menu

Radomiak Radom trenuje na obozie w Belek w Turcji. Śpiewający Leonardo Rocha, urodziny Okoniewskiego. Zobaczcie filmy i zdjęcia

26 stycznia, 09:09 | Maciej Kwiatkowski

Piłkarze Radomiaka Radom ciężko trenują na obozie w Belek w Turcji. W środę i czwartek była idealna pogoda do treningu, zajęcia były bardzo udane. Ciekawie wyglądają też zajęcia poza boiskiem.

Zajęcia piłkarzy Radomiaka w Belek. Więcej na kolejnych zdjęciach >>>
fot. Radomiak

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.
1 / 8

Damian Markowskiego prosto z Turcji pokazał vlog numer 7. Z materiału wideo można się dowiedzieć o wielu kulisach życia piłkarza, między innymi jak przygotowuje się rękawice bramkarskie do meczu, są nietypowe metody masażu oraz Leonardo Rocha w roli... wokalisty. Tym razem pokazano wiele ujęć z zajęć. Obejrzyj vlog numer 7 autorstwa Damian Markowskiego prosto z Turcji.


Zobaczcie galerię zdjęć z ostatnich treningów Radomiaka w Turcji
[przycisk_galeria]

We vlogu numer 7 mamy też relację z urodzin napastnika Krystiana Okoniewskiego, urodzonego 24 stycznia 2005 roku. Krystian podpisał kontrakt z Radomiakiem Radom jako 18-latek. Obowiązywać on będzie do 30 czerwca 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Krystian przeniósł się na zasadzie transferu definitywnego z Lechii Gdańsk. Okoniewski jest wychowankiem AMSPN Hetman Zamość.

Zobaczcie galerię zdjęć z ostatnich treningów Radomiaka w Turcji
[przycisk_galeria]

Zobacz nasze poprzednie relacje z obozu Radomiaka w Belek
[polecany]25886571[/polecany]
[polecany]25890837[/polecany]
[polecany]25882107[/polecany]


Polecamy