Czy Jacek Magiera zostanie zwolniony? Co ze sprzedażą Śląska Wrocław? (WIDEO)

dzisiaj 10:42 | Redakcja

Śląsk Wrocław pozostaje jedynym klubem w tym sezonie PKO Ekstraklasy, który nie wygrał meczu o stawkę. Decyzje dotyczące ewentualnego zwolnienia trenera lub władz klubu leży w gestii prezydenta Jacka Sutryka. Czy znów zdecyduje się wyjść przed szereg? Co z ciągle niespełnioną obietnicą prywatyzacji klubu? Głos zabrali nasi dziennikarze: Cyprian Dmowski i Piotr Janas.

"Za obecną sytuację w Śląsku Wrocław odpowiedzialny jest tylko i wyłącznie Jacek Sutryk, który wbrew swoim obietnicom nie sprzedał klubu w ręce profesjonalistów" - mówi Cyprian Dmowski
1 / 2

Śląsk Wrocław po 1/3 sezonu 2024/25 okupuje ostatnie miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. WKS jest jedyną drużyną, która nie ma na koncie ani jednego ligowego zwycięstwa. Ostatni raz tak fatalna passa (brak wygranej w pierwszych dziewięciu meczach) miała miejsce... 12 lat temu. Wówczas Podbeskidzie Bielsko-Biała nie wygrało do 10. kolejki, ale dzięki znakomitej końcówce sezonu zdołało utrzymać się w lidze.

[polecany]26853341[/polecany]

W ostatnią niedzielę Śląsk przegrał na Tarczyński Arena Wrocław z Cracovią 2:4, mimo że po 8. minutach prowadził 2:0. Kto odpowiada za tę sytuację? Czy trener Jacek Magiera przetrwa na stanowisku do następnego meczu, który rozegrany zostanie dopiero 20 października, gdyż właśnie rozpoczęła się przerwa na reprezentacje? Czyje głowy mogą spaść w najbliższych dniach? O tym wszystkim dyskutowali nasi dziennikarze: Cyprian Dmowski i Piotr Janas.