Ekstraklasa. Ireneusz Mamrot: To był najlepszy początek w sezonie

29 października 2017, 20:44 | red

Trener Jagiellonii Białystok nie krył zadowolenia po zwycięstwie (3:1) nad Zagłębiem Lubin i cieszył się z dobrej reakcji po porażce w Gdyni.

Ireneusz Mamrot (Jagiellonia Białystok): - To był najlepiej rozpoczęty przez nas mecz w tym sezonie. Minutę po naszym golu Zagłębie miało swoją okazję, której nie wykorzystało. Później wyprowadziliśmy skuteczną kontrę. Spotkaliśmy się z silnym rywalem, więc zwycięstwo cieszy. W drugiej połowie goście zdobyli gola, choć wcześniej nic tego nie zapowiadało. Gola na 3:1 zdobył Przemysław Frankowski i bardzo nas cieszy wygrana, tym bardziej, że zespół odpowiednio zareagował po porażce w Gdyni.

Źródło:Zagłębie Lubin

MAGAZYN SPORTOWY 24;nf

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/abcd0e2a-5fde-7f05-0ca9-2897ca542672,25b73544-74e3-9eee-3a63-0f4d2aafd6fd,embed.html[/wideo_iframe]