menu

Blisko 150 kibiców wspierało dopingiem piłkarzy Radomiaka Radom w inauguracyjnym meczu rundy wiosennej z Miedzią Legnica

28 stycznia, 11:53 | Dorota Kulaga

Około 150 kibiców wspierało dopingiem piłkarzy Radomiaka Radom w wyjazdowym meczu PKO Ekstraklasy z Miedzią Legnica, które zakończyło się bezbramkowym remisem.

Kibice Radomiaka na meczu w Legnicy
fot. Radomiak Facebook/PAP

fot.

fot.

fot.
1 / 4

Radomiak miał wsparcie kibiców na meczu w Legnicy


Radomiak Radom na inaugurację rundy wiosennej zremisował w Legnicy z Miedzią 0:0. W spotkaniu tym podopiecznych trenera Mariusza Lewandowskiego wspierało dopingiem około 150 kibiców.

-W pierwszej połowie mieliśmy za zadanie grać niżej, na własnej połowie, stąd wzięła się optyczna przewaga Miedzi. Gospodarze mogli otworzyć wynik, my też mieliśmy okazje, kiedy strzelał Dawid Abramowicz i piłka była wybita z bramki. W drugiej połowie więcej mieliśmy z gry, więcej okazji. Machado mógł w końcówce otworzyć i zamknąć wynik meczu. Ciekawe otwarcie rundy, szanujemy ten punkt napisał:

- powiedział Mariusz Lewandowski, trener Radomiaka.

Tak spotkanie ocenił natomiast Grzegorz Mokry, trener Miedzi Legnica: -Ten punkt został przyjęty przez drużynę z rozczarowaniem, ale jak spojrzymy szerzej, to w trzech ostatnich spotkaniach zdobyliśmy siedem punktów i nie straciliśmy gola. Wcześniej tak nie było. Zdajemy sobie sprawę, że aby utrzymać się w ekstraklasie, musimy wygrywać, liczyć na punkty nawet w środowym meczu z Lechem Poznań. Musimy sprawiać niespodzianki.

[polecany]24379449[/polecany]
[polecany]24381565[/polecany]