym meczu już nie może spotkać Korony, grająca dobre zawody w pierwszej połowie Polonia praktycznie nie istnieje w drugiej części gry, dla podopiecznych trenera Zielińskiego byłoby lepiej gdyby arbiter już zakończył to spotkanie.

80'

Ostatnie dziesięć minut Korona zagra w przewadze, czerwoną kartką ukarany Maciej Sadlok.

79'

Szósta już kartka dla gracza Polonii.

78'

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu na placu gry pojawił się Teodorczyk.

77'

Maciej Korzym ucierpiał w starciu z Przyrowskim i w asyście medyków opuścił plac gry, jego miejsce zajął Mateusz Łuczak

75'

Korzym znów przed szansą jednak tym razem na miejscu był Przyrowski.

73'

Plac gry opuszcza Kamil Kuzera w jego miejsce wbiega Jacek Kiełb.

73'

Małkowski piąstkuje po strzale Todorovskiego.

70'

Dośrodkowanie Sobolewskiego i minimalnie niecelnie Lenartowski. Czyżby to jeszcze nie koniec możliwości Korony? Polonia dalej bezradnie przygląda się poczynaniom gospodarzy.

68'

Kolejna akcja prawą stroną boiska, duże ożywienie dla poczynań Korony wniosło pojawienie się na boisku Grzegorza Lecha.

66'

Niesamowity początek drugiej połowy w Kielcach. Korona widocznie po ostrej rozmowie w przerwie zamknęła rywala we własnym polu karnym i w przeciągu niespełna kwadransa trzykrotnie pokonała Sebastiana Przyrowskiego. Gracze Polonii wyraźnie zdezorientowani przebiegiem wydarzeń, a Korona dalej w ataku przed chwilą ponownie próbował Golański.

63'

Nerwy puszczają zawodnikom Polonii, kartka dla Roberta Jeża.

60'

Polonia na kolanach! Artur Lenartowski zdobywa trzecią bramkę dla Korony!.

58'

58'

Trener Zieliński szybko reaguje i przeprowadza podwójną zmianę w swoim zespole

56'

Kartka również dla zawodnika Polonii.

55'

Bohater sprzed chwili ukarany kartką wznawia Polonia.

54'

Druga bramka dla Korony! Strzelcem bramki po dośrodkowaniu Lecha Maciej Korzym!

52'

Korona stara się iść za ciosem, przed chwilą dobry strzał Korzyma minimalnie obok bramki Przyrowskiego.

48'

Wspaniały początek Korony, składna akcja gospodarzy wykończona strzałem Golańskiego i Korona obejmuje prowadzenie!.

46'

W przerwie trener Ojrzyński przeprowadził jedną zmianę miejsce Jamroza zajął Grzegorz Lech

46'

Drugą oby bramkową połowę rozpoczyna Korona.

45'

Przerwa powoli dobiega końca, miejmy nadzieję, że w drugiej odsłonie zobaczymy bramki, gdyż remis nie urządza ani Korony ani Polonii. Za moment rozpoczniemy relację z drugiej połowy.

45'

Koniec pierwszej połowy emocjonującego spotkania w Kielcach. Korona - Polonia 0:0 zapraszamy po przerwie na dalszą część relacji.

45'

Todorowski fauluje Korzyma i mamy jeszcze rzut wolny w okolicy pola karnego.

45'

Zablokowany strzał Roberta Jeża, nie trafia w światło bramki Małkowskiego, pierwsza połowa potrwa więcej o dodatkowe 60 sekund.

43'

W kartkach Polonia obejmuje prowadzenie za sprawą Baruchyana.

42'

Kolejna szansa przed Polonią jednak Lisowski wybija piłkę Baszczyńskiemu.

39'

Lenartowski przegrywa wyścig o piłkę z Przyrowskim

37'

Napór Polonii trwa w najlepsze piłkę z linii bramkowej po strzale Wszołka wybija Golański.

36'

I raz kolejny Polonia, tym razem Sultes zagroził Małkowskiemu.

34'

Kolejny raz kielecką obronę postraszył Dvalishvili, jednak obrońcy Korony byli na miejscu, tylko rzut rożny dla gości.

