menu

Nowy bramkarz Gabriel Kobylak już trenuje z Radomiakiem. Wrócił także Thabo Cele (Zobacz zdjęcia)

17 czerwca 2022, 20:07 | wł

Gabriel Kobylak został wypożyczony na rok z Legii Warszawa do Radomiaka Radom. 20-letni bramkarz w poprzednim sezonie był wypożyczony do Puszczy Niepołomice, w barwach której zagrał w 33 spotkaniach Fortuna 1 ligi. Po południu wziął udział w treningu radomskiego zespołu.

Thabo Cele trenował indywidualnie pod okiem Michaela Huffa.
fot. Włodzimierz Łyżwa

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.

fot.
1 / 26

Do zajęć treningowych wrócił Thabo Cele, który wrócił ze swojej ojczyzny Republiki Południowej Afryki. W piątek trenował indywidualnie pod okiem trenera przygotowania fizycznego Michela Huffa.
W sobotę sparing z Górnikiem w Łęcznej
Radomiak w okresie przygotowawczym do nowego sezonu w sobotę rozgra mecz sparingowy ze spadkowiczem z ekstraklasy Górnikiem w Łęcznej. Początek o godzinie 12.
W Radomiaku z różnych przyczyn nie zagrają. Mateusz Radecki, Tiago Matos (kontuzje), Luis Machado, Filipe Nascimento (sprawy rodzinne, wyjechali do Portugalii). Nie zagra także raczej Dominik Sokół, który w poniedziałek wyjeżdża do Niecieczy, gdzie ma podpisać kontrakt z miejscową Termaliką. Także nie zagra chyba Thabo Cele, który będzie indywidualnie trenował.
Pokażą się nowi piłkarze, którzy już podpisali umowy, są to: Gabriel Kobylak (bramkarz, młodzieżowiec), Albert Posiadała (bramkarz, młodzieżowiec), Daniel Pik (obrońca/skrzydłowy), Aleksander Gajgier (obrońca, młodzieżowiec), Dariusz Pawłowski (obrońca/skrzydłowy), Michał Jerke (bramkarz, młodzieżowiec) oraz powracający z wypożyczenia Dominik Stępień (pomocnik).
Testowany będzie Portugalczyk Pedro Justiniano, środkowy obrońca.

Echo Dnia Radomskie Sport Radomiak wznowił… Radomiak wznowił treningi. Było kilku nowych piłkarzy. Goncalo Silva odchodzi. Nie wiadomo co z Luisem Machado? Zobacz zdjęcia

PKO Ekstraklasa. Radomiak pozyskał trzech piłkarzy. Są to, Dariusz Pawłowski, Aleksander Gajgier i Michał Jerke. Zobaczcie zdjęcia i wideo

PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom pierwszy mecz w nowym sezonie rozegra w niedzielę 17 lipca o godzinie 12.30 z Miedzią Legnica

Zmiany kadrowe w Radomiaku. Radomski klub zainteresowany bramkarzami Legii Warszawa i obrońcą Termaliki Nieciecza (Zobacz zdjęcia)


Polecamy