Angel Perez Garcia: Pierwsza bramka nie powinna być uznana

23 lutego 2015, 20:29 | mgs

W ostatnim meczu 21. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Piast Gliwice pokonał GKS Bełchatów 3:1. - Pierwsza bramka nie powinna być uznana - ocenił trener gospodarzy, Angel Perez Garcia.

GKS Bełchatów walczył, ale grając w dziesiątkę przegrał w Gliwicach

Angel Perez Garcia (Piast Gliwice): Zagraliśmy dziś przeciwko drużynie, której bardzo ciężko strzela się bramki. Ten mecz był dla nas bardzo trudny, chociażby ze względu na straconą na samym początku bramkę, która moim zdaniem nie powinna być uznana, ponieważ była strzelona ze spalonego. Na szczęście wszystko odwróciło się w 23. minucie, kiedy Błażej Telichowski został ukarany czerwoną kartką. W drugiej połowie daliśmy z siebie wszystko i jestem bardzo zadowolony z postawy moich zawodników, którzy bardzo dobrze zaprezentowali podczas dzisiejszego meczu.

źródło: Piast Gliwice