Jagiellonia podzieliła się punktami z Korona po golach napastników - Michała Zielińskiego i Tomasza Frankowskiego

Zieliński wywalczył rzut rożny dla Korony

94'

Tymiński za mocne podanie do Kupisza, który nie mimo ambicji nie doszedł do piłki

92'

Plizga podał na siedemnasty metr do Frankowskiego, ten przyjął piłkę, zgubił Kijanskasa i sprytnym strzałem pokonał Małeckiego

92'

Tomasz Frankowski i Jagiellonia doprowadza do remisu!

90'

Artur Lenartowski - za faul taktyczny na Frankowskim

90'

Tymiński wyciął Lisowskiego i Korona zyskała kolejne sekundy

89'

Paweł Sobolewski - za opóźnianie gry

87'

Głową strzelał Skerla, jednak nie powtórzył wyczynu z meczu przeciwko Lechii Gdański, kiedy zdobył gola

86'

Lisowski za faul na Kupiszu

85'

Frankowski uderzył nad bramką Korony

84'

Tymiński... przewrócił się na piłce

84'

Lisowski lepszy od Plizigi i z autu Korona

82'

Stano daleko, jak najdalej od własnej bramki. I tak gra cały czas cała drużyna Korony

80'

Małecki zaliczył pierwszą, dobrą interwencję

79'

Kupisz wycofał piłkę na szesnasty metr prosto pod nogi Vukovicia

77'

Wojciech Małecki za Zbigniewa Małowskiego. To już trzecia zmiana wymuszona kontuzją w tym meczu, a druga w Koronie

75'

Małkowski w karetce, a Kupisz ładnie się zachował i przeprosił rywala

74'

Ambulans pojawił się na boisku, a Małkowski jest zakrwawiony

73'

Opatrywany Małkowski

72'

Świetne wyjście Małkowskiego, który rzucił się pod nogi Kupisza i powstrzymał skrzydłowego Jagiellonii

72'

Zieliński strzelał po długim rogu, ale obok słupka

71'

Zamieszanie na narożniku boiska na wysokości pola karnego Jagiellonii. Najpierw walczyli Norambuena z Sobolewskim, a potem mieli sobie jeszcze coś do wyjaśnienia. Tymczasem gra toczyła się dalej tuż obok nich. Wszystko skończyło się autem dla białostoczan

68'

Artur Lenartowski w miejsce Grzegorza Lecha

67'

Korona broni się i kielczanie co rusz faulują, ale Jagiellonia nie wykorzystuje stałych fragmentów gry. Przed momentem źle głową strzelał Seratlić

66'

Kuzera w swoim stylu nie opanował łatwej piłki

64'

Marcin Burkhardt zagrał piętnaście minut i z powodu kontuzji opuścił boisko, a zastąpił go Łukasz Tymiński

62'

Strzał Norambueny nad poprzeczką

61'

Kupisz do Frankowskiego, który nie sięgnął piłki przed bramką Korony

60'

Kamil Kuzera za faul an Seratliciu

59'

Korona skupia się na defensywie, a Jagiellonia korzysta z faktu, że kielczanie oddali im inicjatywę i rusza odważniej do przodu

59'

Plizga przed bramkę Korony, a tam rządzi i dzieli Małkowski

57'

Jeszcze jedna centra z rzutu wolnego w pole karne Korony, gdzie wszyscy piłkarze minęli się z futbolówką

56'

Stano wrócił i od razu dobrze wybijał piłkę głową

54'

Plizga do Kupisza, a ten dobrze blokowany przez Kijanskasa, który ułatwił interwencję Małkowskiemu

53'

Stano poza boiskiem z powodu urazu i Korona musi radzić sobie w osłabieniu

53'

Plizga z ok. 30 metrów próbował zaskoczyć Małkowskiego, a ten jedynie odprowadził piłkę wzorkiem, bo ta przeleciała wysoko nad bramką Korony

51'

