ŁKS Łódź Górnik Łęczna na żywo. Łodzianie zremisowali na stadionie przy al. Unii 1:1. ŁKS kończył mecz w dziesięciu

5 sierpnia, 16:36 | redakcja

W poniedziałek Łódzki Klub Sportowy grał na stadionie przy al. Unii z Górnikiem Łęczna. Łodzianie po przeciętnym meczu zremisowali 1:1. Na trybunach zasiadło około 5 tysięcy kibiców.

1 ligowy ŁKS gra z Górnikiem Łęczna

ŁKS Łódź Górnik Łęczna na żywo

Wynik meczu ŁKS Górnik 1:0
KONIEC MECZU
Zakotłowało się pod bramką ŁKS-u - ale na szczęście sędzia dopatrzył się pozycji spalonej
97' Jeszcze szarpnął Zająć, ale strzelił obok słupka
95' Ostatnie minuty - czy ŁKS jest w stanie jeszcze skutecznie zaatakować?
94' Rzut rożny dla Górnika
Dobre dośrodkowanie, ale strzał głową nad bramką gości.
93' Może teraz? - rzut rożny dla ŁKS
92' Łodzianie się bronią, Górnik w natarciu
90' Sędzia dolicza 9 minut
Damian Warchoł pokonuje bramkarza ŁKS z kilku metrów
89' GOL dla Górnika!
85' Górnik próbuje, ale niewiele z tego wynika
Dużo szczęścia po stronie ŁKS, nieudolność napastników Górnika poraża
80' Zmiana w Górniku Żyra i Turski za Bednarczyka i Banaszaka
79' Górnik atakuje, rzut rożny dla gości
75' Ależ szczęście ŁKS. Złe piąstkowanie Bomby i strzał napastnika Górnika w poprzeczkę!
72' Dobra akcja ŁKS, ale niedokładne dośrodkowanie Wysokińskiego
Mateusz Wysokiński zastępuje Pirulo, a w miejsce Andreu Arasy pojawia się Stefan Feiertag.
68' zmiana w ŁKS Arasa i Pirulo schodzą z murawy
60' Około 5 tysięcy kibiców na stadionie ŁKS ogląda dziś mecz
ŁKS gra w 10
55' Bardzo niebezpieczny faul francuskiego obrońcy ŁKS i czerwona kartka dla Louveau
VAR sprawdzał jeszcze, czy przypadkiem nie było faulu, ale ostatecznie bramka zostaje uznana
50' GOL dla ŁKS! Arasa strzela na 1 do 0!
48' ŁKS próbuje szybko rozgrywać, ale nie idzie to dziś łodzianom najlepiej
46' Gramy w II połowie

45' Koniec pierwszej połowy. Nie jest to porywające widowisko. Typowy mecz walki.
40' ŁKS nieco zwolnił grę, do głosu częściej dochodzą Górnicy
35' Faul Kupczaka na środku boiska
29' Górnik w szybkim ataku, ale sędzia podnosi chorągiewkę - pozycja spalona
26' Idelna sytuacja dla Górnika, ale zblokowany strzał mija słupek bramki ŁKS
23' Dankowski mocno, ale bramkarz na posterunku
20' Niewiele konkretów, sporo walki, ŁKS więcej przy piłce, ale niewiele z tego wynika
16' Rożny dla ŁKS, ale bramkarz piąstkuje
14' Pirulo próbuje z dystansu, ale bardzo niecelnie...
10' ŁKS stara się prowadzić grę, ale na razie nie udało się zagrozić bramce Kostrzewskiego
8' Balić, dobre zagranie w pole karne, ale obrońcy wybili piłkę
5' Duże szczęście ŁKS, strzał z 11 metrów pomocnika Górnika, ale nad poprzeczką
3' ŁKS na biało goście w zielonych strojach - na razie trochę nieskładnej walki w środkowej strefie boiska.
1' Gramy!
Skład ŁKS
Ł. Bomba – K. Dankowski, L. Guelen, A. Louveau, A. Majcenić, Pirulo, M. Kupczak, M. Mokrzycki, H. Balić, J. Zając, A. Arasa.

Skład Górnika
A. Kostrzewski – D. Barauskas, M. Broda, F. Szabaciuk, J. Bednarczyk, A. Deja, K. Orlik, P. Malamis, D. Warchoł, M. Roginić, P. Banaszak.

To jest ostatni mecz 3. kolejki Betclic 1. Ligi. ŁKS Łódź przed własną publicznością zagra z Górnikiem Łęczna. Spadkowicz z Łodzi
na razie zawiódł, gdyż uległ w Gdyni tamtejszej Arce. Jak będzie na stadionie przy al. Unii?

- Na pewno w meczu z Arką było kilka fragmentów, które chcemy grać. Ten pierwszy kwadrans nie był dobry, ale druga część drugiej połowy już na odpowiednim poziomie. Myślę, że potrzebujemy więcej sytuacji strzeleckich w polu karnym – mówił po meczu w Gdyni trener Jakub Dziółka. napisał:

A co przed meczem powiedział trener łodzian?
[cyt]Górnik to dobry zespół, ale my również takim jesteśmy, więc naszym celem jest wygrać poniedziałkowy mecz – dodał Jakub Dziółka.