MŚ U-20. Pszczoły problemem na stadionie w Łodzi. Rój "obsiadł" krzesełka

7 czerwca 2019, 16:44 | red

Widzieliśmy już na stadionach psy, koty, lisy, gołębie czy nawet łosia, ale roju pszczół nigdy. Do dzisiaj! Przed spotkaniem Kolumbia - Ukraina o półfinał MŚ U-20 te pożyteczne owady "nawiedziły" bowiem obiekt Widzewa w Łodzi.

Rój pszczół "zaatakował" krzesełko

Pszczoły obsiadły przynajmniej dwa z kilkunastu tysięcy krzesełek. Na szczęście organizatorzy dostrzegli je w porę, to znaczy zanim kibice pojawiły się na trybunie. Mecz rozpoczął się bez poślizgu czasowego - o godzinie 15:30. Przed godziną czternastą rojem pszczół zajęło się bowiem dwóch strażaków odzianych w specjalne stroje ochronne.

Jeszcze nie ustalono, czym pszczoły zostały zwabione na stadionie. Wiadomo natomiast, że w 11 minucie meczu reprezentacja Ukrainy objęła prowadzenie, wykorzystując błąd bramkarza Kolumbii (nagranie można obejrzeć poniżej).

Bee problem in Lodz ahead of Colombia v Ukraine #U20WC pic.twitter.com/QZATKJjgVv— James Nalton (@JDNalton) 7 czerwca 2019

Tymczasem w Łodzi przed #COLUKR na #WCU20 ;) Będzie Miodzio Mecz! Zapraszamy do @sport_tvppl pic.twitter.com/bcBtZNgFlA— Marcin Wojtasik (@WojtasikMarcin) 7 czerwca 2019

Tak padła bramka na 1:0 dla Ukrainy:

Czy ktoś z was ma pada i wyruszył bramkarzem Kolumbii daleko poza pole karneDrugą połowę meczu Kolumbia Ukraina [unicode_pictographs]%F0%9F%87%A8[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%B4[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%BA[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%A6[/unicode_pictographs] możecie oglądać w #tvpsport, aplikacji i tutaj https://t.co/6ZwNnqxHzH #WCU20 pic.twitter.com/VyIK2d6HdF— TVP Sport (@sport_tvppl) 7 czerwca 2019