Belgijska Natalia Siwiec zrobiła furorę na Mundialu. Poznajcie Axelle Despiegelaere (GALERIA)
Piękna fanka reprezentacji Belgii - Axelle Despiegelaere, na trybunach w Brazylii robiła prawdziwą furorę. 17-latka była ulubienicą kamer oraz paparazzich z całego świata. Jej urodę dostrzegła również firma kosmetyczna L'Oreal.
Zdjęcia ślicznej Despiegelaere pojawiały się w agencjach fotoreporterskich z całego globu. I trudno się dziwić. Blondwłosa Belgijka przykuwa uwagę swoją... niewinnością, mimo, że na meczach zakładała charakterystyczną czapkę z rogami.
Na Facebooku szybko pojawił się nieoficjalny fanpage Axelle, który do dzisiaj zgromadził ponad 285 tys. wielbicieli jej urody. Nastolatka wystąpiła w belgijskiej telewizji, a także w spocie firmy L'Oreal, gdzie myje włosy markowym szamponem.
Również w Ekstraklasa.net Despiegelaere ma swoje pięć minut. W naszych wyborach Miss Mundialu, Belgijka w sobotę powalczy o finał!
Wybieramy Miss Mundialu! Włoszka kontra Kolumbijka w pierwszym półfinale! [SONDA]













