CracoviaCracovia
0 : 0
Widzew ŁódźWidzew Łódź
19:54

Nic z tego! Koniec spotkania! Cracovia remisuje po słabym w ofensywie spotkaniu!!! I chyba już nawet nie ma matematycznych szans na utrzymanie! A ja dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje LIVE. Pozdrawiam Tomasz Kozimala

93'

Jeszcze kartka dla Okachiego. Ostatnia szansa Cracovii, będzie długie dośrodkowanie w pole karne Widzewa

92'

Pozostały niespełna 2. minuty do końca spotkania, a to Widzew atakuje

91'

Korner dla Cracovii, jednak piłka dla Widzewa

90'

Ostatnie 3 minuty nadziei dla gospodarzy. Czy będzie zmiana rezultatu, czy też widzewiacy wywiozą z Krakowa cenny punkt?

88'

Zawodnik Widzewa również ukarany kartonikiem za niesportowe zachowanie

88'

Kosanović popychał teraz Brozia za przetrzymanie piłki i obydwoje dostali po żółtej kartce

86'

Kaczmarek ubiegł teraz napastnika Widzewa!!! Gdyby nie to mielibyśmy zmianę wyniku!

84'

Znów Budziński strzelał na bramkę Widzewa, ale słaby strzał i obok bramki gości

83'

Budziński znów "ukąsił", jednak jego strzał ląduje nad poprzeczką Mielcarza

81'

Ostatnia zmiana w Widzewie Serwaciński zastępuje Matusiaka

78'

Szeliga schodzi z boiska. Zastępuje go Mateusz Bartczak, który przejmuje opaskę kapitana drużyny

77'

Znów atak Cracovii, jednak zamieszanie w polu karnym wykorzystują tylko stoperzy Widzewa, którzy wybijają piłkę po zgraniu z lewego skrzydła

76'

Cóż za akcja Pasów! Ntibazonkiza do Biezena, ten wspaniale dośrodkował na głowę Grzelakowi. Jednak napastnik Cracovii fatalnie się myli i strzela nad poprzeczką!!!

74'

Nieco ponad 15. minut do końca spotkania. Jeśli gospodarze marzą o utrzymaniu to muszą strzelić bramkę. Widzew zaś jest dobrze dysponowany i za pewne nie będzie to łatwe zadanie

73'

Kontra RTS-u i widzewiacy mają korner

72'

Rzut rożny kolejny już dla Pasów. Tym razem Mielcarz nie zdążył do piłki, a zamieszanie pod polem karnym po dośrodkowaniu nie wykorzystał żaden z zawodników gospodarzy

70'

Budziński!!!!! Nie ma gola!!! Fantastyczna interwencja Mielcarza!!! Korner dla Cracovii

69'

Atakowany bramkarz Pasów musiał wybijać piłkę w boczne trybuny

67'

Faulowany teraz taktycznie Broź i ok 35. metrów do bramki Kaczmarka. Piłka jednak po słabym wykonaniu tego stałego fragmentu gry dla gospodarzy meczu

64'

Ależ sytuację mieli teraz widzewiacy!!! Wspaniała jednak parada Kaczmarka i nie ma gola dla gości!

63'

Bartłomiej Grzelak zmienia Visniakovsa

62'

Znów atak widzewiaków, którzy wywalczyli rzut rożny. Od bramki jednak rozpocznie bramkarz gospodarzy

61'

Niezły strzał Okachiego! Jednak wprost w ręce Kaczmarka

60'

Visniakovs ukarany żółtą kartką

59'

Faul w środkowej strefie boiska. Piłka dla Widzewa

58'

Zmiana również w Cracovii. Na placu gry pojawia się Budziński, a zastępuje on Bolejevića

57'

Okachi zmienia Ostrowskiego w Łódzkim Widzewie

56'

Znów sytuacja podbramkowa Cracovii! Tym razem źle uderzał Visniakows

55'

Ależ teraz Biezen fatalnie zachował się w polu karnym Widzewa. Najpierw jednak źle przyjął piłkę i kiedy ta do niego wróciła, ten nie wiedzieć czemu zamiast strzelać na bramkę Widzewa podawał w sytuacji sam na sam! Tym samym od bramki Mielcarz

53'

Pierwsza zmiana w Widzewie. Oziębała zastępuje Mariusza Stępińskiego

53'

Saidi!! Niezła akcja ale nad poprzeczką bramkarza RTS-u

52'

Tym razem żółty kartonik od sędziego obejrzał Krzysztof Nykiel

51'

Kartka dla Puzigacy. Brutalnie faulował zawodnika Widzewa w jego polu karnym

50'

