Adam Buksa nie zwalnia tempa. Napastnik New England Revolution strzelił dwa kolejne gole [WIDEO]

12 maja 2022, 09:02 | Polskie Radio 24/TB

Adam Buksa wciąż strzela. Napastnik New England Revolution tym razem zdobył dwie bramki w Pucharze Stanów Zjednoczonych. Zobacz gole Polaka!

Adam Buksa zdobył dwie bramki, a jego New England Revolution pokonało FC Cincinnati 5:1 (2:1) w meczu 1/16 finału U.S. Open Cup - Pucharu Stanów Zjednoczonych. Napastnik reprezentacji Polski pokonał bramkarza rywali w 47. i 57. minucie - na 3:1 oraz 5:1.

Dla Buksy, który został zmieniony w 62. minucie, to pierwsze gole w rozgrywkach o krajowy puchar w tym sezonie.

W dziesięciu występach w barwach New England Revolution w tym sezonie ma już siedem bramek.

ADAM BUKSA GOL NA 3:1

The @NERevolution are flying ✈️ Adam Buksa rises above the @fccincinnati backline to claim his first goal of the night!3-1 | #USOC2022 pic.twitter.com/G7S0efHbKs— U.S. Open Cup (@opencup) May 12, 2022

ADAM BUKSA GOL NA 5:1

Adam Buksa does it again for @NERevolution of @MLS [unicode_pictographs]%F0%9F%94%82[/unicode_pictographs] 5-1 | #USOC2022 pic.twitter.com/VHVO5mn9j7— U.S. Open Cup (@opencup) May 12, 2022