menu

Były reprezentant Polski Daniel Łukasik, Nigeryjczyk Abraham Marcus i Brazylijczyk Jo Santos piłkarzami Radomiaka! Zobacz zdjęcia

10 lutego 2022, 11:28 | wlodzimierz.lyzwa@polskapress.pl

Nigeryjczyk Abraham Marcus i Brazylijczyk Jo Santos podpisali umowy z Radomiakiem Radom. Ten pierwszy już w czwartek po raz pierwszy trenował z zespołem trenera Dariusza Banasika. Brazylijczyk trenuje już od 2 lutego. W czwartek w południe kontrakt podpisał Daniel Łukasik.

Abraham Marcus podpisał umowę z Radomiakiem Radom.
fot.
Jo Santos.
fot.

fot.

fot.

fot.
1 / 5

22-letni Nigeryjczyk Abraham Marcus w środę w późnych godzinach wieczornych zameldował się w Radomiu. Na czwartek po rozmowach z właścicielami Radomiaka, podpisał umowy i pojechał na trening. Pozycja na boisku, lewonożny ofensywny zawodnik.

30-letni Brazylijczyk Jo Santos, który od 2 lutego trenuje z radomską drużyną podpisał także umowę z Radomiakiem. Pozycja na boisku, lewonożny skrajny pomocnik.

Zawodnikiem Radomiaka został też Daniel Łukasik, były piłkarz Legii Warszawa, Lechii Gdańsk, ostatnio tureckiego MKE Ankaragücü SK. W polskiej ekstraklasie rozegrał 128 meczów. Z Legią Warszawa zdobył dwa razy mistrzostwo Polski i dwa razy puchar krajowy. Z Lechią puchar krajowy i superpuchar. Gra na pozycji defensywnego pomocnika. W reprezentacji Polski rozegrał pięć meczów.


Polecamy