Wybijają jednak defensorzy Pasów i od razu ruszają z kontrą

49'

Teraz rzut rożny dla Widzewa

48'

Korner dla gospodarzy. Dośrodkowanie Bolevića. Dobrze jednak Pinheiro wybija piłkę w pole, a uderzenie Visnakovsa przechodzi daleko obok bramki Mielcarza

47'

Akcja Ntibazonkizy z lewej strony. Powstrzymany jednak Burundyjczyk i mamy rzut wolny z 35. metrów, wybity jednak przez stoperów Widzewa

46'

Rozpoczynamy drugie 45. miejmy nadzieję emocjonujących minut! Od środka rozpoczęli zawodnicy Pasów!

18:53

Zapraszam za niespełna 15. minut na druga połowę spotkania!

18:53

Nie mieliśmy zbyt wielu emocji w pierwszych 45. minutach w Krakowie. Wprawdzie swoje sytuacje mieli w Widzewie Matusiak, a w Cracovii Ntibazonkiza, jednak obydwaj napastnicy nie potrafili umieścić futbolówki w bramce przeciwnika. Pierwsze minuty spotkania zdecydowanie ze wskazaniem na gości. Natomiast po 20. minutach gry wyraźnie grę prowadziła Cracovia, z tym że podopieczni Kafarskiego nie potrafią przebić się pod bramkę Mielcarza, a to dzięki stoperom RTS-u, którzy fantastycznie zatrzymują ataki przeciwników

48'

Koniec pierwszej połowy!

48'

W odpowiedzi Widzew! Ale z drugiej strony boiska pudłuje Matusiak

47'

Doczekała się Cracovia strzału! Nie ma jednak bramki po ładnej akcji Biezen- Ntibazonkiza. Holender ograł obrońców gości w ich polu karnym podał do tego drugiego, jednak Burundyjczyk fatalnie przestrzelił w boczną siatkę Mielcarza!

45'

Sędzia spotkania doliczył 3. minuty do pierwszej odsłony meczu

45'

Minuta do końca pierwszej połowy i ostatni w tej części gry korner dla gospodarzy. Słabe wykonanie i nie ma zagrożenia pod bramką Widzewa

44'

Panka faulowany i odgwizdane przewinienie przez sędziego na tym zawodniku, ku niezadowoleniu fanów krakowskiego klubu

43'

Trzeba przyznać, że stoperzy Widzewa prezentują się dziś imponująco. Zamurowują swoje pole karne i nie dają szans graczom Cracovii na oddanie jakiegokolwiek strzału w światło bramki

41'

Tym razem uraz dał się we znaki Saidiemu Ntibazonkizie, który leży na murawie opatrywany przez klubowego lekarza. Na szczęście dla niego podniósł się i kontynuuje grę

40'

Role się odmieniły i Cracovia dużo gra piłką. Nie było jednak do tej pory większego zagrożenia pod bramką Mielcarza

39'

Teraz strzał Ntibazonkizy zza pola karnego. Było to jednak za słabe i w dodatku niecelne

38'

Przewinienie któregoś z widzewiaków w środkowej strefie boiska. Piłka wrzucana w pole karne przez Kosanovica, jednak zbyt płasko i piłkę wyijają defensorzy Widzewa

36'

Faul w lewym sektorze boiska na wysokości pola karnego Widzewa. Piłka mocno "bita" w pole karne RTS-u, jednak żaden z zawodników krakowian nie doszedł do tego dośrodkowania.

34'

Widzew dzielnie odpiera ataki gospodarzy, którym jak już wcześniej wspomniałem brakuje dokładności. Bardzo mądrze kontrują goście, którzy również jak na razie nie mogą znaleźć sposobu na obronę Cracovii

32'

Znów w środku pola stoperów Widzewa próbował zaskoczyć Visniakovs, ci jednak wyglądają solidnie w dzisiejszym meczu i są póki co nie do przejścia

31'

Akcje zawodników gospodarzy są niedokładne i chaotyczne, natomiast Widzew czeka na swoja okazję i kontratak. Powtarza się scenariusz z Warszawy, kiedy to Cracovia miała piłkę i atakowała, a Polonia strzelała bramki.

29'

Wolno między sobą rozgrywają piłkę zawodnicy gospodarzy, a przypominam, że podopieczni Kafarskiego muszą wygrać to spotkanie, jeśli myślą o pozostaniu w Ekstraklasie.