33'

Kolejne nieporozumienie w szeregach Korony i piłkę przejmuje Polonia.

32'

Kolejna szansa Korony i Korzym na spalonym.

30'

Jak do tej pory w meczu brakuje tylko bramek, emocji i sytuacji podbramkowych mamy całkiem sporo, widać, że na boisku znajdują się drużyny z górnej części tabeli. Niestety, aby nie wszystko było dobrze od poziomu spotkania wyraźniej odbiegają arbitrzy, którzy na pocieszenie mylą się w obie strony...

26'

Prosta strata Korony po niedokładnym zagraniu Kijanskasa.

25'

Groźny strzał Dvalishviliego minimalnie nad poprzeczką bramki Korony.

24'

Kolejny rzut wolny dla Polonii po interwencji Lisowskiego.

23'

W kartkach również już mamy remis, ukarany przed chwilą Paweł Wszołek.

21'

Stano blokuje dośrodkowanie Wszołka, rzut rożny dla gości.

20'

Bardzo dobry strzał Kuzery i jeszcze lepsza interwencja Przyrowskiego

19'

Kartka dla obrońcy gości za faul na wychodzącym na czystą pozycję Jamrozie.

18'

Chwilę wcześniej w zamieszaniu pod bramką Polonii kartką ukarany Sobolewski.

15'

Sobolewski poradził sobie z trzema obrońcami jednak piłkę złapał Przyrowski, dalej 0:0.

12'

Piłkę z najbliższej odległości do bramki kieruje Lenartowski, jednak arbiter podejmuje nie zrozumiałą nawet dla piłkarzy z Warszawy decyzję... Niestety nie jest to pierwsza mocno kontrowersyjna decyzja arbitra.

11'

Bramka dla Korony! Nieuznana szkoda, że nie słyszą Państwo gwizdów kieleckich kibiców.

9'

Pierwsza kartka w meczu dla kapitana Korony Kamila Kuzery.

9'

Zbyt mocne dośrodkowanie Golańskiego i osamotniony Jamróz nie dobiega do piłki.

8'

Nerwowa interwencja Kijanskasa i rzut z autu dla Czarnych Koszul

7'

Kolejna udana interwencja Małkowskiego po strzale Dvalishviliego.

6'

Polonia kolejny raz z rzutu rożnego swojej szansy próbuje Polonia. Mecz rozpoczął się od ataków Polonii, Korona czeka na rozwój wydarzeń.

5'

Dobra okazja Korony, jednak Lisowski zbyt mocno do Jamroza.

4'

Zdaniem arbitra Kuzera fauluje Todorowskiego.

2'

Kolejna okazja Polonii, po dośrodkowaniu Wszołka piłka nie znalazła adresata w polu karnym Małkowskiego, tylko rzut rożny dla Polonii.

1'

Pierwsza minuta i pierwszy strzał meczu w wykonaniu Sultesa.

1'

Rozpoczynają zawodnicy Polonii.

18:27

zawodnicy obu drużyn właśnie wybiegają na murawę, za chwilę rozpoczynamy spotkanie.

18:25

Na ławce rezerwowych Korony zasiadają: Pilarz, Kiercz, Kaczmarek, Lech, Malarczyk, Łuczak oraz Kiełb. Do dyspozycji trenera Zielińskiego pozostają: Gliwa, Mynar, Pazio, Cani, Teodorczyk, Brzyski oraz Tosik.

18:23

Wiosenna forma Korony jest dla większości sympatyków sporą niespodzianką, nikt nie spodziewał się, że Korona walczyć będzie o najwyższe cele, aby tak się stało w dzisiejszym spotkaniu podopieczni trenera Ojrzyńskiego muszą zdobyć komplet punktów. Podopieczni trenera Zielińskiego nie będą na pewno łatwym rywalem dlatego też należy spodziewać się emocjonującego widowiska.

18:18

Witam z Areny Kielc, gdzie za niespełna kwadrans rozpocznie się ostatnie spotkanie 23 serii T- Mobile Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a Polonią Warszawa. Mecz ten nazywany jest spotkaniem o sześć punktów, ponieważ obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli.