menu

Błysk Tytonia, "Lewy" zrobił swoje. Oceniamy Polaków za mecz z Grecją

Logowanie

Zaloguj >

Komentarze (25)

  • mury
    9 czerwca 2012, 04:05

    moglo byc gorzej

  • bynio
    9 czerwca 2012, 02:56

    Kamil Kusier jak zwykle ma w poprzek piszac, ze "Wojciech Szczęsny – (2) " Wyglada na to, ze dopiero przeniosl sie z oceniania wystaw w warzywniakach do sportu. Tutaj ma jednak problem bo nie widzi roznicy trampkiem a onuca. Wojtek poswiecil siebie i swoj kolejny mecz dla naszej reprezentacji. Brawa mu za to. Kamil, zgadnij jaki palec pokazujemy tobie po tych "wypocinach" Nie jest to srodkowy, byloby to wyroznienie, to jest ten najmniejszy i jest skierowany do dolu, zgadnij co taki zwisajacy paluszek do dolu oznacza. :) Prosimy oczywiscie moderatora o pomoc dla tego niezgrabnego pismaka i wyrzucenie tej wiadomosci natychmiastowo. :)

  • Whatever
    9 czerwca 2012, 01:26

    Latwo komentowac. Ubierajcie trampki i jazda na Zborną... Trenerze, tak trzymac. Pilkarze-dajcie z siebie wszystko. Kibice-ogarnijcie sie.

  • Scarecrow
    9 czerwca 2012, 00:03

    Jak dla Mnie Szczęsny, Obraniak i Murawski bardzo słabo. Smuda nie wiem o czym myślał w drugiej połowie. Ledwo żyliśmy atkowaliśmy. Benishem oraz Piszczkiem, a On czekał na zbawienie. Moim zdaniem najsłabszy był właśnie Smuda. Kuba słabo. Lewy, Polanski, Piszczek oraz Perqins na swoim poziomie. Szkoda że Rybus poniżej swoich możliwości.

  • Fan Polskiej Piłki
    8 czerwca 2012, 23:19

    Dla mnie wogóle autor tekstu jest spalony, też bym się pod nim nie podpisał, wstawienie szczęsnemu cyferki 2 dowodzi faktu nie znania się na piłce lub mocno subiektywnego spojrzenia. Bramkarze w takeij sytuacji mają się tak zachować, to jest element treningu nawet w niektorych ligach juniorskich. Wojtek zachował się poprawnie.

< >