28'

Zachęcam do typowania wyniku spotkania na naszym forum:)

27'

Kapitan Pasów kontynuuje grę, ale zobaczymy, czy z czasem nie będzie potrzebna zmiana

26'

Leży na murawie Sławomir Szeliga. Znów potrzebna jest interwencja służb medycznych

24'

Mamy kibica na murawie przy Kałuży. Już służby porządkowe uporały się z "problemem". Trzeba przyznać, że nieco brutalnie. A fan drużyny z Krakowa został pożegnany brawami

21'

Doskonałe podanie ze środka pola do Visniakovsa. Łotysz jednak był na spalonym

20'

Teraz faul obrońców Cracovii i ok 25. metrów do bramki Kaczmarka. Piłka już w rękach bramkarza Pasów po nie to strzale ni to dośrodkowaniu zawodnika Widzewa

17'

Seria rzutów rożnych dla Cracovii. Jednak ich wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Od bramki tym sposobem rozpoczyna Mielcarz

16'

Niezłe wrzucenie futbolówki w pole karne Widzewa Boljevića! Jednak Biezena ubiegł golkiper Widzewa!

14'

Widzewiacy wyraźnie dominują póki co w tym spotkaniu, chociaż teraz niezłą akcję przeprowadził Ntibazonkiza z Suartem, ten jednak nie poradził sobie ze stoperami gości

12'

Ależ teraz przestrzelił Matusiak!!! Napastnik Widzewa znalazł się niemal sam na sam z golkiperem Pasów i oddał strzał, tylko, że niecelny!!! Piłka przeszła obok słupka gospodarzy!

10'

Pomocnik Cracovii podniósł się z murawy i kontynuują gracze gości, którzy wyprowadzają jednak nieskuteczny atak

9'

Na boisku leży Sławomir Szeliga. Potrzebna jest pomoc lekarzy

7'

Za mocne podanie Biezena w kierunku Saidiego i piłka w rękach Mielcarza

6'

Faul Ntibazonkizy na połowie Widzewa

5'

Atak z prawej strony Visniakovsa, ale pomocnik Pasów skutecznie zatrzymany

3'

Pierwsza akcja RTS-u, ale bez problemu broni Kaczmarek

2'

Na murawie przez chwilę leżał Kosanović, ale już wszystko w porządku i gramy dalej!

1'

Pierwszy gwizdek arbitra i rozpoczęli goście z Łodzi

17:51

.. nieoficjalnie piłkarz pokłócił się z włodarzami Widzewa o pieniądze. Jego absencja w Krakowie to jednak wg trenera kwestia czysto sportowa. - Oddzielam sprawy relacji Brazylijczyka z klubem od spraw stricte sportowych - powiedział Radosław Mroczkowski.

17:49

W Widzewie zabraknie kontuzjowanych Patryka Wolańskiego, Mariusza Rybickiego, Souheil Ben Radhii oraz Dudu, który wrócił już do zdrowia, ale...

17:45

W Cracovii nie zagrają dziś kontuzjowani Łukasz Nawotczyński, Jan Hosek i Alexandru Suvorow oraz pauzujący za kartki Hachem Abbes i Ugo Uhah.

17:38

Tomasz Kafarski, tak jak liczył przed meczem, może postawić dziś na Saidiego Ntibazonkizę, który rozpocznie mecz od 1. minuty.

- Jak długo będzie grał zależeć to będzie od sytuacji na boisku. Każdy, kto ogląda treningi wie, że mam z Saidim bardzo dobry kontakt i to co się ukazało ostatnio o naszym konflikcie jest jakimś absurdem - powiedział na przedmeczowej konferencji szkoleniowiec "Pasów".

17:35

Pewnie dlatego, że Widzew nie gra ani o utrzymanie, ani europejskie puchary, Radosław Mroczkowski postawił dziś na młodych: 19-letni obrońcę Sebastiana Dudę i 17-letniego napastnika Mariusza Stępińskiego, którzy zdecydowanie częściej grają na wiosnę w drużynie Młodej Ekstraklasy.

17:31

Ławka rezerwowych Widzewa: Michał Pytkowski, Patryk Stępiński, Piotr Mroziński, Rafał Serwaciński, Przemysław Oziębała, Princewill Okachi

17:31

Ławka rezerwowych Cracovii: Radosław Cierzniak, Arkadiusz Radomski, Bartłomiej Grzelak, Mateusz Bartczak, Andraż Struna, Marcin Budziński, Rok Straus

17:30

Witamy w relacji z pierwszego meczu 27. kolejki T-Mobile Ekstraklasa. Będąca w arcytrudnej sytuacji Cracovia rozegra kolejny mecz "o życie". Na przeciw stanie łapiący ostatnio formę Widzew, który jest już pewny utrzymania w lidze.