Fatalne zachowanie Skerli! Litwin w łatwej sytuacji wybił piłkę w... trybuny, a chciał podać do Bartczaka

49'

Rzut wolny dla Jagiellonii wykonywał Plizga i strzał głową oddał Frankowski. Futbolówka minęła bramkę w bezpiecznej odległości

46'

Ermin Seratlić w miejsce Jana Pałowskiego

46'

Marcin Burkhardt za Rafała Grzyba

46'

Rozpoczęli gospodarze, w których szeregach mamy dwie zmiany

46'

Korona zasłużenie prowadzi w Białymstoku 1:0 po golu Michała Zielińskiego

45'

Skerla zamiast do przodu z połowy Korony... wycofał piłkę do Słowika. Jagiellonia gra pozbawiona jakiegokolwiek pomysłu na grę

43'

Plizga przewrócił się w polu karnym. O faulu nie było mowy

41'

Lisowski ponownie lepszy w pojedynku jeden na jeden od Kupisza

40'

Za kontuzjowanego Maciej Korzyma wszedł Łukasz Maliszewski

39'

Prostopadłe podanie Grzyba do Norambueny w pole karne i dobre wyjście Małkowskiego przerwało groźną akcję Jagiellonii

37'

W odpowiedzi Hermes trafił w bramkę, gdzie Małkowski poradził sobie z toczącą się futbolówką

37'

Strzał Sobolewskiego z dystansu trafił w obrońcę Jagiellonii

36'

Długie podanie Lisowskiego do Sobolewskiego zakończyło się niepowodzeniem, bo Słowik spokojnie przejął piłkę

33'

Raz jeszcze Małkowski pewnie interweniował daleko od linii bramkowej i złapał piłkę adresowaną do Frankowskiego

31'

Kupisz tym razem zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka przeleciała daleko od bramki Korony

28'

Kupisz wreszcie ruszy do przodu prawą stroną, ale Lisowski poradził sobie z pomocnikiem Jagiellonii

28'

Norambuena wygrał pojedynek główkowy z Zielińskim i podał do Słowika

26'

Kupisz w pole karne, gdzie Małkowski odważnie i pewnie przechwycił futbolówkę

24'

Korona próbowała atakować, ale łatwo kielczanie tracili piłkę. Zawodnicy Jagiellonii nie byli im dłużni i nieudolnie wyprowadzali piłkę z własnej połowy

22'

Pawłowski oddał celny strzał, jednak zbyt lekko i Małkowski z łatwością złapał piłkę

18'

Ostro walczył o piłkę w ofensywie Korzym. Faulował.

16'

Plizga ucierpiał w starciu z Vukoviciem. Powinien być faul, ale gwizdek sędziego milczał. Gracze Korony długo grali dalej, w końcu piłkę na aut wybił Serb.

14'

I za ten faul Hermes dostaje żółtą kartkę.

13'

Korona świetnie dziś odbiera piłkę. Włąsnie zrobił to Kuzera i wyprowadził dobry kontratak. Goście mogli wyjśc w przewadze 3 na 2, ale Hermes taktycznie faulował Sobolewskiego.

11'

Ostry faul Kuzery w środku pola.

9'

Odważna akcja młodziutkiego Pawłowskiego, ale zagrał zbyt indywidualnie. Nie miał szans w pojedynku jeden na jeden z Pavolem Stano.

8'

W polu karnym znów był Zieliński, ale tym razem piłkę dobrze wybił Skerla.

8'

O dziwo to Korona jest na razie lepszą drużyną na boisku. Akcje gości są ciągle groźne.

5'

Kolejna dobra kontra drużyny gości. Prostopadłe podanie do Korzyma, ale ten musiał strzelać ze swojej słabszej prawej nogi i tym razem Słowik nie miał problemów ze strzałem.

2'

Fatalny błąd Słowika, który rozgrywa pierwszy mecz po rozstaniu Jagi z Sandomierskim. Źle obronił strzał, wypluł piłkę przed siebie i ZIeliński z najbliższej odległości wepchnął ją do siatki.