Bayern deklasuje Mainz. Lewandowski uczcił jubileuszowy występ dla Bayernu

16 września 2017, 17:22 | DW

Bayern Monachium wygrał na własnym stadionie z FSV Mainz 4:0. Bawarczycy wyszli na prowadzenie już w 11. minucie i do końca meczu kontrolowali przebieg gry. Robert Lewandowski uczcił swój setny ligowy występ w barwach mistrzów Niemiec. Polski napastnik strzelił w drugiej połowie dwa gole. Tym samym, kapitan polskiej kadry ma na swoim koncie już 82 trafienia w 100 meczach dla Bayernu w Bundeslidze.

Robert Lewandowski wraca do formy! Polak zdobył w meczu z Mainz dwie bramki, które są numerem 81 i 82 w ligowych występach dla Bayernu Monachium.

Tak padały gole:

1:0
МЮЮЮЮЛЛЕЕЕЕР 1:0! pic.twitter.com/aQO9UaLmif— FC Bayern München (@FCBayernRU) 16 września 2017

2:0
23' РОББЕЕЕЕЕН 2:0! И АССИСТОВЫЙ ДУБЛЬ КИММИХА! pic.twitter.com/cz8Loh2RkD— FC Bayern München (@FCBayernRU) 16 września 2017

3:0
ТОМАС - РОБЕРТ! 3:0! pic.twitter.com/OsIUj82y3B— FC Bayern München (@FCBayernRU) 16 września 2017

4:0
ДУБЛЬ ЛЕВАНДОВСКИ И АССИСТОВЫЙ ХЕТ-ТРИК КИММИХА! 4:0! pic.twitter.com/2jntuJMdKo— FC Bayern München (@FCBayernRU) 16 września 2017

LIGA NIEMIECKA w GOL24

Więcej o LIDZE NIEMIECKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela

#TOPSportowy24;nf - SPORTOWY PRZEGLĄD INTERNETU

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/0708160e-c91a-50af-cfb5-8c77972e8c41,5fd32e20-1d26-b7dc-fd69-c471d5a5f16b,embed.html[/wideo_iframe]