Arka Gdynia - Lechia Gdańsk. Oceniamy piłkarzy Arki po derbach Trójmiasta

31 października 2016, 08:40 | Szymon Szadurski

Arka zremisowała w derbach Trójmiasta z Lechią Gdańsk 1:1. Kto wypadł najlepiej a kto najsłabiej z żółto-niebieskich? Zobacz nasze oceny!

[b]Konrad Jałocha - 7[/b] Przy golu bez szans, w innych sytuacjach ratował Arkę. [b]Damian Zbozień - 5[/b] W pierwszej połowie zbyt łatwo dał się ogrywać Peszce. W drugiej było już lepiej. [b]Dawid Sołdecki - 6[/b] Uratował Arkę od utraty gola, sam mógł też strzelić bramkę. [b]Krzysztof Sobieraj - 6 [/b] Wytrzymał presję. Imponował spokojem, doświadczeniem. [b]Marcin Warcholak - 7[/b] Właściwy człowiek na lewej obronie Arki, co udowodnił w trudnym meczu.
[b]Marcus da Silva - 7[/b] Najgroźniejszy w ofensywie Arki. Dobry mecz. [b]Adam Marciniak - 4[/b] Pomylił się przy golu dla Lechii. Mało przekonujący. [b]Yannick Sambea - 6[/b] Zaliczył udany powrót po kontuzji. [b]Dominik Hofbauer - 4[/b] Nie czuł się dobrze w grze na skrzydle. [b]Mateusz Szwoch - 6[/b] Przyzwoity mecz. Dużo walczył, starał się rozgrywać.
[b]Paweł Abbott - 3[/b] Przegrywał większość pojedynków. Nieskuteczny. [b]Adrian Błąd - 7[/b] Strzelił upragnionego gola tuż po wejściu na boisko. Rafał Siemaszko - 5 Lepszy od Abbotta. Kilka razy szarpnął. [b]Michał Nalepa[/b] Bez oceny, grał zbyt krótko.
Grzegorz Niciński - 7 Wyciągnął wnioski z porażek. Nie wiadomo, co powiedział graczom w przerwie, ale Arka zaczęła grać znacznie lepiej.