menu

Fortuna 1 Liga. Trener Stali Rzeszów Daniel Myśliwiec: Myślę, że wynik powinien być co najmniej w drugą stronę [WIDEO]

19 lutego 2023, 11:30 | Karol Pieniążek

- Ciężko jest mi zaakceptować wynik - mówił po spotkaniu rozgoryczony trener Stali Rzeszów Daniel Myśliwiec.

11.02.2023 rzeszow stal rzeszow vs puszcza niepelomice 1:0 1 liga nz daniel mysliwiec fot krzysztof kapica
11.02.2023 rzeszow stal rzeszow vs puszcza niepelomice 1:0 1 liga nz daniel mysliwiec fot krzysztof kapica
fot. K_kapica_afk

Szkoleniowcowi rzeszowskiej drużyny było ciężko pogodzić się z porażką w starciu z Górnikiem, bo jego zespół miał sporo okazji, po których na pewno bramki mogły paść i wcale nie chodzi jedynie o niewykorzystany rzut karny Głowackiego.

- Na bardzo trudnym boisku pokazaliśmy bardzo dużo ciekawych akcji i stworzyliśmy dużo sytuacji i dlatego ciężko jest mi zaakceptować wynik. Myślę, że wynik powinien być co najmniej w drugą stronę, ale nie chcę odbierać punktów drużynie gospodarzy napisał:


- komentował rozżalony trener Daniel Myśliwiec.

Myśliwiec nie ukrywał, że patrząc na grę, to jego zespół nie wyglądał źle, ale zabrakło najważniejszego czyli korzystnego wyniku.

[polecany]24475297[/polecany]

- Jesteśmy ludźmi ambitnymi, sportowcami, którzy chcą wygrywać i pomimo dobrej dyspozycji nie chcą się zadowalać tylko dobrą grą i dobrymi akcjami. Chcemy wygrywać i zrobimy wszystko, aby w kolejnych meczach wygrywać mecze, w których w mojej ocenie na takie zwycięstwo zasługujemy - podkreślał Myśliwiec.

Znacznie więcej powodów do zadowolenia miał trener gospodarzy.

- Wiedzieliśmy, że to będzie mecz, w którym będzie dużo momentów, gdzie będziemy cierpieć bez piłki, bo Stal ma jednak swój sposób grania i operowania piłką i to na jednym z najwyższych poziomów w lidze napisał:


- komentował Marcin Prasoł.

Oczywiście szkoleniowiec Górnika nie mógł również zapomnieć o pochwaleniu swojej drużyny.

- Gratulacje dla całego mojego zespołu za walkę, determinację, za poświęcenie, ale za to też, że wierzyli cały czas w sukces i to było w dzisiejszym meczu widać - zakończył wypowiedź zadowolony szkoleniowiec Górnika Łęczna.