Sebastian Walukiewicz strzelił w meczu z Romą [WIDEO]

13 września 2020, 14:05 | red

Sebastian Walukiewicz jest przed swoim drugim sezonem w Serie A. Polski obrońca strzelił gola w ostatnim sparingu Cagliari Calcio przed nową edycją rozgrywek we Włoszech. "Rossoblu" zremisowali z AS Romą 2:2.

Walukiewicz udanie zakończył przygotowania do nowego sezonu.

Zespół Walukiewicza prowadził do przerwy 2:0, ale Roma wystawiła w drugiej połowie nieco lepszy skład. Szkoleniowiec Cagliari również zdecydował się na roszady i ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem.

Polski obrońca strzelił w 43. minucie meczu. Wykorzystał niepewną interwencję obrońców po rzucie rożnym i głową pokonał bramkarza. Zobaczcie trafienie!