menu

Barry Douglas przeniesie się do Turcji? Szkot już po słowie z Konyasporem

15 stycznia 2016, 19:46 | krk

Barry Douglas przez pół roku ma jeszcze ważny kontrakt z Lechem Poznań. Wszystko wskazuje jednak na to, że szkocki obrońca klub z Bułgarskiej opuści już teraz. 26-latek ustalił warunki kontraktu z Konyasporem - informuje serwis konspor.com.

Barry Douglas jest blisko przenosin do Turcji
fot. Waldemar Wylegalski

fot. screen
1 / 2

Wg medialnych doniesień kierownictwo Konyasporu miało przedstawić Douglasowi warunki finansowe, na które zawodnik się zgodził. Turecki klub chce, aby Szkot zasilił szeregi zespołu już w tym okienku transferowym. Do uzgodnienia pozostaje jeszcze kwestia ekwiwalentu za kupno Douglasa przez Konyaspor. Ten nie będzie jednak wysoki, gdyż szkockiemu obrońcy kontrakt z Kolejorzem wygasa w czerwcu. Wg tureckiego serwisu przenosiny Szkota zostaną potwierdzone w ciągu kilku najbliższych dni.

Douglas pod koniec roku otrzymał propozycję przedłużenia umowy z Lechem. 26-letni Szkot nie był nią jednak zainteresowany. Media spekulowały, że lewy obrońca może zasilić warszawską Legię.

Konyaspor po 17. kolejkach Super Ligi z 26 punktami zajmuje siódmą pozycję. Obrońcą tureckiego zespołu jest Dossa Junior, który przez dwa lata występował w Legii.